Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Már jó párat kipróbáltam, szerintem csak a surebet.com éri meg az árát, a többi meglehetősen túlárazott. Többek által egekig magasztalt "nagyágyúk", 3-5-ször annyibe kerülnek mint a surebet.com, pedig nemhogy több (használható) arbot villantanak, hanem sokkal kevesebbet.
Most pl. itt ülök a gép előtt és nézem a kínlatot 2% fölött:
SBMonitor: 2 arb, az egyik valami fals, régen nem igaz f@szság
Surebet.com: 19 arb, persze itt is van vagy 5 db téves, amelyeket már reggel is láttam, vagy állandóan előjönnek, de a többi használható és ha elég gyors lennék, még meg is tudnám játszani őket. :)

Arbhoz es bonuszforgatashoz hasonlo ,,riziko nelkuli" modszert ismer meg valaki, amivel lehet penZt szerezni irodaktol vagy tozsde site-oktol?

Idézetet írta: borgosh Dátum október 06, 2013, 17:41:31
Arbhoz es bonuszforgatashoz hasonlo ,,riziko nelkuli" modszert ismer meg valaki, amivel lehet penZt szerezni irodaktol vagy tozsde site-oktol?

ilyen nincs.



Idézetet írta: Thomaschan Dátum október 06, 2013, 19:57:49
Akkor nincs.


Mas modszerrel de lehet folytatni azt is

Idézetet írta: borgosh Dátum október 06, 2013, 20:01:13

Mas modszerrel de lehet folytatni azt is

akkor szerintem maradjunk annyiban, hogy erre itt nem fogsz egy konkrét választ kapni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 06, 2013, 20:09:25
akkor szerintem maradjunk annyiban, hogy erre itt nem fogsz egy konkrét választ kapni.

azert meg remenykedek :)



Idézetet írta: borgosh Dátum október 06, 2013, 20:44:08
affiliate

Ne beszélj hülyeségeket....Affizni SOKKAL nagyobb rizikóval jár, mint arbolni, neked fogalmad sincs a dolgokról. Hiába vagyok naprakész a kondíciókkal kapcsolatban, minden hónapban kitalál valamelyik iroda valami eszement dolgot, hogy hogyan tudnák megbuktatni az affis számláimat. Senkinek nem ajánlom, hogy nulla tapasztalattal belekezdjen, ne hülyítsd itt a tagokat!

Idézetet írta: issey76 Dátum október 06, 2013, 22:34:40
Ne beszélj hülyeségeket....Affizni SOKKAL nagyobb rizikóval jár, mint arbolni, neked fogalmad sincs a dolgokról. Hiába vagyok naprakész a kondíciókkal kapcsolatban, minden hónapban kitalál valamelyik iroda valami eszement dolgot, hogy hogyan tudnák megbuktatni az affis számláimat. Senkinek nem ajánlom, hogy nulla tapasztalattal belekezdjen, ne hülyítsd itt a tagokat!

Ha van időd, kifejtenéd mi takar ez a dolog pontosan?

Idézetet írta: mukusz745 Dátum október 06, 2013, 23:19:30
Ha van időd, kifejtenéd mi takar ez a dolog pontosan?

Affiliate azaz ügyfélprogram, ezt jelenti pontosan.

Idézetet írta: issey76 Dátum október 06, 2013, 22:34:40
Ne beszélj hülyeségeket....Affizni SOKKAL nagyobb rizikóval jár, mint arbolni, neked fogalmad sincs a dolgokról. Hiába vagyok naprakész a kondíciókkal kapcsolatban, minden hónapban kitalál valamelyik iroda valami eszement dolgot, hogy hogyan tudnák megbuktatni az affis számláimat.

Ha te vagy az affiliate partner és az ügyfél is, akkor ez valahol jogos törekvés tőlük.  :)

Azt hiszem, hogy bizonyos oldalak különösen azért reklámozzák a betfair-re átbukást, hogy minden más számlán veszteségessé tegyék a toborzott új ügyfeleiket...

Idézetet írta: Knapp Dátum október 07, 2013, 09:09:04
Ha te vagy az affiliate partner és az ügyfél is, akkor ez valahol jogos törekvés tőlük.  :)

Azt hiszem, hogy bizonyos oldalak különösen azért reklámozzák a betfair-re átbukást, hogy minden más számlán veszteségessé tegyék a toborzott új ügyfeleiket...

Természetesen az esetben jogos, hiszen ezt manipulációnak hívjuk. Azonban amikor az ég világon semmi közöm az ügyfeleimhez, és csak úgy zárolják a számláimat,mert ők így döntöttek (érdekes módon mindig akkor amikor szép jutalék van rajta) , akkor az is jogos tőlük?