Unibet - Vigyázz, Kész, London - Jól jársz a Magyar érmekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 14, 2012, 17:13:58
És vátozott az egyenleged is utánna?
Vagy csak továbment a bónuszprogram.

Persze. A pénzt is visszatolták.
Igazából az értetlenségükön nem csodálkozom, mert könnyen lehet, hogy ez csak magyar bónusz volt. Szóval nem biztos, hogy bármiről is tudtak.
Ami felidegesített, az inkább az volt, hogy meg sem próbáltak rájönni a problémára. Értetlenkedtek, mellébeszéltek, és nem akartak utána járni a dolognak. Végül csak megértették mit akarunk (vagy csak előkerítették a magyar ügyfelest).

A következő fogadásom is kombi... Már hogy belelépjek ugyanabba pocsolyába még egyszer... Hát ha bejön és akkor nem lesz gond.  :ok:


Rossz passzban vagyok, csak veszítek... De emberek! Automatice megtörtént a jóváírás!  :ok:

Sajnos nekem sem írták még jóvá és angolul sem beszélek, ezért nagyon szépen megkérnék valakit, hogy írja le angolul a problémát, amit bemásolok és elküldök nekik. Kösz!

Nekem ennyi volt a nagy levél :

Dear Support!

Please credit.

Thanks. (A levélbe leírtam még a felhasználónevem és az Unibet számlaszámomat)

A levelet erre a mail címre küldtem: [email protected]
Tárgynak csak annyit írtam hogy problem

És az alábbi képet csatoltam nekik.

Nekem jött tőlük két email is... a levél alján ennyi olvasható:

"A magyar nyelvű ügyfélszolgálat május 4-től lesz ismételten elérhető. "

Ez ugye valami vicc? ???

Én nem tudom egyik bónuszt sem felhasználni,mert ha megnyomom az elfogadom gombot ezt irja:Hoppá, valami hiba történt

Sajnáljuk, rendszerünk jelenleg nem válaszol. Kérjük légy türelemmel és próbáld meg újra egy kicsit később.Beszéltem velük még anno chaten 1-2hete és emaileztem egy csomót azt mondták azért van mert szlovákiában élek.Van olyan aki külföldön-Romániában vagy máshol lakik és neki jóváirták?
A másik dolog,hogy engem is kisorsoltak és ott virit a 10,76euro a számlámon.Akkor hogy is van ez?Erre jogosult vagyok?Furcsa dolgok történnek itt.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum augusztus 15, 2012, 08:24:45
Nekem jött tőlük két email is... a levél alján ennyi olvasható:

"A magyar nyelvű ügyfélszolgálat május 4-től lesz ismételten elérhető. "

Ez ugye valami vicc? ???

Nekem is ez volt benne, de felette két sorral meg azt írták, hogy már jövő héten elérhetőek.

Nos újra felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálatossal persze nem a magyarral,mivel egész nap nem sikerült válaszolniuk.Azt mondta a bónuszos csapatnak továbbítja.Ha most se sikerül kiborul a bili  :bash:.

Ha hiszitek ha nem csoda történt :o ;D.Végre visszakaptam a pénzt és jöhet a kockázatmentes fogadás  :great:

Idézetet írta: Powell Dátum augusztus 15, 2012, 17:02:14
Ha hiszitek ha nem csoda történt :o ;D.Végre visszakaptam a pénzt és jöhet a kockázatmentes fogadás  :great:

Én tegnapelőtt este írtam neki, majd szerdán válaszolt, hogy igen, vannak problémáik ezzel a promóval kapcsolatban, majd nem történt semmi :D de elnézést és a megértésem kéri. Köszi :D :cya: