Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igen csak az a kérdés, ki a jó fogadó.Sok embernek van rövid távon nyeresége, de tartósan?   Titti7 teniszben kiváló de saját honlapot indított pénzért, de azért itt is csurrant-cseppent kicsit. Pisti1987 egy hete passzív. Gentleman saját honlapot indított pénzért, ami aztán megbukott.  Vannak még jók, de hosszú távon szerintem Ők a legjobbak.  ;) Aztán vannak akik egy-egy sportágban jók, a többiben átlagosak.Többen  élőben jók. Előfordul, hogy két jó tippelő ellentétes irányból közelíti meg az eseményt .Vannak napok, mikor kicsi a választék, szóval nem olyan egyszerű ez . Csemegézni persze lehet, de az eredmény szerintem kétséges.

Köszönöm a válaszokat. Az is kérdés, hogy az 1000$-t hány teremben szórjam szét, hogy mindig megtudjam fogadni azokat az eseményeket amiket a többiek fogadta. Ha 2-3 termet kellene mondanotok, ahol a legjobbak az oddsok és biztos megtalálom azokat az eseményeket amire fogadnak a többiek, mely teremek lennének azok?

Idézetet írta: rozsomák Dátum november 10, 2011, 22:59:57
Köszönöm a válaszokat. Az is kérdés, hogy az 1000$-t hány teremben szórjam szét, hogy mindig megtudjam fogadni azokat az eseményeket amiket a többiek fogadta. Ha 2-3 termet kellene mondanotok, ahol a legjobbak az oddsok és biztos megtalálom azokat az eseményeket amire fogadnak a többiek, mely teremek lennének azok?

Bet365, Unibet, Pinnacle.

Én is hasonló stratégiában gondolkoztam, de sokan fizetőssé tették a tippeket, így megfordítottam a dolgot. BF-en fogok csak tippelni, és a "legrosszabb" tippelő meccsei ellen fogok tenni. Mondjuk ennyi erővel tehetek magam ellen is, amit kigondolok, akkor annak megteszem az ellenkezőjét...

Idézetet írta: liticarb Dátum november 11, 2011, 11:55:45
Én is hasonló stratégiában gondolkoztam, de sokan fizetőssé tették a tippeket, így megfordítottam a dolgot. BF-en fogok csak tippelni, és a "legrosszabb" tippelő meccsei ellen fogok tenni. Mondjuk ennyi erővel tehetek magam ellen is, amit kigondolok, akkor annak megteszem az ellenkezőjét...

Ezen jót nevettem:D, persze nem azért mert mindenképp rossz ötlet, csak viccesen hangzott:D
Am ebben a rossz fogadó tippje ellen fogadásban az a hiba, hogy háromesélyes meccs esetén két lehetőség marad.

Még timanid válaszára reagálva:
írtál egy olyat h:  " vannak akik egy-egy sportágban jók, a többiben átlagosak", ez egyáltalán nem gond szerintem, azt kéne tudni ki miben jó, és csak az adott sportra tett tippjeit megfogadni.

Vannak olyan komolyabb oldalak, amelyek pénzét kínálnak tippeket, de olyanok is amelyek ingyen. Ezeket szoktátok használni, fizetős oldalra megéri előfizetni szerintetek, ha igen melyikre?

Az a gond, hogy nyerő stratégia nincs, jól kell választani mérkőzést + szerencse, és már máris megvan a nyerő stratégia!  ;)

"Vannak olyan komolyabb oldalak, amelyek pénzét kínálnak tippeket, de olyanok is amelyek ingyen. Ezeket szoktátok használni, fizetős oldalra megéri előfizetni szerintetek, ha igen melyikre?"

Szerintem nem éri meg előfizetni.  Több olyan tipstert  ismerek (nem személyesen, csak, csak a "munkásságát")  akinek rövid távon sikerült beetetnie a népet, aztán törvényszerűen jött a bukta.
Hosszú távon  10% körüli nyereség jónak számít . A legjobbak talán elmennek 70-80 %-ig is középtávon.  Ne feledjük, hogy már ahhoz is szerencse kell, hogy nyereséges tipstert fogjak ki magamnak. Aztán vissza kell nyerni az előfizetési díjat is ugye? És szerintem tudásban nem is jobbak. Egyszerűen mértékletesebbek. Ha nem hajtana a fogadási kényszer (szenvedélybetegség!) azt hiszem mi is tudnánk ennyi nyereséget termelni. Csakhogy egyszerűen képtelen vagyok napi egy (a legjobb! ) tippel beérni. Hajt a szenvedély : még, még, még. ... és ezt most nem is a pénzre értem, hanem a játékra.

"képtelen vagyok napi egy (a legjobb! ) tippel beérni"
Ha jól értelmezem, akkor a legtöbb fogadónak vannak olyan tippjei amelyek sokkal nagyobb százalékban jönnek be, mint a többi, csak egyszerűen a játékszenvedély miatt tesz több meccsre is fogadást.
Ha ez valóban így van, akkor úgy gondolom érdemes lenne létrehozni egy témát, amelynek a címe az lenne hogy: Napi Tuti
Ide mindenki berakhatná azokat a tippjeit amelyet a legbiztosabbnak gondol, mivel mindenki más sportágakban, sportágakon belül is másban van otthon napi szinten akár 5-10 "legjobb" tipp is összegyűlhetne, amelyeket mondjuk dupla akkor téttel mernénk megfogadni, mint a valószínüleg nyereséges, de nem annyira tuti tippeket!

Ilyen próbálkozások már voltak, itt,  az SF fórumon is. pl volt (vagy még van is?) az a részvényesi csapat. Nem tudom mi lett belőle, én nem szálltam be. De azért kiváncsi lennék, mire jutottak.

Ez engem is erdekelne.Korabban arrol volt szo,hogy esetleg kesobb,egy masodik hullamban is be lehet majd lepni.

Sziasztok!
az alábbit próbálgatom,eddig nagyon bíztató:
meccs előtt fogadok egy correct score 0-0-t,vagy under 0,5-öt  a szünetre--kb--3,2-3,8 között szokott lenni,aztán a sbobeten vagy a 12beten várok kb 10 percet és fogadok egy over 0,5-öt szünetre.Igaz,hogy a surebet nyereményemből kockáztatok,de eddig nyereséges teljesen.10 dollárokkal próbálgatom,de a 3-4 dollárt hozza meccsenként.persze van,hogy elmegy,de az esély szerintem hosszútávon nagyon jó,mert a bukót behozza a harmadiknál,ráadásul 2 kimenet és kb 10 percről van szó.A 10 perc körül már 1,7 1,8-as szorzó szokott lenni.eddig vagy 30 meccsen csináltam és 2 ment el,de azt számolom,hogy kb 11 elment fogadásnál lennék nagyon kicsi minuszban.ha valakinek van kedve nézze meg,figyelje jegyzeteljen,mert itt szerintem kis pénzből is lehet lépegetni...

arbmachtfrei: mi alapjan valasztod ki a meccseket amelyekre fogadsz?

csak egy érdekesség:

William Hill: Sampdoria v Vicenza

Correct score: 0:0 (9.50)
under 0.5 :           (10.00)

Idézetet írta: Timanid Dátum november 13, 2011, 00:55:10
csak egy érdekesség:

William Hill: Sampdoria v Vicenza

Correct score: 0:0 (9.50)
under 0.5 :           (10.00)

Gondolom ez végeredményre vonatkozik.

arbmachtfrei!

Ha 100 forinttal számolunk (csak az egyszerűség kedvérért) ha 3.00 oddson fogadsz 36,17 forinttal under 0,5-re utána meg 10 perc múlva 1,7 oddson 63,83-ért overt akkor pontosan 8,51 forintot keresel egy meccsen. Vagyis a kezdő kockázatod (amíg ugyebár nem tudod kivenni a kockázatodat az overrel) 36,17 forint. Ha a 36,17/8,51 akkor zsinórban több mint 4 meccs kell (pontosan 4,25 meccs), hogy nullában legyen a kockázatod. Létezik, hogy zsinórban folyamatosan jönnek így a meccsek, vagyis az első 10 percben nem lesz gól?

Idézetet írta: executor Dátum november 13, 2011, 08:09:53
Gondolom ez végeredményre vonatkozik.

arbmachtfrei!

Ha 100 forinttal számolunk (csak az egyszerűség kedvérért) ha 3.00 oddson fogadsz 36,17 forinttal under 0,5-re utána meg 10 perc múlva 1,7 oddson 63,83-ért overt akkor pontosan 8,51 forintot keresel egy meccsen. Vagyis a kezdő kockázatod (amíg ugyebár nem tudod kivenni a kockázatodat az overrel) 36,17 forint. Ha a 36,17/8,51 akkor zsinórban több mint 4 meccs kell (pontosan 4,25 meccs), hogy nullában legyen a kockázatod. Létezik, hogy zsinórban folyamatosan jönnek így a meccsek, vagyis az első 10 percben nem lesz gól?

Ja meg nem is értem, hogy jön ki a meccsenkénti 3-4 dollár mert nekem a fenti számítás alapján a te általad megadott oddsok esetében, kb 2 dollár a nyereség meccsenként. Szóval valami nem tiszta teljesen számomra!