SfGuru 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 13:29:40
Vm, bocsi a kukacoskodásért, de nekem az nem tetszik, hogy:
Kék

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 13:45:02
Újra itt, új javaslattal:

Focinál például  most lehet gólok számára előzetest írni a rendszer alapján, legalábbis a legördülő menü alapján. Pontos gólokra fogadni lehet, de nagyobb lutri, mint a csapat over/under.

Az lenne a javaslatom, hogy lehessen előzetest írni csapat over/underre, és itt nem feltétlen focira gondolok, hanem kézire, és kosárra egyaránt.

Na, ehhez mit szóltok?

Kívánság teljesítve.  ;)

Ez nagyszerű hír! Vissza is térek az elemzések világába  :)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 11, 2012, 10:58:06
Ne szomorkodj, mert lehet lehet lesz itt még meglepetés külön sportág kedvelőknek is.  ;)

Annak igen örülnék :)  :great:

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 11, 2012, 14:10:00
Kívánság teljesítve.  ;)

Köszi, de csak részben. Ott van a listán a fogadási lehetőségek közt a 'csapat under/over, de nem lehet különválasztani, hogy csapat1 under/over, és csapat2 under/over.

Én írtam egy olyat, hogy Szlovákia góljai 3.5 fölött, de nem tudtam megfelelően megadni, hogy valójában melyik csapat overjére gondoltam. Ezt kérném javítani mind a tippnél, mind globálisan a legördülő menüben.

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 11, 2012, 13:15:49
Nekem csak az "nem tetszik", hogy a futballal egy kalap alatt van véve az összes többi sport. Én spec a futball szekciót leválasztanám és lenne egy csak foci, meg egy minden más sport verseny. Az össz nyereményt (ami mostani versenyben van meghirdetve) meg kétfelé osztanátok. Szerintem ez így korrektebb lenne. Egy tenisz-fan sosem tudná megnyerni, mert ott az igen nagy papírformaborulásra nem igen lehet számítani. Pl nem hinném, hogy a következő 3 évben gyakran lesz olyan, hogy 3-2-re megnyerné Murray egy Djoko elleni döntőt (odds a lényeg).
Továbbá ugye a FOCI meccset minden nap játszanak tucatjával, a lehetőségek tárháza korlátlan. Akit meg annyira nem motivál ez a sport, az jó ha heti 2 "alkalommal" (egy hétközben, egy hétvégén=szombat+vasnap) tud fogadni.
Persze ha van max esemény fogadási limit, vagy felhasználható egység, az némileg ellensúlyozza a hátrányt.

Ebben nem értek veled egyet. Játszok egy külföldi portálon hasonló játékot, ahol torony magasan egy tenisz tipster vezet, még megfogni sem tudjuk őt. Minden héten vannak ATP-ék és WTA-ak, ahol a hét elején rohadt jó szorzókat lehet fognia annak, aki ért hozzá.

na hát gyorsan átnéztem ezt a topicot meg a játék felületét, és így első átfutásra nagyon jónak tűnik! Kis idő még kell majd, mire megszokjuk az új rendszert, remélem jól fog működni ez a több versenyes szisztéma!

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 17:40:49
Én írtam egy olyat, hogy Szlovákia góljai 3.5 fölött, de nem tudtam megfelelően megadni, hogy valójában melyik csapat overjére gondoltam. Ezt kérném javítani mind a tippnél, mind globálisan a legördülő menüben.

Módositottam, a következő opciók vannak a tipusnál:
- H A - hazai alatt
- H F - hazai fölött
- V A - vendég alatt
- V F - vendég fölött

Jó lesz?

Létrehoztam még egy versenyt teniszre. Ez most egy teszt verseny, vagyis nyereménye nincs.

Nem tudom ez mennyire lehetséges, de igen ütős lenne, ha lehetne kommenteket írni a tippek alá. Hasznos lehetne, plusz információk vagy esetleges ellenérvek stb.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 11, 2012, 20:14:32
Módositottam, a következő opciók vannak a tipusnál:
- H A - hazai alatt
- H F - hazai fölött
- V A - vendég alatt
- V F - vendég fölött

Jó lesz?

Igen, szerintem így jó lesz. Köszi szépen!

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 11, 2012, 20:36:45
Nem tudom ez mennyire lehetséges, de igen ütős lenne, ha lehetne kommenteket írni a tippek alá. Hasznos lehetne, plusz információk vagy esetleges ellenérvek stb.
Na erre nem is gondoltam, de amúgy megoldható és meg is lesz.

A teniszben korábban volt rá alkalom, hogy egy meccsre egy nappal korábban is megírjuk az elemzést, de ahogyan nézem a kanadai Quebec -i tornára még nincsenek kint az oddsok, s a challenger viadalok is hiányosak! Kérdésem van e arra mód, hogy a panelekbe egyénileg belehessen vinni a játékosok nevét, a torna megnevezését, hogy ilyen gond ne adódjon, s ne kelljen ott ülni a gép előtt várni, hogy a rendszer mikor teszi ki az adott mérkőzést, melyet kinéztem, s írni szeretnék rá. Nem jó, ha egy meccsre nincs legalább egy nap, hogy elemzést lehessen írni rá.

        16:00            Hradecka L. (Cze)   -                           
   Bouchard E. (Can)   -                       
   16:00            Oudin M. (Usa)   -                           
   Wozniak A. (Can)   -                       
   16:00            Tatishvili A. (Geo)   -                           
   Martic P. (Cro)   -                       
   17:00            Barthel M. (Ger)   -                           
   Rampre P. (Slo)   -                       
   18:00            Davis L. (Usa)   -                           
   Wickmayer Y. (Bel)   -                       
   19:15            Beck A. (Ger)   -                           
   Mladenovic K. (Fra)

Ez a kanadai lista nincs még kint például ...

Előre is köszönöm a választ!  :cya:

Ha jól nézem, az eheti versenyre csak minimum egységszám van, amit mindenképp fel lehet használni. Viszont elemzésszám van maximalizálva (15 a héten) tehát ha jól értelmezem, akkor maximum 150 egység használható fel, ha felhasználom a maximális 15 elemzést, és mindet 10 egységgel küldöm játékba.

Jól értelmezem?

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 12, 2012, 08:28:17
A teniszben korábban volt rá alkalom, hogy egy meccsre egy nappal korábban is megírjuk az elemzést, de ahogyan nézem a kanadai Quebec -i tornára még nincsenek kint az oddsok, s a challenger viadalok is hiányosak! Kérdésem van e arra mód, hogy a panelekbe egyénileg belehessen vinni a játékosok nevét, a torna megnevezését, hogy ilyen gond ne adódjon, s ne kelljen ott ülni a gép előtt várni, hogy a rendszer mikor teszi ki az adott mérkőzést, melyet kinéztem, s írni szeretnék rá. Nem jó, ha egy meccsre nincs legalább egy nap, hogy elemzést lehessen írni rá.

        16:00            Hradecka L. (Cze)   -                           
   Bouchard E. (Can)   -                       
   16:00            Oudin M. (Usa)   -                           
   Wozniak A. (Can)   -                       
   16:00            Tatishvili A. (Geo)   -                           
   Martic P. (Cro)   -                       
   17:00            Barthel M. (Ger)   -                           
   Rampre P. (Slo)   -                       
   18:00            Davis L. (Usa)   -                           
   Wickmayer Y. (Bel)   -                       
   19:15            Beck A. (Ger)   -                           
   Mladenovic K. (Fra)

Ez a kanadai lista nincs még kint például ...

Előre is köszönöm a választ!  :cya:

Szeretnénk ha minden automatikusa működne, s nem kézileg beírva, így ezen még gondolkodunk...