SfGuru - Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum október 03, 2012, 12:21:09
+1 azt jelenti, hogy egy csapat előnnyel indul.

Igen. A Nordsjaelland indult +1 gólos előnnyel, A Chelsea nyert 4-0-ra, a tipp pedig 2 azaz Chelsea volt. Tehát szerintem ez nyertes tipp.

Idézetet írta: pocket Dátum október 03, 2012, 12:37:06
Igen. A Nordsjaelland indult +1 gólos előnnyel, A Chelsea nyert 4-0-ra, a tipp pedig 2 azaz Chelsea volt. Tehát szerintem ez nyertes tipp.

Nem.

Nordsjaelland - Chelsea

Handicap (+1) 1-es - azt jelenti, hogy a Nordsjaelland előnnyel indul, s rájuk fogadsz
Handicap (-1) 2-es - azt jelenti, hogy a Chelsea 1 góllos hátrányból indul, s nyer (ez lett volna a helyes)
Handicap (+1) 2-es - azt jelenti, hogy a Chelsea 1 góllos előnnyel indul

1-es: hazai csapat
2-es: vendég csapat

Igen, köszi, közben rájöttem, hogy az a gond, hogy a hendikep határnál beírt szám nem a hazai, hanem a fogadott csapatra érvényes.

Üdv!

ID 597
Miért lett vesztes?
-1 -es hendivel tettem a Mu -t, nyertek egy góllal így a tét visszajárna, nem?
Köszi előre is.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 03, 2012, 17:11:14
Üdv!

ID 597
Miért lett vesztes?
-1 -es hendivel tettem a Mu -t, nyertek egy góllal így a tét visszajárna, nem?
Köszi előre is.

Igazad van, csak az a gond, hogy van európai handicap is, tehát háromesélyes viszont a te esetedben nem érvényes. Push a fogadás.

Elnézést, de az Arsenal-Olympiakos elemzésem kétszer ment el valamiért, csak egyszer akartam

ID: 732
Az iroda bet365, nem pedig a bwin, bocsi, köszi!

Elnézést, megint kétszer sikerült elküldenem: Borussia Mönchengladbach - Fenerbahçe.

Elnézést, de most már kezdem kapisgálni mi hogy van:D

Első hibám: A Wigan-Everton elemzésem végig az Evertont akarta kiemelni a végén írom is hogy rájuk fogadnék, de véletlenül 1-sen hagytam:D (mindegy ígyis úgyis elment)

Második hibám: A Paks-Győr elemzésen ugyan ez.

Harmadik hibám: Most láttam meg hogy figyelni kell azt is hogy ha az adott kimenetelre valaki írt már elemzést én nem küldhetek (hacsak pont egyszer-e nem írtuk) Pont nem rég küldtem küldtem el a West Ham-Arsenal elemzést, de az már délbe írta valaki, így azt törölni kéne. (Ez fenn áll a Győr meccsre is)

Látom már javítva is lettek köszönöm szépen, de lenne még egy kérdésem is! A Braunschweig-Bochum meccs elemzésem 12:02-kör lett beküldve, de 13:00-kor kezdődött a meccs? Amiatt a 2 perces késés miatt lett volna a tipp érvénytelenítése?:S

Idézetet írta: sotet93 Dátum október 06, 2012, 18:18:05
Elnézést, de most már kezdem kapisgálni mi hogy van:D

Első hibám: A Wigan-Everton elemzésem végig az Evertont akarta kiemelni a végén írom is hogy rájuk fogadnék, de véletlenül 1-sen hagytam:D (mindegy ígyis úgyis elment)

Második hibám: A Paks-Győr elemzésen ugyan ez.

Harmadik hibám: Most láttam meg hogy figyelni kell azt is hogy ha az adott kimenetelre valaki írt már elemzést én nem küldhetek (hacsak pont egyszer-e nem írtuk) Pont nem rég küldtem küldtem el a West Ham-Arsenal elemzést, de az már délbe írta valaki, így azt törölni kéne. (Ez fenn áll a Győr meccsre is)

A szabályzat erre vonatkozó része:

"Egy mérkőzés kimenetelére több elemzés is születhet, viszont létezik egy kivétel is: a verseny lezárása előtti 24 órában nem lehetséges azonos kimenetelre elemzéseket írni (ha valaki írt egy elemzést egy mérkőzés kimenetelére, akkor a többiek az adott mérkőzés csak más kimenetelére írhatnak elemzést). Létezik egy 5 perces tolerancia idő is (abban az esetben ha már szerkesztitek az elemzést, s közben bekerült a rendszerbe egy hasonló kimenetelű elemzés, akkor mindkettőt elfogadjuk)."

Tehát csak az utolsó 24 órában nem lehet azonos kimenetelre írni.

Idézetet írta: sotet93 Dátum október 06, 2012, 21:44:51
Látom már javítva is lettek köszönöm szépen, de lenne még egy kérdésem is! A Braunschweig-Bochum meccs elemzésem 12:02-kör lett beküldve, de 13:00-kor kezdődött a meccs? Amiatt a 2 perces késés miatt lett volna a tipp érvénytelenítése?:S

Bizony. Egy másodperces késésnél is a tipp törölve van. Időben kell beküldeni az elemzéseket, s akkor nem lesz gond.  ;)

Helyreigazítás a Hocevar - Andreozzi tippel kapcsolatban!

Nem csak páros meccsen találkoztak,  hanem év elején salakon, ahol szintén Andreozzi nyert két szettben!

Köszönöm a javítási lehetőséget!  :cya:

Az ID968 tippemet elrontottam. Helyesen: Hollandia - Andorra 5.5 over 1,95. Köszönöm a javítást!  :ok:

Az 1069-es ID-ju tippemnel rossz fogadasi opciot toltottem ki, Over 22.5 games-re gondoltam, legyszi javitsatok. Az odds es a fogadaoiroda jo. Koszi.