Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Üdv!

Érdekelne, hogy szerintetek egy ilyen stratégia működhet-e hosszú távon?

Tehát a stratégia a következő! :)

20000Ft a kezdőtőke, minden fogadásnál az összes pénzem 25%-t teszem fel,
5 részre osztva, tehát először 5X1000Ft,
minden fogadásnál 2-szeres oddsot teszek, maximum 2 eseményből.

Összesen először 5000ft-t teszek fel:

Ha 1 fogadás jön be, akkor nyerek kb. 2000Ft-t, de bukok 3000-t

Ha 2 fogadás jön be, akkor nyerek kb. 4000Ft-t, de bukok 1000-t


Ha 3 fogadás jön be, akkor nyerek kb. 6000Ft-t és, ha ebből levonom az 5000ft feltett összeget, akkor 1000 Ft plusszban vagyok

Ha 4 fogadás jön be, akkor nyerek kb. 8000Ft-t és, ha ebből levonom az 5000ft feltett összeget, akkor 3000 Ft plusszban vagyok.

Ha 5 fogadás jön be, akkor nyerek kb. 10000Ft-t és, ha ebből levonom az 5000ft feltett összeget, akkor 5000 Ft plusszban vagyok.


Tehát, ha 3 fogadásom bejön, akkor a bankom 5%-val növelem a pénzem,
ha 4 fogadásom bejön, akkor 15%-val,
ha mind az 5 akkor 25%-val.

Ezután pedig mindig a pénzem 5%-t tenném fel egy fogadásra.

Ebbe elég kevés,sőt nagyon kevés fantáziát látok. De ez legyen az én véleményem :)

Szerintem jó lehet, csak jó tippek kellenek. :crazy: :beerchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 09, 2012, 12:24:16
Szerintem jó lehet, csak jó tippek kellenek. :crazy: :beerchug:

Ezt bármelyik statégiára rá lehet mondani.  ;D :D Ha minden tipped bejön, mindegy hogy játszod meg őket, nyerni fogsz velük, örök bölcsesség...  :ok:

Hát, de most erre mit lehet mondani. :D ez a strátégi akkor jó, ha nagy arányba találod el a 2.00 oddsu meccseket.. :D Akinek ez nem megy, hanem inkabb a kisebb oddsu meccsek eltalálása, annak ez nemjóóóó. :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum augusztus 09, 2012, 12:50:04
Hát, de most erre mit lehet mondani. :D ez a strátégi akkor jó, ha nagy arányba találod el a 2.00 oddsu meccseket.. :D Akinek ez nem megy, hanem inkabb a kisebb oddsu meccsek eltalálása, annak ez nemjóóóó. :redchug:

Ha két 1,4-es oddsot teszek egybe úgy is jó, és azt azért már nem olyan nehéz eltalálni szerintem  :)

Ja, ma pl. ottvan a gent és a Francia csajszik, :ok: És ez több is mint 2- es odds. :beerchug:

#1297 augusztus 09, 2012, 20:32:46, andriska24
Tényleg minden azon múlik, hogy hány százalék a találati arányod. 2-es oddszal átlagosan  2,5 szelvénynek be kell jönnie hogy viszanyerd a téteket ha jól számolom. Ha én játszanám ezt akkor pl. Baseball-ra vagy valami egyéni sportra tennék, pl. teniszre-1.szett nyertesre, ahogy írtad kettő 1,40 körülit kombinálva.

Jut eszembe, szerintetek melyik az a sport amivel a legtöbb profitot lehet csinálni? Már vagy fél éve keresem rá a választ, de nem jutottam közelebb a megoldáshoz.
(inkább úgy fogalmaznék, ami a legkedvezőbb sportfogadás szempontjából)

Idézetet írta: andriska24 Dátum augusztus 09, 2012, 20:30:38
Jut eszembe, szerintetek melyik az a sport amivel a legtöbb profitot lehet csinálni? Már vagy fél éve keresem rá a választ, de nem jutottam közelebb a megoldáshoz.
(inkább úgy fogalmaznék, ami a legkedvezőbb sportfogadás szempontjából)

Az amelyikhez értesz, egyértelműen. Ha csak koca tenisznéző vagy, ne fogadj rá, ha csak a Barca meccseit látod, ne fogadj La Ligára, és még sorolhatnám.

Na eddig 7000 plusszba lennék 4 nap alatt, 20000 kezdőtőkével!  :great:

Idézetet írta: Ken26 Dátum augusztus 12, 2012, 07:11:14
Na eddig 7000 plusszba lennék 4 nap alatt, 20000 kezdőtőkével!  :great:


:D erre szoktam azt mondani majd elmúlik:P De sok sikert!:)

Idézetet írta: Ken26 Dátum augusztus 12, 2012, 07:11:14
Na eddig 7000 plusszba lennék 4 nap alatt, 20000 kezdőtőkével!  :great:

Kivánok sok sikert de tapasztalatból mondom ,hogy a sportfogadásban a jó széria után jön a bukó és ez az a rész amit
bankkal birni kell jó az eképzelés  de ezt a  stratégiát hosszútávon teszteld ,hogy 1 - 2 hónap után is pluszban vagy e
hiszen bármikor jöhet 5 - 10 vesztes tipp egymás után és akkor annyi a profitnak.Az 1.4 odds ról meg  annyit nem
sokkal veszélytelenebb a 2 oddsnál de ha kötésben van már akkor kb majdnem ott vagy mintha egy 2szorzót játszanál. szingliben .     

sziasztok.Van esetleg valakinek mostanában valami jó stratégiája?Szögletekkel próbálkozik valaki valahogy?

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata vezetéses kétesélyes játék nyereségességében?

Én mostanában azt próbálgatom, hogy 3 kétesélyt + 1 fixet választok ki, ezt megjátszom 6 szelvényen (1 szelvény négyes kötés) és ez 1 hibátlan szelvényt ad 1 vagy 2 vezetés (a 2.esély, vagyis a "meglepetés"=vezetés) eltalálása esetén. Tehát gyakorlatilag ugye a 3 kétesély teljes variációjából (8db) elhagyom a két szélsőséget (a csak 3 első esélyeket "papírforma", és a csak 3 második esélyeket "meglepetések"),így lesz 6 db szelvény. (3-as kötés plusz az 1 fix miatt lesz 4-es kötés).
Megfigyeléseim alapján ez még működhet is, mert általában nem a két szélsőség jön ki, hanem 1-2 meglepetés kibukik.

Na most, a baj az, hogy piszok nehéz ugye még 3 kétesélyt is eltalálni, én belehibázok 1-et általában.

Ezért mi van akkor, ha a fenti 6 db szelvényt nem direktbe, hanem 4/3 kombinációban adjuk fel?

A helyzet az, hogy ha eltalálunk mindent, akkor ugye a főjátéktól eltérően nem 1 db hibátlan szelvény lesz, hanem 3 db. Ez ok.
1 hibánál pedig a vezetés (1 vagy 2) eltalálásától függően lesz 1 vagy 2 db 3-as találat.
Ha van kettő 3-as, az visszahozza a befektetést, egy 3-as viszont nem.

Mindezt persze 2.00 feletti oddsok esetében érdemes játszani és a fix is legyen lehetőleg 1.8.

Ha valakinek van ebben tapasztalata, véleménye szívesen meghallgatnám.  :cya:

Ha lenne 1.8-as fixem, akkor azt biztos nem kombinálnám semmivel, hanem tolnám single-ben.