Alpesi sí VB 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Yupi yéééé Shiffrin :smitten:  :great:

Alpesi sí - Világbajnokság - Schladming (AUT) - Férfi műlesiklás
Közvetítés: 2013.02.17 - Eurosport ÉLŐ 10:00 (első) 13:30 (második)

Beharangozó

Tipp:
Hirscher győzelem [fw]2.00[/fw] (tipp erőssége 8/10)

ORF esélylatolgatás...
http://sport.orf.at/skiwm2013/stories/1604754/1604711

Nálam is ment a Hirscher győzelem.Óriás-műlesíklásban összeségében nagyon jól ment.
Az osztrákok reméljük hatalmas ünneplésbe kezdhetnek a zárónapon :ok:

Idézetet írta: Powell Dátum február 17, 2013, 09:38:05
Nálam is ment a Hirscher győzelem.Óriás-műlesíklásban összeségében nagyon jól ment.
Az osztrákok reméljük hatalmas ünneplésbe kezdhetnek a zárónapon
:ok:  :great:
Remek verseny és óriási hangulat no meg persze bejött a tipp.Összeségében remekül zártam az alpesi sí vb-t.Köszönet Cesc18 is,a vb alatt sokszor segítetettek a tippjei :ok:

Örülök, ha sikerült profitálni a tippekből! :ok: Valóban jó kis VB volt, az elején nem igazán ültek a tippek. Női Super-G elég kaotikus, férfiaknál a Svindal féle pech pár kapuval a vége előtt. Viszont a második héten a főtippek már sorra jöttek. Én személy szerint Ligetyt bombáztam meg a legjobban óriásba, alaptétem kb 10-szeresével toltam ;D Hirscherre tettem a második legtöbbet. Az elején azt hittem nagy mínuszos VB lesz ez, de így hogy a nagy tétesek jöttek, happy end a vége. :)

Tényleg jó VB volt én is köszönöm a tippjeidet, sokat segítettek! Sajnos csütörtöktől nem tudtam rakni a tutista 1. futamos tippjeimet, mert nem voltam otthon reggelente, de összességében jól jöttem ki én is ebből a VB-ből!