Egyéb Foci EB-s Promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jómgam nem játszom náluk, de több dologra is gyanakszom, ami miatt nem látod a bónuszt a számládnál:
- egyszerű technikai hiba miatt nem jelenik meg, írni kell supportnak  :ok:
- moneybookers-es befizetésre nem vonatkozik a promó, ezt valószínűnek tartom, annak ellenére is, hogy nem írják külön.  :crazy:(de azt írják, hogy "If certain terms are not specified, the general/standard terms and conditions apply." - ebben meg lehet benne van egy ilyen kitétel.)
- tettél már a 40 euróból tétet, így nem igényelhető a bónusz, ott van a kitételek közt középtájt

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 01, 2012, 14:22:54
Jómgam nem játszom náluk, de több dologra is gyanakszom, ami miatt nem látod a bónuszt a számládnál:
- egyszerű technikai hiba miatt nem jelenik meg, írni kell supportnak  :ok:
- moneybookers-es befizetésre nem vonatkozik a promó, ezt valószínűnek tartom, annak ellenére is, hogy nem írják külön.  :crazy:(de azt írják, hogy "If certain terms are not specified, the general/standard terms and conditions apply." - ebben meg lehet benne van egy ilyen kitétel.)
- tettél már a 40 euróból tétet, így nem igényelhető a bónusz, ott van a kitételek közt középtájt

Régebben játszottam náluk, akkor még volt magyar ügyfélszolgálat, sajnos már megszűnt, az angolom meg gyenge ahhoz, hogy írjak nekik.
Nem kötöttem még fogadást a befizetés óta, ez nem lehet probléma.
Lehet a Moneybookers befizetés miatt nem tudom a bónuszt aktiválni, erre vonatkozóan nem találtam semmilyen infót.
Az elérhető ajánlatoknál csak póker, meg kaszinó bónuszokat jelenít meg, ezt sajnos nem :(