Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 11, 2013, 10:49:08
Megoldottad?

Még nem nagyon foglalkoztam vele, azt írják nem törlődik a bónusz, bőven van időm megforgatni (esetleg átbukni  :)).

Most kimaradtam egy jó darabig, de most elolvastam a hozzászólásokat, és valami feltűnt. Milyen fociról beszéltek ti itt? Nincs foci,meg tenisz,meg bármilyen sportág. ezek csak számok ,meg csapd le csacsi az irodákkal. Matematika, még véletlenül sem szabad szerintem megnézni konkrétan mire teszel.De ez csak az én véleményem persze

Idézetet írta: purtugaal Dátum december 15, 2013, 13:51:01
Most kimaradtam egy jó darabig, de most elolvastam a hozzászólásokat, és valami feltűnt. Milyen fociról beszéltek ti itt? Nincs foci,meg tenisz,meg bármilyen sportág. ezek csak számok ,meg csapd le csacsi az irodákkal. Matematika, még véletlenül sem szabad szerintem megnézni konkrétan mire teszel.De ez csak az én véleményem persze

Úgy őszintén, elárulnád hogy mire gondolsz konkrétan, vagy hagysz minket a sötétségben élni?? ???

Sziasztok!

Volt 1 arbom, a Strotford-Staines Town English conference south liga meccsére.
De viszont  elhalasztották a meccset, a 12 bet vissza adta a tétet, de a bet365-nél még függőben van, és elvileg max. vasárnapig, vagy ameddig nem lesz biztos infójuk , hogy újra játszák-e a meccset addig nem adják vissza tétet, a chat szerint.
footballconference.co.uk - ról próbálok infókat gyűjteni mikor játszák esetleg le a meccset, hogy le tudjam zárni a másik oldalt, le ne maradjak róla.
A kérdésem az lenne nincs e valami tippetek, még honnan tudnék infokat szerezni az esetleges meccs újrajátszásáról?

Köszönöm előre is!

Már megoldódott... meg kerestem a honlapjukat...... :bash:

Most komolyan eltűnt a sportingbet a surebet.com-ról???

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 19, 2013, 12:15:58
Most komolyan eltűnt a sportingbet a surebet.com-ról???

Szerintem csak időlegesen, ha jól emlékszem, a marathon is eltűnt pár hónapja 1-2 napra, de végül csak előkerült.

Idézetet írta: Alk Dátum december 19, 2013, 12:29:23
Szerintem csak időlegesen, ha jól emlékszem,  a marathon is eltűnt pár hónapja 1-2 napra, de végül csak előkerült.

MIndegy találtam manuálisan egy jó arb-ot ami illik nagyon a mai promóhoz. CSKA sportingbeten 1.45 kétesélyben pinnaclen a másik oldal meg 3.39. ez már magában 1.5% feletti arb, a mai promóval meg 3.5%. A SB meg benyelte simán a nagyobb tétet is.

Meddig bírja korlátozás nélkül szerintetek egy marathon account, ha pinnacle-val való 0,5 -  1 % -os arbitrázsokat tolunk több €-es tétekkel?

Attól függ mennyi az a több euró. 50 fölötti tétekkel nem sokáig, az biztos.

Ja , persze ez csak egy stroman iroda, azért van hogy kompenzáljon  :ok:
Szerintem csak a nagy fogadóirodák hozták létre  :beerchug:
Vajon miért..........

Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy milyen fogadóirodákat ajánlotok ahol elkezdhetném én is sportfogadásnak ezt a műfaját ? Mivel egyenlőre csak 4 irodánál tervezek pénzt tartani! Félek kicsit a zárolástól és sok dolgot olvastam már de inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi! Köszönöm a segítséget!

1, Pinnacle Sports
2, 5Dimes 
3, BetVictor
4, SBOBET Ezekre az irodákra gondoltam megindulásnak 

Ez így nem lesz jó, mert a Pinnacle, 5Dimes és a SBOBET oddsai nagyon hasonlóak, és együtt mozognak, ezért ezek között nem nagyon fogsz találni arbot.

Értem köszönöm a segítséget! Akkor, hogy csináljam, hogy jó legyen ?  :)

Idézetet írta: csabi0707 Dátum december 28, 2013, 12:56:22
Üdv!

Kérdésem az lenne, hogy milyen fogadóirodákat ajánlotok ahol elkezdhetném én is sportfogadásnak ezt a műfaját ? Mivel egyenlőre csak 4 irodánál tervezek pénzt tartani! Félek kicsit a zárolástól és sok dolgot olvastam már de inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi! Köszönöm a segítséget!

1, Pinnacle Sports
2, 5Dimes 
3, BetVictor
4, SBOBET Ezekre az irodákra gondoltam megindulásnak 

Szerintem kezdj min. 6 irodával amiket felsoroltál jók, plusz még lehetne melléjük: william hill, bet365, sportingbet, és ha még a marathont is beveszed sok arbod lesz, csak lehet nem sokáig..., mert a marathon hamar lekorlátoz.


A blokkolással kapcsolatban lenne egy kérdésem a többiekhez,mit tudtok, jan 2 .-től lehet-e még Magyarországról ugyanúgy regelni mint eddig az irodákba, vagy már nem igazán és olyan lesz mint a bwin?

Köszi!