Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum szeptember 11, 2013, 21:50:02
Mehet, sőt! Ez egy middle, amivel nagyot lehet kaszálni. Pontosan 6 gól (vagy nem tudom mi) esetén ugyanis az under 6.5 bejön, az over 6.25 fogadás tétjének a felét viszont visszakapod (a másik fele természetesen vesztes).

Köszi Benson!   ;)

Sziasztok  :)

Már egy ideje Surebet használó vagyok... Érdekelene a vélemyényetek a következő kérdésben.
Eddig még nem mertem használni, de nagyban megkönnyítené a folyamatot és mindig nagy a  kísértés, hogy a surbet.com-on az oddsz-ra kattintva tegyem meg a tétjeimet... Szerintetek mennyire veszélyes???
előre is köszi  :)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 12, 2013, 21:11:06
Én is gondolkodtam rajta, nekem adatvédelmi szempontok miatt nem tetszik. Nem tudom mennyire megbízható ez a surebet.com.

En raktam ugy fogadasokat, de csak kis tetekkel...en nem ajanlom...az irodaknak biztos van valami rendszeruk, ami kijelzi, hogy honnan leptel be...

köszi a megerősítést :) marad a jol bevált módszer  ;)

Idézetet írta: harman Dátum szeptember 12, 2013, 21:05:29
Sziasztok  :)

Már egy ideje Surebet használó vagyok... Érdekelene a vélemyényetek a következő kérdésben.
Eddig még nem mertem használni, de nagyban megkönnyítené a folyamatot és mindig nagy a  kísértés, hogy a surbet.com-on az oddsz-ra kattintva tegyem meg a tétjeimet... Szerintetek mennyire veszélyes???
előre is köszi  :)

Én is a surbet.com-ot használom, de még nem mertem, onnan fogadást kötni, mert jobban bízom abban, ha saját magam meggyőződöm arról, hogy minden stimmel, és persze ki tudja, hogy az irodák látják-e honnan fogadtsz, szerintem sem érdemes kockáztatni.


Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 13, 2013, 16:17:25
Én is a surbet.com-ot használom, de még nem mertem, onnan fogadást kötni, mert jobban bízom abban, ha saját magam meggyőződöm arról, hogy minden stimmel, és persze ki tudja, hogy az irodák látják-e honnan fogadtsz, szerintem sem érdemes kockáztatni.

Én egyszer raktam, mert a bet365 kínálatában sehogy sem találtam meg a fogadást... nem volt semmi gond

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 13, 2013, 16:47:42
Én nem arra gondolok, hogy az iroda látja hogy honnan fogadunk, hanem hogy a surebet átirányításán adod meg a felhasználó neved, meg jelszavad, és simán rögzíthetik így ezeket.


En se szivesen csinalnam...de eleg nagy forgalma van a site-nak...nem hiszem, hogy megerne nekik ilyesmivel bemocskolni a hirnevuket.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 13, 2013, 16:57:49


Nem azt mondom, hogy a surebet képes lenne ilyenre, de jobb az elővigyázatosság szerintem :)

Egyet ertek :) most rendeltem meg en is a secuity tokent...amennyi internetes kaloz van...jobb egy plusz vedofal...

Amugy a Mb-ed lenullaztak? s vegul sikerult tenni ellenuk valamit?

Aki eloben nyomja az arbot szeretnek vele tapasztalatot cserelni (lehetoleg tapasztaltabbak irjanak) privat uzenetben :great:

Üdv mindenki, hétfőtől vágnék bele a fogadásokba és lenne egy kérdésem.

Többen írtátok, hogy kerek összegekkel kell fogadni, a lebukást elkerülendő, de azt nem írtátok, hogy mennyire kerekkel.  :-\

A legtöbb fogadás úgy jön ki jól, ha pl.: 27 és 73 eurót rakok fel. Ha kikerekítem ezeket az értékeket 5 és 0 végűre akkor már jó eséllyel bukás is szóba jöhet.

Mit javasoltok ilyen esetekben?

Először kis tétekkel szeretnék próbálkozni, gondolom a 2,7 és 7,3 eurós tét nagyon szembetűnő lenne. ha itt is 0,5 re kerekítem az még nagyon gáz, vagy annyira már nem?

A válaszokat előre is köszönöm, további szép napot.

Én ha arbolnék, akkor "hagyományos" irodánál menne a kerek szám és annak az ellenpárja meg Pinnaclehöz, betfairhez ott nem kell kereknek lennie, bár nyilván van amikor két hagyományos irodát játszol egymás ellen akkor nem tudom ki mennyire,mire kerekít...

Idézetet írta: AdamWest Dátum szeptember 14, 2013, 08:37:08
Üdv mindenki, hétfőtől vágnék bele a fogadásokba és lenne egy kérdésem.

Többen írtátok, hogy kerek összegekkel kell fogadni, a lebukást elkerülendő, de azt nem írtátok, hogy mennyire kerekkel.  :-\


Ki írta ezt az orbitális faszságot???

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 11, 2013, 11:55:37
5Dimes esetében csak havi egy kifizetés ingyenes és az is csak akkor, ha hétfőn, bizonyos időpontban kéred:
http://www.5dimes.eu/PopUpsFromChart/Moneybookers.html

Hátránya, hogy USD a számlád, előnye, hogy regisztráció után választhatsz, magasabb szorzókat akarsz, vagy 5 dolláros freebeteket 100 dollárnyi kockázat után.
Viszont a limitjeik néha nekem is alacsonyak voltak, pedig nem is játszom olyan nagyban: nem tudom, hogy 1-200 USD-nél nagyobb téteket enged-e másoknak feltenni...
(alacsony szorzóra esetleg)

És hasonló a pinnacle-hoz, de ingyenes a kifizetés. Van ilyen?

A 188bet, a Sbobet és a Dafabet is hasonló a Pinnaclehöz olyan értelemben, hogy ezekben is elég jók az oddsok, magasak a limitek és ingyenes a kifizetés.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 14, 2013, 13:47:03
Ki írta ezt az orbitális faszságot???

Minden bizonnyal egy nálad tapasztaltabb, ha már egyszer ilyen jelzővel illetted ezt az elég evidens szabályt. Pl. issey76, aki elég sok mindent tapasztalt már e témában.