Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum október 15, 2013, 11:41:25
Pinnacle nélkül (és ilyen kevés bukival) ne is csodálkozz, hogy nincs maraton-mentes találat. A Pinnacle 12€-s kifizetésétől csak akkor kell tartanod, ha egy naptári hónapon belül kétszer is oda megy minden pénzed, mivel az első kifizetés ingyenes. De még így is megérheti, ha ennél az összegnél jóval többet zsebeltél be vele. Mérlegre kell tenni a dolgokat.



koszi az infot :)

Nézzétek már meg ezt a képet. Egyrészről folyamatosan ilyeneket dob fel , hogy a bet365-ön belül surebet, egyértelműen elbaszott szorzók, ezeket nyilván nem szabad megjátszani. Másik 2 darts meccsnél meg különböző meccseket rakott össze, vagy én vagyok a hülye? Gyakran hibázik az oldal? Azért nem lenne jó belefutni valamibe.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 15, 2013, 11:59:44
Nézzétek már meg ezt a képet. Egyrészről folyamatosan ilyeneket dob fel , hogy a bet365-ön belül surebet, egyértelműen elbaszott szorzók, ezeket nyilván nem szabad megjátszani. Másik 2 darts meccsnél meg különböző meccseket rakott össze, vagy én vagyok a hülye? Gyakran hibázik az oldal? Azért nem lenne jó belefutni valamibe.


ezek kegyetlenul  el vannak bszva...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 14, 2013, 13:06:10
Csak olyan middle-ök vannak amik -10% körül hoznak ha a nem kívánt eredmény születik?  A surebet.com ingyenes változata ilyeneket dob fel, de a fizetősben nincs olyasmi ami nullszaldó körül ad ha nem jól alakúlnak a dolgok?

Ahogy benson is írja, van veszteség nélküli middle, csak ugye az már az arbosoknak is jó, így valószínűleg sokkal rövidebb ideig elérhetőek.


Idézetet írta: borgosh Dátum október 15, 2013, 11:18:44
Marathon es bet kozott feltunoen sok tenisz arb van...a szabalyok megegyeznek feladas eseteben?

Azt javaslom ne fogadj Marathon és Bet365 között teniszre mert nem egyeznek meg a szabályok:
Mar: 1 set
Bet: void

Szerintem jobban jársz, ha előbb átnézed és összeírod a sport szabályokat (főleg tenisz, kosár, jégkorong), különben előbb-utóbb nagyot fogsz bukni.

Idézetet írta: beerka Dátum október 15, 2013, 13:05:49
Azt javaslom ne fogadj Marathon és Bet365 között teniszre mert nem egyeznek meg a szabályok:
Mar: 1 set
Bet: void

Szerintem jobban jársz, ha előbb átnézed és összeírod a sport szabályokat (főleg tenisz, kosár, jégkorong), különben előbb-utóbb nagyot fogsz bukni.

Pfu baszki :( koszi, hogy szoltal... tobbet nem rakok

Valaki legyen szíves segítsen!
Befizettem egy VPN szerverre, azon belül is a dedikált IP opcióra. Login után -további 5$-ért- felajánlja, hogy dinamikus IP címet kapnék.
A dedikált IP címnek van értelme, mert mással nem kell megosztozni rajta, de az fontos-e az irodák szempontjából, hogy ez az IP cím állandóan változzon? Persze csak egy szűk tartományon belül.

Idézetet írta: beerka Dátum október 15, 2013, 13:15:36
Valaki legyen szíves segítsen!
Befizettem egy VPN szerverre, azon belül is a dedikált IP opcióra. Login után -további 5$-ért- felajánlja, hogy dinamikus IP címet kapnék.
A dedikált IP címnek van értelme, mert mással nem kell megosztozni rajta, de az fontos-e az irodák szempontjából, hogy ez az IP cím állandóan változzon? Persze csak egy szűk tartományon belül.

Nem.
Csak akkor szukseges, ha az ip cimednek mar veres a nyaka...korlatok vagy valami miatt...de ha friss ip akkor maradhat egeszen addig, mig nem tortenik valami.



Nektek arbosoknak meddig birta a marathon?
30 euros maximaalis tettel birhatja egy honapot legalabb?

Mert ha azt mondjatok, hogy igyis ugyis keveset birja akkor addig kipreselek belole minden egyes eurot amit lehet :DD

Idézetet írta: borgosh Dátum október 15, 2013, 13:50:10
Nektek arbosoknak meddig birta a marathon?
30 euros maximaalis tettel birhatja egy honapot legalabb?

Mert ha azt mondjatok, hogy igyis ugyis keveset birja akkor addig kipreselek belole minden egyes eurot amit lehet :DD
Nálam nem sokáig bírta, 3-4 fogadásig...
Plusz még ebben volt olyan is hogy nyertes Vidi meccset törölt...

Idézetet írta: borgosh Dátum október 15, 2013, 13:20:58
Nem.
Csak akkor szukseges, ha az ip cimednek mar veres a nyaka...korlatok vagy valami miatt...de ha friss ip akkor maradhat egeszen addig, mig nem tortenik valami.

köszi

Üdv,

A Bet3000 mennyire megbízható és mekkora a tűrőképessége? Milyen hamar korlátoz?Tud valaki valamilyen infóval szolgálni?
köszi előre is

188Bet
Badminton   18/10
16:30   Saina Nehwal (IND) — Sung Ji Hyun (KOR)
Badminton SS Denmark Open (Women Singles) Q   H1(−1.5)   2.47
12Bet
Badminton   18/10
16:30   Saina Nehwal (IND) — Ji Hyun Sung (KOR)
Yonex Denmark Open Women Singles   H2(+3.5)   1.96


A 188betnel h1-re set bettinget ir az irodanal, 12betnel pedig point betting... s nem vettem eszre...de surebet szerint ez arb...es senki nem irt megjegyzest, hogy ne lenne az...egy gyors velemenyre lenne szuksegem, hogy mit csinaljak...kicsit beszartam...