Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ez is jött volna, ez még alacsonyabb szorzó volt:

http://www.eredmenyek.com/merkozes/E5iiPI8q/#osszefoglalas

Setkic már 100-as oddsnál járt, akkor jött a feltámadás, csodák mindennap történnek  :angel:

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 06, 2017, 22:37:47
Te miről beszélsz? A döntetlenek 3-as oddsz körül vannak (3,1 - 3,3)

50   100   150   250   400   650   1050   1700   2750   4450   7200   11650   18850   30500   49350   79850   129200

Itt van 50ft alaptéttel a számok. A tétek. Ha olyan vagy, hogy csak a 13. lesz döntetlen, akkor is 18.850 X 3,1=58.435. Kivonod belőle az addig feltett tétet ami ugye 50+100+150+250+400+650+1050+1700+2750+4450+7200+11650+18850=49.250. 58435-49250=9185. Ennyi a nyereség. Lehet hogy én vagyok a hülye, de ez mindenhogy plusz. Az oddsz a lényeg....

Igen, ez valoban ugy van. Ennel a szorzonal mar igen, nyereseg van. Kettes szorzo nem eleg. Fejben csak azt szamoltam, harmas szorzonal meg tevesen azt hittem ez a lepes kesobb kovezkezik be. de nem. De egy dontetlent nem olyan konnyu eltalalni, ha muszaj... :) es ha nem jon 15-17 meccs utan se?

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 07, 2017, 08:49:58
Igen, ez valoban ugy van. Ennel a szorzonal mar igen, nyereseg van. Kettes szorzo nem eleg. Fejben csak azt szamoltam, harmas szorzonal meg tevesen azt hittem ez a lepes kesobb kovezkezik be. de nem. De egy dontetlent nem olyan konnyu eltalalni, ha muszaj... :) es ha nem jon 15-17 meccs utan se?

Marad a majrévas, meg a Provident. :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 07, 2017, 08:49:58
Igen, ez valoban ugy van. Ennel a szorzonal mar igen, nyereseg van. Kettes szorzo nem eleg. Fejben csak azt szamoltam, harmas szorzonal meg tevesen azt hittem ez a lepes kesobb kovezkezik be. de nem. De egy dontetlent nem olyan konnyu eltalalni, ha muszaj... :) es ha nem jon 15-17 meccs utan se?

Azt elképzelhetetlennek tartom, hogy 15-17 meccs se jön le döntetlen nélkül...
Amugy akkor 129.200-at teszel fel, és ha jön 3,1-es szorzón, nyersz pluszba 62.370 ft-ot. 50 ft-os alaptéten számolva.  :D

Ez nem elképzelés kérdése, hogy van egy rossz szériád. Akkor még nem vagy igazi fogadó, ha nem volt borzalmas szar szériád, annak ellenére, hogy jó ötleteid vannak. Ez mindenkivel előfordulhat, aztán mondjuk 14 vesztes döntetlen után már tele gatyával raksz fel majd 50 ezret, akkor teljesen más a pszichológiai állapotod, más a döntéshozó képességed, mint kisebb téten. Szóval ilyen tétemeléses dolgokkal jó eséllyel csak a kezdők és az amatőrök próbálkoznak, vagy akiknek rohadt sok pénzük van és nem számít, hogy nyernek-e.

Amúgy sztem ennek nem sok köze van a fibonaccihoz, de lehet én látom rosszul. Ez szimplán egy 3 szálon futtatott martingale rendszer amiből azt a pozitív tulajdonságot kihasználod, hogy az egyik biztosan nyer. Anno gondolkodtam énis ezen. A baj ezzel igazából az lesz, hogy amikor meg akarsz állni, akkor mind a 3 szálat egyenként ki kell futtatnod, és ha 2-t már kifuttattál, akkor az utolsóval ugyanott vagy mintha normálisan fogadnál, tehát el kell találnod.

Idézetet írta: hchefi Dátum szeptember 07, 2017, 11:01:31
Amúgy sztem ennek nem sok köze van a fibonaccihoz, de lehet én látom rosszul. Ez szimplán egy 3 szálon futtatott martingale rendszer amiből azt a pozitív tulajdonságot kihasználod, hogy az egyik biztosan nyer. Anno gondolkodtam énis ezen. A baj ezzel igazából az lesz, hogy amikor meg akarsz állni, akkor mind a 3 szálat egyenként ki kell futtatnod, és ha 2-t már kifuttattál, akkor az utolsóval ugyanott vagy mintha normálisan fogadnál, tehát el kell találnod.

Nem 3 szálat futtatok csak egyet, a döntetlent. Olvasd vissza.

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 07, 2017, 10:51:37
Ez nem elképzelés kérdése, hogy van egy rossz szériád. Akkor még nem vagy igazi fogadó, ha nem volt borzalmas szar szériád, annak ellenére, hogy jó ötleteid vannak. Ez mindenkivel előfordulhat, aztán mondjuk 14 vesztes döntetlen után már tele gatyával raksz fel majd 50 ezret, akkor teljesen más a pszichológiai állapotod, más a döntéshozó képességed, mint kisebb téten. Szóval ilyen tétemeléses dolgokkal jó eséllyel csak a kezdők és az amatőrök próbálkoznak, vagy akiknek rohadt sok pénzük van és nem számít, hogy nyernek-e.

Igazad van, de azért annyira nem nehéz döntetlent találni. Főleg dél-amerikában nem....

Ezzel a 3 szálon történő fogadással (egy meccsen belül) már találkoztam máshol is. Amit nem értek, hogy az első körre miért kell pénzt tenni, amikor az mindenképp veszteséges lesz?? Aki ilyet akar játszani, az csak nézze meg az első kör eredményét, aztán játsszon élesen a 2. körtől, mert különben csak a veszteségeit növeli...

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 07, 2017, 11:37:01
Ezzel a 3 szálon történő fogadással (egy meccsen belül) már találkoztam máshol is. Amit nem értek, hogy az első körre miért kell pénzt tenni, amikor az mindenképp veszteséges lesz?? Aki ilyet akar játszani, az csak nézze meg az első kör eredményét, aztán játsszon élesen a 2. körtől, mert különben csak a veszteségeit növeli...

De miért?

Elkezded 100-100-100 ft-al a H-D-V-t. Ha döntetlen és 3,2 szorzó pl. akkor +20-ftal vagy. Az nem veszteség ;D ;D ;D ;D

Amúgy most kerek 50 meccsnél járok, 17 döntetlen lett. Erről ennyit.

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 07, 2017, 11:56:28
Amúgy most kerek 50 meccsnél járok, 17 döntetlen lett. Erről ennyit.

Tenyleg nincs kedved egy naplot vezetni?

Idézetet írta: druzsinlaci Dátum szeptember 07, 2017, 11:56:28
Amúgy most kerek 50 meccsnél járok, 17 döntetlen lett. Erről ennyit.
Hát próbálgassad és várjuk a fejleményeket :)

Ahogy láttom ez egy olyan stratégia, ami akkor profitál nagyot, minél nagyobb a vesztes sorozat. Tehát ha az első lépésben nyersz, akkor 100 forintot nyersz, ha a 13.-ban, akkor meg 9185-öt.

A példádnál maradva 338150 forintot kell kitermelned, miután elégedetten hátradőlheszt és mondhatod, hogy profitálsz belőle, hiszen addig azt a pénzt bármikor elveszítheted, ha egyszer -ne adja az ég- úgy hozza a sors, hogy a 17. meccs is vesztes lesz és elengeded a veszteséget a tétemelés helyett. Ha átlag 5000-et számolok 1-1 döntetlenre (mert ugye nyerhetsz az első lépésben 100ft-ot vagy a 13. lépésben 9185-öt), akkor még azért kell csapatni egy ideig és ez főleg akkor frusztráló, mikor folyamatosan csak 100 forintokat nyersz.

Nem akarlak lebeszélni amúgy, mert én is martingale-lel játszom. Én 4 lépcsőnél lehúzom a rolót. :)

IdézetNem akarlak lebeszélni amúgy, mert én is martingale-lel játszom. Én 4 lépcsőnél lehúzom a rolót.

Igen... Nalam is 5 lepes, es csokolom. ha baj van -16 pont veszteseg... neha az a profitom fele... :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum szeptember 07, 2017, 12:06:04
Tenyleg nincs kedved egy naplot vezetni?

Vezetek én naplót magamnak excel táblázatban.  :)