Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Philippe Dátum augusztus 14, 2017, 18:27:36
Szia,

Én szivesem látnám azt a Skrill számlát, remélem most már be is kerül ide ha már igy felajánlottad, mert legtöbb esetben csak szájhösködés szokott menni, mint oviba... tudod mennyivel tettem ?? 200-300 ezer, aztán meg ha kéri valaki a szelvényt vagy valami akkor a csend...

Tessék kérlek. Nem egy nagy "csoda", volt ez már sokkal szebb is. Bár ugye ebből költök másra is... És mivel nem lehet bankkártyáról feltölteni skrill-re így marad a kereskedés itt-ott.
És még, ha valaki belekötne, hogy miért [email protected], azért mert a sima címen HUF-s skrill volt ([email protected]) és ezt csináltam helyette. Pont úgy, mint a bet365-nél a pénznem-váltásnál egy 1-es került a felhasználó nevem mögé.

Egy másik fórumon a napokban szeretnék nektek írni a Cripto valutákról is, amiben nagyobb összeget akarok befektetni. Igazából Skrill-ről ment volna az is, de még nem sikerült megegyeznem velük, hogy bitcoin-t skrill-ről tudjak venni. Addig is érdemes utána olvasni, akit érdekel kicsit az a téma is.


Ui.: Nincs hitel, nem adok kölcsön.  ;)


Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 14, 2017, 18:51:23
Csak halkan jegyzem meg, hogy volt már egy nyerő stratégiám, még 2015-ben. Sajnos új munkahelyem lett, így az ausztrál lovakat el kellett felejtenem, mivel sem időm sem energiám nem volt megtenni a lovakat. Sajnálom ezt, mert most az email-em közt találtam ezt a 2015. 07. 26-i képet. Ez egy nap fogadása volt. Most nem írom le milyen szisztéma alapján ment, de néztem az indulókat, az oddszokat stb. és 3-as valamint 4-es befutóra tettem, 50 Ft-os alaptéttel. Rendszeresen jöttek az ehhez hasonló napok. Persze volt bukó is, de összességében nagyon sokat nyertem....

A kép nem phoshoppolt, nyugodtan vizsgáljátok meg mindenféle programmal.

Aki nem hiszi el azt sajnálom....

U.I. : ezeknek a fogadásoknak köszönhetem hogy 2 hétre eljutottam Floridába, valamint 2 hétre Fokvárosba a feleségemmel. Én erre költöttem a nyert pénzem.

nekem hiába mutogatod ezt. ha beten vissza lehetne menni 2 évet, mutatnék neked ilyen nyerő sorozatot jégkorongból, foci overből, foci underből, teniszből, bármelyik sport kis és nagy odds-os stratégiájából. én kipróbáltam mindent, mindenben volt szép nyerőszéria, és csúnya bukó is.  majd ha több hónapnyi ilyen képsorozatot fel tudsz mutatni, akkor talán érdekel is más véleménye

#1832 augusztus 14, 2017, 21:48:45, pnzyfng
Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 14, 2017, 13:47:09
És ha én bebizonyítom hogy lehet stratégiával nyerni??? Hm... akkor az olyan mintha kiderülne, hogy van Isten?:D

ha lenne nyerő stratégiád nem lennél itt :) mint ahogy én se, és más se.

szokták mondani, hogy akinek van nyerő stratégiája, az szépen elbújik és megtartja magának. miért? attól fél hogy kiveszik a kínálatból azt amivel nyer?  senki miatt nem fognak kivenni olyan fogadást, amivel mások többet buknak, mint 1-2 ember nyer.  ilyen logikával, akkor bezárnák az oldalt csak hogy senki se nyerjen

a bukoszeriat jo bankroll managementel lehet vedeni.

Miert bujkodna valaki aki stabilan nyer? :D oszinten megmondva, senkit nem is erdekel a masik sportfogado. Ebben a szakmaban annyi hatalmas egoju ember van, hogy borzalom :) Valahol hianyzik az egeszeges kivancsisag, valahol meg a jozan szkepticizmus... :) Jo ez igy ahogy van. Oszinten megmondva, minel tobb olyan ember van mint te, aki a kaparos sorsjegy szintre degradalja a sportfogadast, annal jobb...  :great:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 14, 2017, 21:37:46
nekem hiába mutogatod ezt. ha beten vissza lehetne menni 2 évet, mutatnék neked ilyen nyerő sorozatot jégkorongból, foci overből, foci underből, teniszből, bármelyik sport kis és nagy odds-os stratégiájából. én kipróbáltam mindent, mindenben volt szép nyerőszéria, és csúnya bukó is.  majd ha több hónapnyi ilyen képsorozatot fel tudsz mutatni, akkor talán érdekel is más véleménye

Mesélnék én... de minek....  ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 14, 2017, 22:03:37
Mesélnék én... de minek....  ;D ;D ;D ;D

láttam hogy mit csináltál. én nem vagyok olyan bátor hogy allinezzek :D 2-3  hete volt teniszben olyan nyerő szériám sorozatban hogy kiszámoltam, ha allin végigtoltam volna 1 milla fölé megyek 2ezerből :D 2k volt a kezdő, és fix tétekkel ezresével fogadtam

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 14, 2017, 22:08:46
láttam hogy mit csináltál. én nem vagyok olyan bátor hogy allinezzek :D 2-3  hete volt teniszben olyan nyerő szériám sorozatban hogy kiszámoltam, ha allin végigtoltam volna 1 milla fölé megyek 2ezerből :D 2k volt a kezdő, és fix tétekkel ezresével fogadtam

Azert nem mindig megy az allin, mar mostanaba sokkal kevesbe szoval csak altalam velt "tutinal", de folyamatosan megy azafajta jatszas, es olyan eredmenyekkel mint akkor...

Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 14, 2017, 22:11:19
Azert nem mindig megy az allin, mar mostanaba sokkal kevesbe szoval csak altalam velt "tutinal", de folyamatosan megy azafajta jatszas, es olyan eredmenyekkel mint akkor...

mi is a stratégiád? :D mert ha jól emlékszem arra nem jöttem rá amikor olvastam


amúgy most néztem megint a nyerő szériát amit mondtam az előbb, 47 fogadás jött zsinórban szinte fix tétekkel  1.05 - 2-es oddsig vegyesen, kb. átlag 1,2 odds, ha a 2k-val végigtolom allin  10 milla jön ki nyereménynek :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 14, 2017, 21:45:48
szokták mondani, hogy akinek van nyerő stratégiája, az szépen elbújik és megtartja magának. miért? attól fél hogy kiveszik a kínálatból azt amivel nyer? 

Nem veszik ki a kínálatból, de nagyon nem mindegy, hogy a kedvenc piacodon milyen magas szorzók vannak és ugye minél többen pakolnak valamit, annál alacsonyabb lesz a szorzó...

Attól még, hogy a stratégiád nyereséges mondjuk 1.9-es átlagos szorzókkal, nem biztos, hogy 1.8-cal is az lesz (hisz 5%-kal alacsonyabb lesz a profitod...), így tényleg nem éri meg hencegni.

#1839 augusztus 15, 2017, 13:15:15, SPF Admin
Egy utolsó próba hátha...

Aki ismeri az oldalt ott is voltam meg lehet nézni, hogy mit írtam, mit csináltam...

De ha az ember segíteni akar az sem jó. De azért én nem adom fel.

#1840 augusztus 15, 2017, 13:15:32, SPF Admin
Idézetet írta: druzsinlaci Dátum augusztus 14, 2017, 22:57:04


Kovetkezo lepesed az lesz, amikor mar nem erzed azt, hogy valakinek bizonyitani kell a szakmaban... Rovidebben - leszarod a hecceloket nem rakod ki a skrilleket, nem irsz a tetekrol, nyeresegekrol... max pontozod a tippeket, hasznot meg % adod meg :)

ez butaság, hogy 1.90 ről lemegy 1.80 ra, mert itt a fórumózók egymásnak adják a tippeket, itt max százezres tételek mozognak, egy orosz milliárdos ezekhez képest mennyivel játszhat szerintetek? :D

mondjuk a hencegés is az, én nyertem 1.500 Ft-ra fél milliót 1 éve, 2 éve meg 180 és 200 ezret is pár hónap eltéréssel, de mára letisztult a játékom, nagyon ritka hogy sok meccset teszek. Ésszel kell csinálni ez csak matematika, annyi a lényege, hogy 50% felé vidd a találati arányodat (nálam 2.00 oddsnál, de erről van egy táblázat nem régen kitette valaki), de egy minimális tétemeléssel már kicsit kisebb arányban is lehet profitot termelni, hiszen hosszú távon úgyis kiegyenlítődik.

"a nyertes tudja mi lesz a következő lépése ha veszít, ám nem beszél erről, a vesztesnek fogalma sincs arról mit tesz majd ha veszít, de sokat fecseg arról, hogy mit tesz majd ha nyer"

én sosem úgy fogadok hogy leülök és nézem mik vannak, hanem napokra eltervezem hogy nyerés és bukás esetén mennyivel fogok tenni és mikor a következőt, és maximum kettő szelvényem van egy időben.

Hogy mi a tuti stratégia? Egyszerűen kiválasztasz valamit és jó nagy téttel odafingasz.  :beerchug:

pnzyfng

Még egy dolog és nem állok le veled tovább, a felfogásodon vitatkozni, mert csak oldalak óta feltartod a fórumot. Ahelyett, hogy a fórum címét követnénk...
Ha nem lenne nyereséges, az aktív tagok szarakodnának vele? Szerintem sokan pont nem.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 15, 2017, 07:54:18
pnzyfng

Még egy dolog és nem állok le veled tovább, a felfogásodon vitatkozni, mert csak oldalak óta feltartod a fórumot. Ahelyett, hogy a fórum címét követnénk...
Ha nem lenne nyereséges, az aktív tagok szarakodnának vele? Szerintem sokan pont nem.

irtad a naplodban nemrég hogy neha elmegy a kedved az egésztől. de nem értem miért, ha tudod hogy ugyis nyereséges lesz