Bet365: Anglia - Olaszország ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet365: Anglia - Olaszország ingyenes fogadás!

Miután Anglia a D csoport élén fejezte be a csoportküzdelmeket, június 24-én, vasárnap Olaszország ellen lép pályára az Euro 2012 negyeddöntőjében - a Bet365 pedig egy fantasztikus ingyenes élő fogadást kínál erre a felejthetetlen mérkőzésre!

Tegyél meg egy mérkőzés előtti fogadást az Anglia v Olaszország rangadóra és megajándékoznak egy azonos értékű ingyenes élő fogadással erre a mérkőzésre.

Ahhoz, hogy jogosult legyél az ingyenes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadásának értékéig (maximum 20 USD).

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Ne feledkezz meg Euro 2012 - 0:0 - pénzvisszafizetés ajánlatukról sem, melyről részletesen IDE kattintva olvashatsz!

Használd ki ezt a fantasztikus ingyenes fogadást, nyiss egy számlát ITT!

Már csak az a kérdés, hogy mire fogadjunk meccs előtt   ???

Valami teljesen alibi oddsra, úgysincs megkötés ilyen tekintetben.  ;D Én egy igen vakmerő "nem lesz öngól" tippet raktam kemény 1,03-as szorzóval, így szinte ajándék lesz a 3000 Ft "játékpénz" élőzésre, ahol majd valami jó kövér oddsra feldobom!  :D :ok:

Én is megraktam. A bónuszt meg meg kell duplázni :)

1    Alatt 0.5    Anglia v Olaszország
(10. perc gólok)    06/24/2012    Egyik sem    1.16    Függőben
2    Alatt 0.5    Anglia v Olaszország
(10. perc büntetőlapok)    06/24/2012    Egyik sem    1.12    Függőben
Többszörös
Fogadás típusa    Fogadások száma    Tétegység    Tét    Nyer.    Nyereség
2-es gyűjtő    1    3 000,00    3 000,00    937,51    


1    Felett 4.5    Anglia v Olaszország
(10. perc bedobások)    06/24/2012    Egyik sem    1.57    Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  1 714,29   Nyereség:   



HAJRÁ  :beerchug:

"Amennyiben ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadásának értékéig (maximum 20 USD)."

Fura ,nekem a nyertes fogadás után is visszaadták a tétet  :D