F1 esélylatolgatás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Úgy terveztem, hogy a szezon kezdete előtt, szóval mostanában megfogadok valakit a végső győztesre és akkor egész évben tudok szurkolni, de nézegettem az oddsokat és akkora volt a szórás, hogy egyszerűen nem tudok dönteni, mindenhol más a favorit és mindenhol mások az odds.
Szóval tanácstalan vagyok és arra gondoltam, hogy itt megvitathatnánk ezt a dolgot és mindenki megosztaná mit hallott és mit gondol, ezzel segítve egymásnak


Várom a hozzászólásokat :great:

Gery :cya:

Oddsok a 2009-es VB győztesére:


Kimi Raikkonen    4.50   Fernando Alonso    4.50
Lewis Hamilton    6.00   Felipe Massa    6.50
Jenson Button    [ex]8.00[/ex]   Robert Kubica    [ex]10.00[/ex]
Rubens Barrichello    17.00   Sebastian Vettel    23.00
Nick Heidfeld    23.00   Heikki Kovalainen    51.00
Nico Rosberg    67.00   Mark Webber    67.00
Jarno Trulli    81.00   Timo Glock    81.00
Kazuki Nakajima    [10b]151.00[/10b]   Nelsinho Piquet    [10b]151.00[/10b]
Sebastien Bourdais    [bs]251.00[/bs]   Sebastien Buemi    [bs]501.00[/bs]
Giancarlo Fisichella    [ex]751.00[/ex]   Adrian Sutil    [ex]1001.00[/ex]

Még annyi lenne a kérdésem, hogy tegyek fel nyer Button (Brawn GP) és a többi csapat ezt megóvja-ez több mint biztos szerintem- és utólag, mondjuk pár nap múlva diszkvalifikálják Buttont, az iroda Button győzelmére fizet?
Mert ugye ennél a csapatnál van valami olyan cucc, ami körönként több, mint fél másodpercet hoz, és ezt a többieknek nem engedélyezték és ezért fognak óvni...
De az a lényeg, hogy ez a szezon se lesz unalmas szerintem.
És számomra elég kecsegtető bwin-en Hamilton 12.00-es odds az ausztrál futamgyőzelemre, és Hamilton pontszerzése is 1.50.
Ennyire gyenge a McLaren??

Én láma vagyok ebben a kérdésben , de szerintem így szezon elején ez képlékeny lehet még.

Az én vb-tippem: Massa. Idén szerintem ő lesz a leginkább motivált, ez pedig sokat jelenthet ebben a kiegyenlített mezőnyben.