Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 09, 2013, 17:58:25
Bet365 ellenében az Expekt is jó lehet gólokra, csak ott kevés a meccs.

köszi :)

Pinnacle-hoz hasonló irodát keresek oddsok tekintetében, de olyat ahol a kifzetés mb-re ingyenes. Melyik lenne jó választás? 5Dimes?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum szeptember 11, 2013, 10:36:12
Pinnacle-hoz hasonló irodát keresek oddsok tekintetében, de olyat ahol a kifzetés mb-re ingyenes. Melyik lenne jó választás? 5Dimes?

5Dimes esetében csak havi egy kifizetés ingyenes és az is csak akkor, ha hétfőn, bizonyos időpontban kéred:
http://www.5dimes.eu/PopUpsFromChart/Moneybookers.html

Hátránya, hogy USD a számlád, előnye, hogy regisztráció után választhatsz, magasabb szorzókat akarsz, vagy 5 dolláros freebeteket 100 dollárnyi kockázat után.
Viszont a limitjeik néha nekem is alacsonyak voltak, pedig nem is játszom olyan nagyban: nem tudom, hogy 1-200 USD-nél nagyobb téteket enged-e másoknak feltenni...
(alacsony szorzóra esetleg)

Létezik, hogy a Bet365 még a routert is be tudja azonosítani a MAC cím megváltoztatás ellenére is?
Az egyik haver adataival regisztráltam új laptopon, mégis lekorlátoztak 3 nap és 5-6 fogadás után (tenisz, Spanyol kupa, kerek tétek, stb.), igaz a bónuszt sikerült jóváíratni, ráadásul eddig mindent elvesztettem, kifizetést nem kértem!
Pár hónapja, az első regisztrációmnál még másfél hónapig nem volt korlát, pedig akkor még játszott minden, még Izland 2. osztály is, bónuszt is felvettem.
Mi a francot tudnék csinálni legalább 1 hónapos "korlátlanság" érdekében? A router csere talán segít?

Idézetet írta: beerka Dátum szeptember 11, 2013, 16:48:21
Létezik, hogy a Bet365 még a routert is be tudja azonosítani a MAC cím megváltoztatás ellenére is?
Az egyik haver adataival regisztráltam új laptopon, mégis lekorlátoztak 3 nap és 5-6 fogadás után (tenisz, Spanyol kupa, kerek tétek, stb.), igaz a bónuszt sikerült jóváíratni, ráadásul eddig mindent elvesztettem, kifizetést nem kértem!
Pár hónapja, az első regisztrációmnál még másfél hónapig nem volt korlát, pedig akkor még játszott minden, még Izland 2. osztály is, bónuszt is felvettem.
Mi a francot tudnék csinálni legalább 1 hónapos "korlátlanság" érdekében? A router csere talán segít?

Használj VPN-t, működik ugyanarról a gépről is. Korlát nem hiszem, hogy emiatt lenne, ha felismerte volna az IP-d vagy a géped, szerintem meg sem kapod a bónuszt, sőt zárolják a számlád. Nekem szerencsére bírja a kiképzést a Bet365, igaz én kb 2009-ben regeltem, és régen nyomattam rajta aztán mindent (live, hülyébbnél hülyébb fogadások, szögletek stb). Ja igen, és buktam is rajta egy csomót! ;D

Sziasztok,
lenne 1 újabb, számotokra egyértelmű, de nekem nem teljesen tiszta helyzet. :)

Az egyik iroda over 6.25 a másik under 6.5 . Ez mehet?

Azért kérdezem, mert olvastam hogyha  a bet típus nem kerek fél, hanem x.25 vagy x.75, akkor a tétek több részre osztódnak, és ebből esetleg gond lehet?

Köszönöm!

Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 11, 2013, 18:05:32
Sziasztok,
lenne 1 újabb, számotokra egyértelmű, de nekem nem teljesen tiszta helyzet. :)

Az egyik iroda over 6.25 a másik under 6.5 . Ez mehet?

Azért kérdezem, mert olvastam hogyha  a bet típus nem kerek fél, hanem x.25 vagy x.75, akkor a tétek több részre osztódnak, és ebből esetleg gond lehet?

Köszönöm!

Mehet, sőt! Ez egy middle, amivel nagyot lehet kaszálni. Pontosan 6 gól (vagy nem tudom mi) esetén ugyanis az under 6.5 bejön, az over 6.25 fogadás tétjének a felét viszont visszakapod (a másik fele természetesen vesztes).

Erről írhatna, egy hozzáértő kollega, ilyen mezei fogadónak , mint én! Mert szeretnék profitot termelni!

Idézetet írta: 19nita74 Dátum szeptember 11, 2013, 22:12:55
Erről írhatna, egy hozzáértő kollega, ilyen mezei fogadónak , mint én! Mert szeretnék profitot termelni!


egyet ertek  :great:

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 11, 2013, 17:06:56
Használj VPN-t, működik ugyanarról a gépről is. Korlát nem hiszem, hogy emiatt lenne, ha felismerte volna az IP-d vagy a géped, szerintem meg sem kapod a bónuszt, sőt zárolják a számlád. Nekem szerencsére bírja a kiképzést a Bet365, igaz én kb 2009-ben regeltem, és régen nyomattam rajta aztán mindent (live, hülyébbnél hülyébb fogadások, szögletek stb). Ja igen, és buktam is rajta egy csomót! ;D

Köszönöm a választ Alk.
Röviden le tudnád írni, hogy mire jó a VPN, hogyan működik és hogyan tudnám használni?

Idézetet írta: beerka Dátum szeptember 12, 2013, 08:58:58
Köszönöm a választ Alk.
Röviden le tudnád írni, hogy mire jó a VPN, hogyan működik és hogyan tudnám használni?

Nvpn.net   

A lenyege, hogy a ,,neted atfut egy masik gepen" s ezaltal az irodak szemeben te anonymus vagy...uj ip-vel akit meg nem ismernek. Tehat nem kotnek a regi felhasznalohoz. Mielott elkezdened alkalmazni ajanlom az iesnare-k torleset...vagy windows ujratelepiteset...marathon engem vpn-en keresztul lefulelt elsore...emiatt...

A masik dolog, hogy a valtozo ip-s opciot valaszd...a 8 dollarosat, sztem az a legjobb

Köszönöm borgosh.
Az nem gyanús az irodáknak, hogy VPN szervert használok, melyek gondolom külföldiek, miközben én magyar vagyok? Szerinted routert is kell csrélni? Szerintem így is be tudnak azonosítani hiába változtatom meg a MAC címet (hozzáadok 1-et az utolsó számhoz).

Idézetet írta: beerka Dátum szeptember 12, 2013, 10:29:54
Köszönöm borgosh.
Az nem gyanús az irodáknak, hogy VPN szervert használok, melyek gondolom külföldiek, miközben én magyar vagyok? Szerinted routert is kell csrélni? Szerintem így is be tudnak azonosítani hiába változtatom meg a MAC címet (hozzáadok 1-et az utolsó számhoz).

Ha egy mód van rá, azért magyar IP-t használj, ne kenyait! ;D Előfizetés előtt nézz körül melyik milyeneket kínál, de a legtöbbnél (legalább is amiket én néztem) szerepel magyar is. Többihez nem értek sajna.

Idézetet írta: beerka Dátum szeptember 12, 2013, 10:29:54
Köszönöm borgosh.
Az nem gyanús az irodáknak, hogy VPN szervert használok, melyek gondolom külföldiek, miközben én magyar vagyok? Szerinted routert is kell csrélni? Szerintem így is be tudnak azonosítani hiába változtatom meg a MAC címet (hozzáadok 1-et az utolsó számhoz).


Szerintem kell legyen magyar vpn szerver gepuk is...tehat azt hasznald, router csere nem kell.
Vegyel 8 dolcsis vpn-t uj windows es te egy uj kliens vagy a szemukben. jah...es hasznalj mas bongeszot...es abban a bongeszoben a regi accountjaidat ne hasznald, tobbet ne nyisd meg...kb ennyi...es lenyomozhatatlan leszel