Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hello
Na most fejeztem be az értelmes beszélgetést tony boyyal.Lényeg:biztositanom kellett volna ,hogy nem fogadok többet nyertes oddsra.. :)
Mondtam nagyon sajnálom hogy mertem fogadni az általuk kinált oddsra.Azt felelte nekem tudni kellett volna ,hogy az nem jo.... :)
Igy elváltunk.
Lehet a feltett 88usd volt sok.
Ugyhogy csak ésszel az amcsiknál,srácok,lányok.

Megjegyzes: A bet365-nel rakhatsz 50elo fogadast egy nap barmilyen idiotanak tuno tettel pl. 48.6...nem lesz semmi bajod, sot husegbonuszt adnak neked...viszont ha elofizetsz surebetre es kerek teteket nyomsz amik alig kozelitik meg a 100 eurot akkor lekorlatoznak...

u.i. az okoskodoknak: nem zs ligas merkozesekre fogadtam noname orszagokbol.


Idézetet írta: Tigris Dátum október 20, 2013, 02:36:26
Egy kis off:  :police: :crazy:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/penzugy/arbitrazs_a_novekedesi_hitelprogramra.2.190702.html

Én is éjszaka olvastam, csak inkább a Politika témába  linkeltem volna, mert azt is mutatja, hogy a "nagytudásúak" már megint oda csurgatnak pénzt, ahol az alacsony hitelkamat nem az életben maradást segíti (vagy éppen a gazdaságot), hanem a gazdagodást.

üdv

Vbet-ethasználja valaki???mennyire érzékeny iroda?érdemes foglalkozni vele?
előre is köszönet...

Sziasztok!
Közeledik az időpont ( január ) amikor elméletileg lekapcsolják vagy lekapcsolhatják a hazánkban nem regisztrált online irodákat. Van erről valakinek pontosabb infója?

Idézetet írta: torricelli Dátum október 21, 2013, 12:30:32
Sziasztok!
Közeledik az időpont ( január ) amikor elméletileg lekapcsolják vagy lekapcsolhatják a hazánkban nem regisztrált online irodákat. Van erről valakinek pontosabb infója?

Igen!
Január 2-a az az időpont. 

Kérdeztem a bet365 ügyfélszolgálatot, de ők sem tudnak semmit, legalábbis ezt mondta és,hogy időben fognak értesíteni mindenkit az esetleges változásokról!
Éedekes, hogy az unibet továbbra is reklámoz. Nem hiszem ,hogy ha ki akarnának vonulni, akkor költenének még ilyenekre.
Aki külföldi szerveren dolgozik azt gondolom nem érinti, de aki nem annak sztem érdemes lehet felkészülni erre.

Idézetet írta: torricelli Dátum október 21, 2013, 13:36:13
Kérdeztem a bet365 ügyfélszolgálatot, de ők sem tudnak semmit, legalábbis ezt mondta és,hogy időben fognak értesíteni mindenkit az esetleges változásokról!
Éedekes, hogy az unibet továbbra is reklámoz. Nem hiszem ,hogy ha ki akarnának vonulni, akkor költenének még ilyenekre.
Aki külföldi szerveren dolgozik azt gondolom nem érinti, de aki nem annak sztem érdemes lehet felkészülni erre.


Nem akarnak kivonulni, de valószínűleg fizetni sem a licencért.
Kivárnak.
A témáról bővebben inkább itt találsz infót:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,311.0.html


Sziasztok. Olyan verziót próbált már valaki, hogy csak 2 irodát használjon, mint bet365 és betfair.
Szerintetek van esély arra, hogy lehessen találni olyan biztos fogadást, ami csak 2 irodát érint?
Régebben mindig több irodánál próbáltam, de most akarnák tesztelni egy olyan verziót, ami csak ezt a 2 irodát érinti. (alapvetően a betfair a stabil, a bet365 helyett jöhet más is, mint pl. a Pinnacle vagy hasonló).
Köszi

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 21, 2013, 14:03:45
Sziasztok. Olyan verziót próbált már valaki, hogy csak 2 irodát használjon, mint bet365 és betfair.
Szerintetek van esély arra, hogy lehessen találni olyan biztos fogadást, ami csak 2 irodát érint?
Régebben mindig több irodánál próbáltam, de most akarnák tesztelni egy olyan verziót, ami csak ezt a 2 irodát érinti. (alapvetően a betfair a stabil, a bet365 helyett jöhet más is, mint pl. a Pinnacle vagy hasonló).
Köszi

Miért pont a betfair a stabil? szerintem használhatatlan surebetezésre 10 feldobott surebet esetében 9x mire megnézed egyáltalán nincs már meg az az odds a betfairnél a maradék 1 esetben pedig 2-5-10 eurós tétről van szó.

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 21, 2013, 14:03:45
Sziasztok. Olyan verziót próbált már valaki, hogy csak 2 irodát használjon, mint bet365 és betfair.
Szerintetek van esély arra, hogy lehessen találni olyan biztos fogadást, ami csak 2 irodát érint?
Régebben mindig több irodánál próbáltam, de most akarnák tesztelni egy olyan verziót, ami csak ezt a 2 irodát érinti. (alapvetően a betfair a stabil, a bet365 helyett jöhet más is, mint pl. a Pinnacle vagy hasonló).
Köszi

Ha figyeled a surebet oldalakat, akkor látni fogod, hogy sok a visszatérő "páros" ugyanazoknál a fogadási típusoknál!
Tehát mondjuk két iroda között rendszeresen kosárlabda over/underek jönnek fel, egy másik iroda rendszeresen az 1. félidő döntetlenre ad magas szorzót, stb.

Ha kifigyelted, hogy hol vannak az adott irodának rendszeresen a piaci átlagtól eltérő szorzói, akkor két irodára is ráállhatsz.

(ez a meccs előtti és élő fogadásokra is igaz)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 21, 2013, 14:15:00
Ha figyeled a surebet oldalakat, akkor látni fogod, hogy sok a visszatérő "páros" ugyanazoknál a fogadási típusoknál!
Tehát mondjuk két iroda között rendszeresen kosárlabda over/underek jönnek fel, egy másik iroda rendszeresen az 1. félidő döntetlenre ad magas szorzót, stb.

Ha kifigyelted, hogy hol vannak az adott irodának rendszeresen a piaci átlagtól eltérő szorzói, akkor két irodára is ráállhatsz.

(ez a meccs előtti és élő fogadásokra is igaz)

Köszi. Ráállok akkor elemezni egy picit, hol is érné meg igazán

Sziasztok!
Új vagyok az arbitrázsban....már régóta agyalok rajta, de most vágtam neki. Máris problémába ütköztem rebelbetting pro van és a marathonbet már most egyik arb-nál 11eurón tartja a max tétet (egy arb volt eddig nála). Ez azért van mert most regeltem hozzájuk vagy korlát lenne most?? más meccsnél néztem kb 22euro a max