Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 03, 2010, 18:15:00
Bocsi, lehet félreértetted. Nem úgy gondoltam, hogy 0.5 gól felett van ilyen szorzó mérkőzés előtt. (De élő fogadásnál akár lehet, ha nincs gól egy bizonyos ideig) Az 1,27 szorzót más egyéb fogadásokra írtam.

:-\ Ja,kár, már megörűltem  :D

Viszont eszembe jutott, hogy első félidő over 0.5, arra adnak 1.2-1.3 körül meccs előtt is. Eltellik 15 perc és már 1.4 körül szokott lenni. Azt nem tudom, hogy az első félidőben legalább egy gól esik, az hány százalékban jöhet be.

Idézetet írta: hatja1 Dátum február 18, 2010, 14:33:44
nekem van most egy primitív de egyelőre működő """stratégiám""". nagyvonalakban:

befizettem egy oldalra 100%os bónusszal, ezzel lett 6+6 egységnyi pénzem. minden normálisabb meccsnapon felraktam 6-8 egységet olyan hazai győzelmekre, ahol 2,0-2,3 volt a szorzó. tehát ha 8/4 vagy 6/3 bejön már minimálisan nyerőben vagyok. volt olyan nap amikor 6ból csak 2 jött be, máskor 7ből 5. most ott vagyok, hogy pont befejeztem a rollover követelményt, és 12, egységnyi fogadásom van bent mára 1,9-2,5 szorzóra. (jellemzően hazai győzelmek kiegyensúlyozottabb meccseken). ha csak 12/3 a nap vége, már a tőkémnél vagyok de lesz ez jobb is úgy érzem.

tudom, hogy hosszú távú stratégiának nagyon primitív de azért nem rossz. fontos még, hogy kizártam mindennemű racionalitást, csak szorzót néztem így legalább nem okolhatom magam, csak fortuna :)

most megismételtem a dolgot, mert kaptam végre egy "rég nem fogadtál nálunk" 100% bónuszt az egyik irodától :) 15+15 egység, 3 nap alatt megvolt a rollover és 32 egységgel zártam ami most bent van 13 téten (2,5 egységgel) holnapra. meg 2,5 egységet várok egy elmaradt meccsért. tehát 13/3 kéne, hogy tőkénél legyek és 13/6 hogy vigyem a bónuszt is.

bár most szeretném folytatni a dolgot, hogy minden nap (legalábbis amikor van elég meccs) bank/2,5 darab fogadást teszek. a lényeg az lenne, hogy mondjuk ha bejön 13/7 akkor másnap 14et tudok megtenni, amiből jobb eséllyel jön ki 14/7 vagy 14/8 és akkor másnap már 16/... persze ez hazárdjáték, de bízom a nagy számok erejében :)

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum augusztus 03, 2010, 19:33:06
Viszont eszembe jutott, hogy első félidő over 0.5, arra adnak 1.2-1.3 körül meccs előtt is. Eltellik 15 perc és már 1.4 körül szokott lenni. Azt nem tudom, hogy az első félidőben legalább egy gól esik, az hány százalékban jöhet be.

én próbáltam építeni az első félidő over 0.5-re de garantált bukó, legalábbis a nevetséges pre-game oddsokkal. ha ott tudsz ülni live-ba minden meccsnél, esetleg érdemes lehet várni. tapasztalataim szerint (nem pontos statisztika) durván 75-80% az esélye hogy lesz gól. érzésre persze, nagyon sokat live-oztam meg betfair és sajnos sokat buktam ezen. a legtöbb meccsen nem sürgős a csapatoknak, és a modern foci is egyre inkább erre épül. ne kapj gólt, aztán majd találunk egyet.

én személy szerint végeztem a gólokkal kapcsolatos fogadásokkal.


Lenne egy stratégiám kívánbcsi vagyoka  véleményekre.Nos pl ma esti salzburgh meccs
500 al megteszem az X et ami 3,20 várható nyeremény 1600 utána 800 Ft al megteszem azt hogy a gólok száma páratlan lesz egy 1,91 es szorzóval ezzel jöhet 1528 Ft

összesítve a megtett tét 1300 ft a várható nyeremény pedig 1528 Ft vagy pedig 1600 Ft
Ez szerintetek működő stratégia?

Mintha már boncolgatták volna ezt a stratot itt a fórumon,csak nem tudom melyik topicban (talán ebbe)
Amúgy szerintem életképes lehet  :ok:

M
Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 18, 2010, 20:26:55
Lenne egy stratégiám kívánbcsi vagyoka  véleményekre.Nos pl ma esti salzburgh meccs
500 al megteszem az X et ami 3,20 várható nyeremény 1600 utána 800 Ft al megteszem azt hogy a gólok száma páratlan lesz egy 1,91 es szorzóval ezzel jöhet 1528 Ft

összesítve a megtett tét 1300 ft a várható nyeremény pedig 1528 Ft vagy pedig 1600 Ft
Ez szerintetek működő stratégia?

Szerintem hosszú távon tuti bukás.

Ha mondjuk páros lesz a végeredmény és nem X, akkor lehet vele bukni szépen.
Mondjuk 2-0, 0-2

hat en epp most fejeztem be egy bukko strategiat raktam a szamlamra 25 eurot es lassan kis szorzokkal 1,02 es 1,15 kozti odds-okkal eljutottam 150 euroig aztan de mindig nagy tetekkel meg volt h 100 eut is folraktam egy elo fogadasra a legtobbet h over 0,5 gol vagy under 6,5 vagy under 5,5 gol meccstol es a hatra levo idotol fuggoen,eljutottam 150 euroig aztan volt nehany bukkas legalabb 3-szor de mindig vissz kapaszkodtam a 150 euroig aztan jott egy hosszabb buko szeria ami elvitte meg a kezdo 25 eurot is. :bash:
:(
nem tom mar mitt tegyek az elejen ojan jol ment, :'(mar nem is ideges vagyok hanem letort h miert nem tuttam kivenni 150 eunal legalabb 100at vagyis kivettem de aztan ahogy vesztettem ugy visszaraktam s lassan elcsordogalt az is :(
eddig biztam abban a strategiaban h kevessebb meccset rakok de nagyobb tetekkel mert ugy konnyebb kikerulni a vesztes tippeket de belatom tevedtem,minel toob meccset kell rakni es kisebb tetekkel,ugy kevessebbet lehet vesziteni egyszerre,

kiprobaltam egy este azt is h 100 egyseget elosztottam 10 fele es raktam 10 fogadast 2-2 meccsekkel es kis szerencsevel 150 kijott volna belole ha mind bejon akkor a200 is de elment egy meccs a hajraban es igy csak 80 egyseg jott vissza de igy is csak 20 egyseget buktam,jo lehet ezt ugy is csinalni h abbol a 20 meccsbol amit megraktam csak 2-ot valasztok es arra folrakom mind a 100 egyseget es van esely ra h a nyertes meccseket valasztom,de hosszu tavon ez sem jo strategia,
szerintem jobb minel szelesebb skalan dolgozni ezt arra ertem h ne sok penzt folrakni egyszerre es ugy minimalizalni lehet a veszteseget

szerintem ez is tokre ugyanaz mint a lotto csak tobb festekkel es nagyobb nyeresi lehetoseggel de kevesebbet lehet nyerni,ahogy a lottonal az esely a nyeresre megfelel egy 1,0000000000000000000001-es szorzoval nem szamit pontosan hany  nulla van nem neztem utana csak szimbolikusan irtam tehat annak annyi a szorzoja a fogadas is egy lotto pl vegyunk barmilyen szimpla tipp kivalasztast leegyszerusitve van a 3 el bajnoksag ENG ITA ESP es vegunk elobbi kettobol 4 elcsapatot es a spanuoloktol csak 2-t az 10 csapat nos penteken van 10 meccsunk felteve ha nem jatszanak egymas ellen leirjuk a meccseket ha mindet megtesszuk egy szelvenyre tuti bukas mert ritka az h minda 10 nyer,es valaszthatunk 1-et is vagy 2-ot vagy a hogy van kedvunk,de az eselyt h mennyi volt arra h nyerunk azt csak hetfon tudjuk meg pontosan mikor vonalat huzunk es ha pl a 10bol 8 vagy 9 nyert akkor valoszinu h mi is nyertunk de lehet epp beletalaltunk az eggyetlen rossz tippben ahogy tegnap enis az M U-ba mikozben a chelsea es arsenal kiosztott egy-egy 6-ost,de ha hetfon ugy huzzuk a vonalat h 5 csapat bukott akkor mar mas esellyel vagyunk ezert mondom en h lotto az egesz csak mindig valtozik az eselly attol fuggoen h hany meglepetes szuletik,vagy vegyunk egy masik szimpla peldat van osszesen 30 meccsunk amibol valasztunk meccseket h over 0,5 gol a meccsen kis szorzokkal de ezis ugyanugy lotto mert ezis hetrol hetre valtozik hogy a 30 meccsbol epp 10 ami 0-0al vegzodik vagy lehet h csak 2 ertitek mire gondolok vagy hulyesegeket beszelek?ugy erzem mintha raknam a lotto szamokat csak ha kisz szorzokkal jatszok akkor el kell keruljem h kihuzzam a nyertes szamokat es akkor nyerek ha pedig a meglepeteseket a 10-es oddsokat keresem akkor a nyertes szamokat kell kihuzzam h nyerjek

ma is az utolso vesztesem volt 3 meccs  eloben 15. perc kornyeken 2-on 1-0 volt az allas es a harmadikon meg 0-0 es gondoltam megrakom egyiket h lessz meg egy gol a meccsen 1,04es oddsal mind3 meccsen ugyanannyi volt az odds h a hatra levo idon meg esik egy gol es meg raktam a 0-0-s meccset 25 euroval hat pechemre epp 0-0 maradt mikozben a masik ket meccs ami 1-0 volt abban a pillanatban egyik 3-2re vegzodott a masik meg 2-2re hat mi ez ha nem lotto?igy utolag kiderult h 2 a 3bol volt eselyem h nyerjek s en pont beletalaltam a vesztes tippbe

Egy jó tanács: Ha egy nap elég hosszú a bukó sorozatod, akkor meg kell állni és pihenni 1-2 napot.
Bár én is alig tudom megállni, sőt régebben bennem volt az, hogyha bukok 6-7 meccset sorozatban, akkor majd még teszek és teszek hátha bejön ez az...


kosz a tanacsot de enis ugy vagyok vele ha vesztek akkor megint rakok mert hamar vissza akarom szerezni a veszteseget sot meg jobban kockaztatok nagyobb oddsokra es parszor bejott amikor csak egy vagy max 2-szer egymas utan buktam egy 1,1 alatti szorzot s mindig sikerult visszahozni de miko bejott 3 bukkas egymas utan kkor mar nullaztam a bankom,ma megint elkeztem egy sorozatot folraktam 25 eurot,abbol 2 meccsre foltettem az egeszet az egyiknel majnem elment 20 perc 1-0 under 6,5 1,04 odds es a vegen 3-3 lett,asszem strategiat kell valtanom,eddig mindig nagy tetekben jatszottam es altalaban eluszott a bankom,most legutobb csak a szerencsenek koszonhetem h eljutottam evel a taktikaval 25 e-bol 150-ig egy hetig ment a dolog csodalkoztam h van ijen szerencsem de aztan jottek a sorozatos bukkasok.most eldontottem h mindig negyedelem a bankomat es csak azt teszem fol,hallottam ezt itt de mi a jo benne?ha amiko vesztesz kevesebb lessz a bankod ez nem ugyanugy csodbe vezet csak lassan?azt szeretnem kerdezni h jo taktika-e ha csak szingliben jatszok?es hogy megy a tipp kivalasztas vagyis arra ertem hogy hogyan dontitek el h egy adott nap hany fogadas az optimalis mert pl ha van egy nap 10 foci meccs akkor normalis h nem tszed meg mindet h over 0,5 mert konnyen becsuszik egy 0-0 es a maradek 9 nem hozza a veszteseget vagy epp ugyanugy nem rakod meg mindet hazai gyozelemre,ezt azert kerdem mert mar gondoltam arra is h napi csak egy fogadast kotok 25 euroval es 1,1-es szorzoval, es akko nagy az eselyem h nyerek,de ez hosszu tavon ugyanaz mintha napi 10 ijen meccset raknek meg?mert nem annyira ertek a valoszinuseg szamitashoz,tehat hosszu tavon ugyanannyi az eselyem pl 100 fogadassal akkor is ha azt 100 napon jatszom le a sorozatot vagy ha 10 nap alatt?

Szia.

Idézeteldontottem h mindig negyedelem a bankomat es csak azt teszem fol,hallottam ezt itt de mi a jo benne?ha amiko vesztesz kevesebb lessz a bankod ez nem ugyanugy csodbe vezet csak lassan?

Igen az a "jó" benne hogy nem fogod olyan hamar elveszteni a bankodat.

Idézetazt szeretnem kerdezni h jo taktika-e ha csak szingliben jatszok?

Ez a legjobb választás, minnél több esemény van egy szelvényen annál nagyobb az esélye hogy elmegy. Ha nagyon kombó szelvényeket akarsz tenni max. 3-4 eseményt rakjál meg.

Tipp kiválasztásnál inkább kevesebb meccset rakjál meg naponta.Nem kell, nem kötelező minden nap feladni egy szelvényt. Amikor kiválasztasz egy eseményt olvass utána hogy kik a sérültek mik történtek a csapattal, itt a fórumon elemzéseket és megtalálod majd az eseményre a legmegfelelőbb fogadást.

Ajánlom figyelmedbe ezeket a topicokat sokat tanulhat belőle az ember.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3099.0.html
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,1068.0.html

Idézetet írta: igalj Dátum augusztus 18, 2010, 20:37:23
Mintha már boncolgatták volna ezt a stratot itt a fórumon,csak nem tudom melyik topicban (talán ebbe)
Amúgy szerintem életképes lehet  :ok:

M


Hát ez az, mi van, ha 0-2, 2-0, 4-0, 0-4, 3-1, 1-3 azért ez sem spanyolviasz .  . .  ;)