Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Coward Dátum január 02, 2012, 13:20:40
Lásd Roulette Piros/Fekete vagy Páros/Páratlan vagy 1-18/19-36, mert az elve szerintem ugyanaz. (és valószínüleg pont úgy "működik", legalábbis ha csak hasraütésre csinálja az ember)

De itt egyszerre 5 meccsen van a pénz, és jóval kisebb az esélye, hogy elbukom az egész tétet.

Akkor kezdjük az elején. Játsz mondjuk arra, hogy Odd or Even.  Az átlagodds nem 2, hanem kb. 1,85-1,9 , ami roulette-szerű, hasraütéses játéknál kb. annyit jelent, hogy bukta. Ajánlom Laudrup szaktárs naplóját. Ha Te is kiemelezed a meccseket, bogarászod a statisztikákat mint ahogyan Ő teszi, akkor lehet esélyed. (Ha megnézed egy iroda odds-szait, láthatod hogy pl. egy 50%-os eseményre az odds nem 2, hanem 1,85-1,9 között valahol. Mivel ez kisebb mint 2, ezért 50%-os találati aránynál veszteséges leszel. Ezért mondom hogy hasraütésre játszani pont olyan mint a roulette.)

Idézetet írta: Coward Dátum január 02, 2012, 14:05:13
Akkor kezdjük az elején. Játsz mondjuk arra, hogy Odd or Even.  Az átlagodds nem 2, hanem kb. 1,85-1,9 , ami roulette-szerű, hasraütéses játéknál kb. annyit jelent, hogy bukta. Ajánlom Laudrup szaktárs naplóját. Ha Te is kiemelezed a meccseket, bogarászod a statisztikákat mint ahogyan Ő teszi, akkor lehet esélyed. (Ha megnézed egy iroda odds-szait, láthatod hogy pl. egy 50%-os eseményre az odds nem 2, hanem 1,85-1,9 között valahol. Mivel ez kisebb mint 2, ezért 50%-os találati aránynál veszteséges leszel. Ezért mondom hogy hasraütésre játszani pont olyan mint a roulette.)

Igen, ezt értem, de nem is ezen van a hangsúly, természetesen statok alapján kell kiválasztani a meccseket. Én a tétemelős részére gondoltam. Nem sima fogadásra hosszú távon.

Üdv!

Zooolcsi nevű fórumtárs elméletét követem én is, miszerint az esélytelenebbre fogadok. Bukás esetén martingale módszerrel emelem a tétet úgy, hogy nyertes tipp esetén egy előre meghatározott profit keletkezzen. Nem mondom, hogy ez a gyors meggazdagodás nyitja, de a sportfogadás öröméért abszolút jól müködik. Jónéhány fogadás után még nem nulláztam le magam, általában a 3. de legrosszabb esetben a 4. fogadás bejött. Az esélytelenebbre kéteséllyel szoktam fogadni. 1x, x2, vagy döntetlen esetén a tét visszajár módon. az oddsok 1,9 és 2,5 közöttiek általában. Egy-egy sorozat első fogadásánál előfordul, hogy biztosabb, de kisebb oddsal tippelek. Tisztában vagyok vele, hogy bármikor jöhet egy hosszú, negatív sorozat, de körültekintő tippeléssel ennek eljövetelét véleményem szerint jelentősen el lehet odázni. Addig meg az ember akár meg is duplázhatja kezdőtőkéjét és kezdheti újból a kiinduló bankkal.

Pera

#1189 január 11, 2012, 19:58:51, pera
Még annyit tennék hozzá, hogy véleményem szerint tenisznél is kiválóan alkalmazható a módszer. Az esélytelenebbre téve 2 - 2,5-ös oddsnál elég gyakori, hogy bejön (a mai napon 30 olyan mérkőzésből ahol az esélytelenebb oddsa 2-2,5ig volt, 14x nem az esélyes nyert). Természetesen itt is ki lehet fogni egy bukó szériát, de elemezve a mérkőzéseket itt is lehet okosan játszani.

Sziasztok.

Nem a legtutibb stratégia, de nekem általában bejön. :)

Veszünk egy foci meccset az állás a 30. percben 2-0.
A 0-2 -es handicapen a szorzók H : 2,1  X : 1,5  V : 3,2
Megrakom a hazait is 200 forintal, és a vendéget is 200 forintal. Ha a hazai nyer, akkor 20 forint a nyereségem, ha a vendég akkor 240 forint.És elég kicsi az esélye hogy döntetlen legyen.(Ha az buktam 400 forintot)

Tényleg ha már itt tartunk ez nem ütközik szabályokba ugye?

Nem, ezt bármelyik irodánál meg lehet csinálni nyugodtan.  :)

Idézetet írta: fcbayern Dátum január 18, 2012, 16:46:14
Nem, ezt bármelyik irodánál meg lehet csinálni nyugodtan.  :)

Akkor jó, köszönöm az infót . :)

Ha már itt tartunk regisztráltam bwinre de sajnos nem a barátom által küldött linken , így nem vagyok jogosult a friendship bónuszra, írtam suppportnak mailt és azt írtál hogy "felülbírálják" az ügyet.Szerinted/szerintetek megfogják oldani?(sajnos most nagyon jól jönne az a 4.000 bónusz :D )

Pehely!
200 és 130 forinttal 90 és 86 forint jönne,ezekre a szorzókra.Az nem jobb?
De itt,nem szerezhet ugyanannyi gólt a 2 csapat ezután,ráadásul ha az eredmény így marad az is bukó.Ráadásul mindkét oldal.Nem tudom....

Idézetet írta: Pehely Dátum január 18, 2012, 20:23:13
Akkor jó, köszönöm az infót . :)

Ha már itt tartunk regisztráltam bwinre de sajnos nem a barátom által küldött linken , így nem vagyok jogosult a friendship bónuszra, írtam suppportnak mailt és azt írtál hogy "felülbírálják" az ügyet.Szerinted/szerintetek megfogják oldani?(sajnos most nagyon jól jönne az a 4.000 bónusz :D )

Mondd meg nekik, hogy ha nem adják meg, átmész szépen a bet365-höz, aztán megnyalhatják a végit :D ;D Tutira megadják inkább, nem szeretnek ügyfeleket veszteni.

Na igen, erre én is gondoltam , most írok nekik egy levelet hogy mikorra derül ki a dolog, mert ha soká akkor inkább keresek másik fogadó irodát.  :beerchug:

Na mégsem bwines leszek, nagyon lassú a support...Inkább bet365, nagyon segítő készek, feltöltöttem 3.000 ft-ot + a bónusz, szóval most 6.000 a bankom :). Már csak egy kis segítség kéne hogyan forgassam át a bónuszt. :) ha esetleg valakinek van valami ötlete szívesen fogadom.

Stratégia

Kiválasztok egy 1,4 (vagy picit nagyobb szorzójú) meccset fixre, és mellérakok egy három esélyest, H 2.20 D 3.20 V 2.40, amelynél mind 3 kimenetelt megfogadom külön-külön 1 szelvényen.
Ekkor lesz 3 szelvényem.

1/ 1,4x2,2 = 3,08
2/ 1,4x3,2 = 4,48
3/ 1,4x2,4 = 3,36

Egyedül akkor van gáz, ha a tuti elmegy, ekkor duplázom a tétet.
Félősebbek az 1 fix helyett játszhatnak 2 fixxel jelen esetben akkor a 2 fix 1,2-s.


Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum február 01, 2012, 20:49:19
Stratégia

Kiválasztok egy 1,4 (vagy picit nagyobb szorzójú) meccset fixre, és mellérakok egy három esélyest, H 2.20 D 3.20 V 2.40, amelynél mind 3 kimenetelt megfogadom külön-külön 1 szelvényen.
Ekkor lesz 3 szelvényem.

1/ 1,4x2,2 = 3,08
2/ 1,4x3,2 = 4,48
3/ 1,4x2,4 = 3,36

Egyedül akkor van gáz, ha a tuti elmegy, ekkor duplázom a tétet.
Félősebbek az 1 fix helyett játszhatnak 2 fixxel jelen esetben akkor a 2 fix 1,2-s.

Ez csodás stratégia. Minek rakod mellé a másik meccs 3 kimenetelét? hogy egy 1.4-es odds kevesebb mint 40%-os profitot hozzon ha bejön?

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum február 01, 2012, 20:49:19
Stratégia

Kiválasztok egy 1,4 (vagy picit nagyobb szorzójú) meccset fixre, és mellérakok egy három esélyest, H 2.20 D 3.20 V 2.40, amelynél mind 3 kimenetelt megfogadom külön-külön 1 szelvényen.
Ekkor lesz 3 szelvényem.

1/ 1,4x2,2 = 3,08
2/ 1,4x3,2 = 4,48
3/ 1,4x2,4 = 3,36

Egyedül akkor van gáz, ha a tuti elmegy, ekkor duplázom a tétet.
Félősebbek az 1 fix helyett játszhatnak 2 fixxel jelen esetben akkor a 2 fix 1,2-s.

Hát ha elmegy akkor a duplázás kevés lesz egy kicsit mert ha mondjuk 100 egységet dobsz szét a három tétre akkor a nyereményed 18 egység. Ha mondjuk bukás van akkor 200 egységet raksz fel, ha kb ugyanilyen oddsokon számolunk akkor nyersz 36 egységet. Viszont az előzőnél buktál 100-at. Vagyis -64 egységnél jársz.  ;)