ATP - Wimbledon 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Steve Darcis visszavonult az idei Wimbledontól.

Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2013, 14:19:23
Steve Darcis visszavonult az idei Wimbledontól.

A csúcson abbahagyta vagy mi a fene? :redchug:


Micsoda sérüléshullám van ma Isner, Stepanek, Darcis, Azarenka. :DNem is emlékszek ilyenre egy napon! :redchug:


Biztos romlott volt a híres wimbledoni eper csemege. Így tisztítják Murraynek az utat! ;)


Ahhoz képest, hogy 7.00-és szorzó volt a győzelmére, Brown nagyon szépen lemosta a pályáról Hewittot.  :great:

Talán ma Robredo is elkaphatja Mahut-ot????  :o

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum június 26, 2013, 16:25:32
Talán ma Robredo is elkaphatja Mahut-ot????  :o

Nagyon meg lennék lepve. Mahut élete formájában van, és a fű a kedvenc borítása. Szerintem egy szorosabb (3-1, 3-2) meccsen tovább fog menni.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 26, 2013, 17:09:55
Nagyon meg lennék lepve. Mahut élete formájában van, és a fű a kedvenc borítása. Szerintem egy szorosabb (3-1, 3-2) meccsen tovább fog menni.

Az biztos, hogy Robredo nem nagyon szereti a fűvet...:)


#42 június 27, 2013, 06:29:17, RedMunchen2010
Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2013, 16:14:00
Ahhoz képest, hogy 7.00-és szorzó volt a győzelmére, Brown nagyon szépen lemosta a pályáról Hewittot.  :great:

Itt gondolkodtam reggel, hogy tegyem-e vagy sem, napközben olvasom a hozzászólásokat, hogy jól áll, ekkor már sejtettem, hogy végül rosszul döntöttem.  :bash:

Most látom, hogy mégis megtettem  ;)

Tsonga is feladta! ;D Kész vicc ez az idei Wimbi...

Cilic is, Tsonga is és Shvedova is csatlakozott a sérültek sorába :crazy:, példátlan ez, talán a fű csuszik és sérülésveszélyes, nem tudok mire gondolni. :D