AstroPay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az Astropay számláról bankkártyára, bankszámlára kiutalás teszt még tart?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 03, 2023, 05:47:56Az Astropay számláról bankkártyára, bankszámlára kiutalás teszt még tart?

Megérkezik.

Sziasztok! Regisztráltam az Astropay-re, felraktam pénzt rá (kártyát külön nem kértem), befizettem a Bet-re, levettem a pénzt. Az egész megvolt oda-vissza 2 óra alatt. Viszont Astropay-ről csak banki átutalással lehet pénzt kivenni? Rányomtam, kb 2 napot ír. Remélem kijön. Aki ezt használja, hogy szokta?

Idézetet írta: stephen.the.dancer Dátum október 05, 2023, 07:18:49Sziasztok! Regisztráltam az Astropay-re, felraktam pénzt rá (kártyát külön nem kértem), befizettem a Bet-re, levettem a pénzt. Az egész megvolt oda-vissza 2 óra alatt. Viszont Astropay-ről csak banki átutalással lehet pénzt kivenni? Rányomtam, kb 2 napot ír. Remélem kijön. Aki ezt használja, hogy szokta?

Idézetet írta: McCart Dátum október 04, 2023, 14:45:11Megérkezik.

Egyébként ez most egy olyan periódus, hogy a dolgokat tesztelni kell. Mi megy, mi nem stb.

Abban van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy kártya regisztrációnál a Kártyatulajdonos nevet nem fogadja el? Pedig pontosan ugyanazt írom mint ahogy a kártyán van.  :bash: Érdekes.

Idézetet írta: riverside Dátum október 05, 2023, 11:26:12Abban van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy kártya regisztrációnál a Kártyatulajdonos nevet nem fogadja el? Pedig pontosan ugyanazt írom mint ahogy a kártyán van.  :bash: Érdekes.

Ékezetes vagy különleges neved van ?

Idézetet írta: riverside Dátum október 05, 2023, 11:26:12Abban van valakinek valamilyen tapasztalata, hogy kártya regisztrációnál a Kártyatulajdonos nevet nem fogadja el? Pedig pontosan ugyanazt írom mint ahogy a kártyán van.  :bash: Érdekes.

Az ékezettel szórakozott nekem, lehet nálad is ez van.

Idézetet írta: csucsu Dátum október 05, 2023, 11:59:02Ékezetes vagy különleges neved van ?

Tökre mezei nevem van. Próbáltam ékezettel, ékezet nélkül, nagybetűkkel ahogy a kártyán van, de semmi. :(

Idézetet írta: riverside Dátum október 05, 2023, 14:40:34Tökre mezei nevem van. Próbáltam ékezettel, ékezet nélkül, nagybetűkkel ahogy a kártyán van, de semmi. :(

életkor?



Nálam csak arra van lehetőség, hogy másik személynek küldjek tovább pénzt astropay-en, nincs opció bankkártyára vagy bankszámlára utalásra. Másnak is volt hasonló problémája és sikerült megoldania valahogy?

Sziasztok
Nálam nincs lehetőség, csak másik telefonszámra küldeni pénzt az Astropay-ről. Számlaszámra miért nem lehet? 2-3 hete már küldtem, de most nem lehet. Ötlet valakinek?

Idézetet írta: krisz9 Dátum október 10, 2023, 10:47:30Sziasztok
Nálam nincs lehetőség, csak másik telefonszámra küldeni pénzt az Astropay-ről. Számlaszámra miért nem lehet? 2-3 hete már küldtem, de most nem lehet. Ötlet valakinek?

Ez volt a válaszuk:

"We are aware that some of the methods in your country are not available at the moment. We apologize for the inconvenience.

Our operations team is working hard on getting them reinstated. We appreciate your patience."