Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 04, 2017, 00:00:58
Vasárnapi tuti: Franciaország - Luxemburg (hazai győzelemre 1.01)  :D

Lehetett volna husz percenkent martingelezni golokra is. 

Remélem látja ebből a sok "okos" mennyire léteznek "tuti" tippek....

Nektek nem volt biztos a Luxemburg X2?  ;D ;D 8)

A yoganonál erre a meccsre kellett tippelni tegnap, 38.37 pont járt érte a maximális 50-ből, legalább 15-en tippelték 0:0-ra...

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 01, 2017, 13:42:43

Most ezt én nem értem, vagy én nem értem? A júliusig megtett 363 egységes tétből hogyan lett augusztusra 201? Utólag töröltek néhány eseményt?  :o Gyorsan felnézek a betfairre, hátha mínuszban van az egyenlegem :D

Úgy lett kevesebb a tét, hogy mint kiderült lóversenyfogadásról van szó. 1 tét győztesre 1 tét helyre.
Most csak a győztesre tett idei tippeket írtam be, de ha szeretnéd akkor az augusztusi hely tippek összesítését is beleveszem. Most azért nem írtam bele, mert egyszerűen nem éri meg helyre tenni, mert a szorzók általában kicsik (1,3-1,7). Míg a győztesre nem ritka az 5-6-os szorzó. Ez az egyik oka. A másik, hogy így relatív kevés tippel is lehet pluszt hozni, nem kell évi 600-700 tippet játszani.
Ennyi történt, a hiba nem az Ön készülékében van:D

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 01, 2017, 12:31:59
Szia!

Nagyon megtetszett amit írtál! Fel tudnám valahogy venni veled személyesen a kapcsolatot? Végre sikerült eladnom két hízó malacot jó áron, gondoltam befektetném. Kérlek írj!  :cya:

De miért adtad? Adtad volna inkább nekem:D

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 05, 2017, 11:08:17
De miért adtad? Adtad volna inkább nekem:D

Kénytelen voltam eladni kellett a pénz 1,05-ös oddsra, mert az sosem megy el.

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 05, 2017, 13:01:17
Kénytelen voltam eladni kellett a pénz 1,05-ös oddsra, mert az sosem megy el.

Ne kamuzz!! Tuti, hogy sertéspestises volt!!  :o :-X

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 05, 2017, 13:01:17
Kénytelen voltam eladni kellett a pénz 1,05-ös oddsra, mert az sosem megy el.
Egy ismerősöm vagy 10 éve a tippmixen 100000-et dobott fel egy Brazíliai-Jamaica (vagy valami más kiscsapat) brazil győzelemre 1,05-ös oddson.Még hirdette is hogy ez az 5000 Ft talált pénz lesz  :ok: Az 1-1 után hónapokig nem láttam mosolyogni..  :bash:
Egyébként jó pár évig vezettem statisztikákat a következő módon:egy-egy hétvégén kijelölt intervallumokban (pl.1,05-1,2-ig meg 1,21-1,4-ig stb. kiválasztottam x meccset és tipperősség szerint sorrendbe raktam őket vagyis amiben a legjobban megbíztam az lett az 1. kiválasztott meccs az adott oddsintervallumban,stb).Vagy három év után statisztikát csináltam és nálam az 1,2 alatti oddsok vastagon mínuszosak voltak még a legerősebb tippeknél is(külön-külön az 1,05,az 1,1 meg 1,15 meg mindegyik veszteséges volt!).Valahol 1,25-1,3 -ig tudtam némi pluszt felmutatni a legerősebb 3 soron és kb ez volt a további oddsintervallumokban is a helyzet:szerény plusz (3-8%) a legerősebb 2-4 tippemnél,kivéve a 2,0-2,5-ig oddsoknál,ott a legerősebb 3 tippemnél 11%-ot hoztam átlagban vagy 150 héten át(de például a 4. tippem ebben az intervallumban már vastag bukta volt és lerontotta az 1-3. tipp százalékát!).Feltételezve hogy nem vagyok nagyságrendekkel jobb vagy rosszabb tippelő az itteni átlagnál elmondhatom hogy nagyon kis oddsokra játszani értelmetlen,de papírformaközeli (pl 1,3-1,8-ig)meccseken jó tippeléssel lehet némi szerény nyereséget hozni,de viszont be kell érni annyival és nagy pénzzel kell játszani ahhoz hogy érdemes legyen vele foglalkozni viszont a variancia miatt lehet akkor is jobban jár mindenki ha azt a nagypénzt bankba teszi vagy másképpen fialtatja.Ez meccs előtti oddsokra vonatkozik,lehet élőben-megfelelő szaktudással,a meccset nézve és gyorsan reagálva a változásokra-nagyobb nyereséget lehet elérni.

Hajnalban Thiem kétszer is járt meccs közben 1.02-es szorzón, az is tuti tipp lehetett volna, ha bejön  :D

Nekem inkább a dolog "inverze" izgatja már jó ideje a fantáziámat, csak a kivitelezéséig még nem jutottam el. Ha 1.01-es vagy 1.02-es oddsokat layelnénk, akkor 100 illetve 50 dobásunk lenne arra, hogy belefussunk egy "nem papírforma" mérkőzésbe. Ha 100-ból egy meccsbe sem trafálunk bele, legalább elmondhatjuk magunkról, hogy baromi pechesek vagyunk és legalább csak az alaptétünket buktuk el. Ha meg 100-ból egy bejön, már profitált valamennyit :)

Idézetet írta: hchefi Dátum szeptember 05, 2017, 22:06:42
Nekem inkább a dolog "inverze" izgatja már jó ideje a fantáziámat, csak a kivitelezéséig még nem jutottam el. Ha 1.01-es vagy 1.02-es oddsokat layelnénk, akkor 100 illetve 50 dobásunk lenne arra, hogy belefussunk egy "nem papírforma" mérkőzésbe. Ha 100-ból egy meccsbe sem trafálunk bele, legalább elmondhatjuk magunkról, hogy baromi pechesek vagyunk és legalább csak az alaptétünket buktuk el. Ha meg 100-ból egy bejön, már profitált valamennyit :)

Egy kivitelezési mód: nézd meg a Maradj talpon játék topikját. Ott az 1,20 körüli tippekkel a játékosok fele 1-2 napon belül kiesik. Kezdd el őket kontrázni, szerintem nyereséges lennél.

A franciákat hülyeség volt tenni, az 1.01 nem dob semmit rajta, én 1.08 ért az olaszokat tettem. Meg ilyen esetben érdemesebb olyanokat tenni akik nem vezetik a csoportot hanem mennek a többi utám, pl a Magyar - Portugál is tuti volt Vendégre, amelyik a csoportot vezeti azoknak bőven becsúszhat egy két döntetlen vagy vereség. Ezért pl a brazilokra egyszer sem tettem még. Én a Törököket meg Izlandot tettem külön külön + mellette az olaszokat mindkét szelvényen. Pont ezen az elven, hogy nekik kötelező volt nyerni, ha nem nyernek ki esnek.

Milyen oddstartomány az amely felett már gazdaságos fogadni? mert ugye végeztem egy számítást
1.06 esetén a valós odds 1.10
1.33 esetén 1.38
2.00 esetén 2.08

ugye ha már teszek 2 db 1.06 ot akkor az 1.12 tehát ez nagyon nem reális.
másik kettő esetén már elenyésző a különbség.
szerintetek hol van a határ ami alatt nem érdemes tenni?

3 szoros felett, meg simán benne van hogy akár 10-15 alkalommal is elmehet egymás után ha pont akkor nincs szerencsénk.

Idézetet írta: drzdolik Dátum szeptember 06, 2017, 12:51:58
A franciákat hülyeség volt tenni, az 1.01 nem dob semmit rajta, én 1.08 ért az olaszokat tettem. Meg ilyen esetben érdemesebb olyanokat tenni akik nem vezetik a csoportot hanem mennek a többi utám, pl a Magyar - Portugál is tuti volt Vendégre, amelyik a csoportot vezeti azoknak bőven becsúszhat egy két döntetlen vagy vereség. Ezért pl a brazilokra egyszer sem tettem még. Én a Törököket meg Izlandot tettem külön külön + mellette az olaszokat mindkét szelvényen. Pont ezen az elven, hogy nekik kötelező volt nyerni, ha nem nyernek ki esnek.

Milyen oddstartomány az amely felett már gazdaságos fogadni? mert ugye végeztem egy számítást
1.06 esetén a valós odds 1.10
1.33 esetén 1.38
2.00 esetén 2.08

ugye ha már teszek 2 db 1.06 ot akkor az 1.12 tehát ez nagyon nem reális.
másik kettő esetén már elenyésző a különbség.
szerintetek hol van a határ ami alatt nem érdemes tenni?

3 szoros felett, meg simán benne van hogy akár 10-15 alkalommal is elmehet egymás után ha pont akkor nincs szerencsénk.

Argentina is megy a tobbi utan, 1.06 volt kb. Aztan jott is az iksz, veszelyben a vb  :D

Idézetet írta: drzdolik Dátum szeptember 06, 2017, 12:51:58
A franciákat hülyeség volt tenni, az 1.01 nem dob semmit rajta, én 1.08 ért az olaszokat tettem. Meg ilyen esetben érdemesebb olyanokat tenni akik nem vezetik a csoportot hanem mennek a többi utám, pl a Magyar - Portugál is tuti volt Vendégre, amelyik a csoportot vezeti azoknak bőven becsúszhat egy két döntetlen vagy vereség. Ezért pl a brazilokra egyszer sem tettem még. Én a Törököket meg Izlandot tettem külön külön + mellette az olaszokat mindkét szelvényen. Pont ezen az elven, hogy nekik kötelező volt nyerni, ha nem nyernek ki esnek.

Milyen oddstartomány az amely felett már gazdaságos fogadni? mert ugye végeztem egy számítást
1.06 esetén a valós odds 1.10
1.33 esetén 1.38
2.00 esetén 2.08

ugye ha már teszek 2 db 1.06 ot akkor az 1.12 tehát ez nagyon nem reális.
másik kettő esetén már elenyésző a különbség.
szerintetek hol van a határ ami alatt nem érdemes tenni?

3 szoros felett, meg simán benne van hogy akár 10-15 alkalommal is elmehet egymás után ha pont akkor nincs szerencsénk.

Nekem kettős érzésem van veled kapcsolatban:

1. nagyon szívatod a népet az itteni kijelentéseiddel

2. nagyon naiv vagy

:D