Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bajcsai Dátum szeptember 03, 2014, 19:45:59
Hello! Az előző hozzászóló írta, hogy Angliában előnyösebb korlátozások terén fogadni! Rooney. Ha az angol ID-t nézzük, akkor milyen iratokat kérhetnek? A magyar személyi nem jó?, hiszen eleve Angliából menne a fogadás vpn-en keresztül. Ennyire számít az is, hogy angol személyi legyen? Vagy más egyéb iratok....

Előre is köszönöm a választ!

személyazonosításra, lakcímazonosításra alkalmas iratok. na most elvileg az angliai fogadókat nem korlátozzák annyira, akkor szerinted mit fognak szólni hozzád, mint magyar fogadóhoz? míg nem kérik az iratokat (első kifizetésig), addig még nem foglalkoznak veled, de aztán már tudják, hogy magyar vagy (utána szerintem az már másodrangú, hogy ip cím alapján angliából fogadsz.)
persze nem tudom mi alapján szűrnek, lehet tényleg elég csak annyi, hogy azt higgyék, hogy te angliából fogadsz, de szerintem "100%-ig" angolnak kell lenned :)
de ismétlem, nem tudom pontosan, ezek csak spekulációk.

Miért lenne baj, ha magyar személyi? Ez elég összeesküvés elmélet szagú. :) A bankszámla és a lakcím angol, akkor szerintem nem lehet probléma... Majd kiderül....

Idézetet írta: bajcsai Dátum szeptember 05, 2014, 20:11:35
Miért lenne baj, ha magyar személyi? Ez elég összeesküvés elmélet szagú. :) A bankszámla és a lakcím angol, akkor szerintem nem lehet probléma... Majd kiderül....

Ha szerinted nem baj (nem tudom, hogy az-e), akkor minek kérdezed meg?
A kapott válasz után úgy felháborodtál, hogy egyből tudtam, frissen regisztráltál!   ;D

Idézetet írta: bajcsai Dátum szeptember 05, 2014, 20:11:35
Miért lenne baj, ha magyar személyi? Ez elég összeesküvés elmélet szagú. :) A bankszámla és a lakcím angol, akkor szerintem nem lehet probléma... Majd kiderül....

ezen mi összeesküvés elmélet? az irodák sem hülyék, ha az angolokat nem korlátozzák annyira (ha egyáltalán igaz), akkor nyilván azon lesznek, hogy kiszűrjék a nem angolokat, különben mindenki ezt csinálná, mert nem kellene hozzá más, csak egy vpn.
na meg elég érdekes, hogy angliából fogadsz, de magyar címed van (bár ezt kicsit alább kifejtem bővebben...).
én eleve azt sem értem, hogy az angolokkal miért lennének elnézőbbek, ha valaki tudja, elmagyarázhatná nekem :)
egy szónak is száz a vége, ki kell próbálni és kész. nem hiszem, hogy zárolnák a fiókodat, mert ezektől függetlenül te még kimehetsz angliába dolgozni és fogadhatsz onnan is (és akkor visszatérve a lakcímhez, nem tudom, hogy olyankor az ideiglenes angliai címmel kellene regisztrálni, vagy az állandó bejelentett címmel, hisz nem tudod meddig maradsz kint, lehet életed végéig ott maradsz, de lehet két hónap után már haza is jössz...), és ezzel nem követsz el semmilyen szabálytalan dolgot, maximum nem élvezheted az angliaiak privilégiumait (jelen esetben az elnézőbb hozzáállást korlátozás terén), hisz nem vagy angol, csak azért, mert angliából fogadsz.

na közben marathon-nál lefüleltek >:(
arb-okra már csak maximum 50€-t enged rakni. hát nem tartott túl sokáig, kicsivel több, mint három hét (és előtte kb. egy hónap "bejáratás"). sejtettem, hogy hamarosan korlátoznak, mert túl sokszor nyertem náluk, sokszor is kellet kivennem tőlük nagyobb összegeket, mert elfogyott a többiről a pénz. hát igen, ez az átka, ha kevés pénzzel kezdjük.
már úgyis ideje volt bevonni újabb irodákat, hát most kénytelen leszek. csak azokat is be kellene járatni, ami idő, addig meg kb. áll a pénz, mert bet365, pinnacle és betfair trió elég szegényes arbokat dobál.

"A kapott válasz után úgy felháborodtál, hogy egyből tudtam, frissen regisztráltál!"

Én nem háborodtam fel. Ezeket te gondolatad oda. :DDDD

Bizony,bizony a kivetített gondolatoknak megkorra ereje van. :D Nálad ez maximálisan elmondható! :DDDD

Nem baj, megbocsájtható, mert egy friss regisztráció semmit sem jelent. Bár neked biztosan! :D

Lényeg, hogy személyesen utánajárok a dolgoknak kitapasztalom és találok megoldást. :)

Annyit írnék még, hogy természetesen köszönöm a gondolatokat! Úgy vélem mindig van megoldás. A korlátozás adott, csak a mértéke nem mindegy, hogy mennyi! Ahogy írtam, tovább ötletelek, utánajárok a dolgoknak, személyesen megtapasztalom, kielemzem, hozzáteszek....

Mégegyszer köszönöm!

Minden jót!

Idézetet írta: bajcsai Dátum szeptember 06, 2014, 07:19:33
"A kapott válasz után úgy felháborodtál, hogy egyből tudtam, frissen regisztráltál!"

Én nem háborodtam fel. Ezeket te gondolatad oda. :DDDD

Bizony,bizony a kivetített gondolatoknak megkorra ereje van. :D Nálad ez maximálisan elmondható! :DDDD

Nem baj, megbocsájtható, mert egy friss regisztráció semmit sem jelent. Bár neked biztosan! :D

Lényeg, hogy személyesen utánajárok a dolgoknak kitapasztalom és találok megoldást. :)

Majd gyere vissza pár nap múlva egy új néven is!  :)

És akkor is úgy folytatjuk majd, mint ha már ezer éve ismernénk egymást! hehe

Sziasztok!
Expekt irodáról szeretnék egy rövid véleményt kérni, elsősorban arra gondolok,hogy a "Stake Kidnapping" mennyire alkalmazza? Tényleg leveszi a tétet,ha "ő" úgy gondolja?
Tapasztalat? köszönöm

Idézetet írta: leslieprince Dátum szeptember 08, 2014, 12:29:47
Sziasztok!
Expekt irodáról szeretnék egy rövid véleményt kérni, elsősorban arra gondolok,hogy a "Stake Kidnapping" mennyire alkalmazza? Tényleg leveszi a tétet,ha "ő" úgy gondolja?
Tapasztalat? köszönöm

Szia!
Rossz témába írtad, keresd meg az expekt iroda topicot és oda írd szerintem :)

Idézetet írta: leslieprince Dátum szeptember 08, 2014, 12:29:47
Sziasztok!
Expekt irodáról szeretnék egy rövid véleményt kérni, elsősorban arra gondolok,hogy a "Stake Kidnapping" mennyire alkalmazza? Tényleg leveszi a tétet,ha "ő" úgy gondolja?
Tapasztalat? köszönöm

Az én tapasztalatom nem a legfrissebb e téren, de emlékeim szerint ha túl magas tétet raknál (fogadás előtt sajnos nem látszik a max. tét), akkor figyelmeztet, és választás elé állít. Vagy elállsz a fogadástól, vagy az általuk elfogadott maximum összegben (vagy alatta) teszed meg a tétet, vagy pedig a maximum összeg feletti tétet választod, ebben az esetben a max. tétig rögtön elfogadásra kerül a fogadásod, míg a különbözet elbírálásra kerül, ez kb. 5-10 perc (volt anno, most nem tudom mennyi). Ha ez a stake kidnapping, akkor igen, alkalmazzák. Egy fokkal jobb, mintha csak az előtte láthatatlan max. tétig engednék a fogadást, de persze annál meg rosszabb, mintha még fogadás előtt mutatná a max. tétet (főleg ha nincs a számlán pénzed, és valójában nem tudod, mennyit is érdemes betolni). Mondjuk ha arbitrázsban utazik az ember, akkor az elbírálás 5-10 perce is óráknak tűnhet, főleg ha már máshol (mondjuk egy olyan bukinál, ahol szintén nem látszik előre a max. tét) megraktuk az ellenoldalt.

Idézetet írta: 26juventino Dátum szeptember 08, 2014, 12:36:49
Szia!
Rossz témába írtad, keresd meg az expekt iroda topicot és oda írd szerintem :)

Itt is jól elfér, van köze az arbitrázs fogadásokhoz.  ;)

hát marathon nélkül ez elég foghíjas így.
sportingbet és stanjames sem segített túl sokat, ha már találok egy 0,6%-os arbot, akkor összeteszem a két kezemet. még jó, hogy lejárt a surebet előfizetésem is, mert szinte nincs is semmi 1% felett. van még hasonlóan magas odds-okat kínáló iroda, mint a marathon?

Idézetet írta: rooney8 Dátum szeptember 08, 2014, 23:53:56
hát marathon nélkül ez elég foghíjas így.
sportingbet és stanjames sem segített túl sokat, ha már találok egy 0,6%-os arbot, akkor összeteszem a két kezemet. még jó, hogy lejárt a surebet előfizetésem is, mert szinte nincs is semmi 1% felett. van még hasonlóan magas odds-okat kínáló iroda, mint a marathon?

A marathon segítségével bárki tud arbolni, abban nincsen kihívás!   :)

Szerintem kezd el figyelgetni az élő arbokat, mert ott is kialakulhatnak nagyobb különbségek és kisebb az esélye a "lebukásnak", ha külön utakon jársz!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 08, 2014, 23:58:28
A marathon segítségével bárki tud arbolni, abban nincsen kihívás!   :)

Szerintem kezd el figyelgetni az élő arbokat, mert ott is kialakulhatnak nagyobb különbségek és kisebb az esélye a "lebukásnak", ha külön utakon jársz!

lehet egy próbát megér. csak ott neccesebb, mert nagyon hamar változhatnak az oddsok. bár gondolom a legfontosabb szabály, hogy először a csökkenő oddsot játsszuk meg, és ha a növekvő odds véletlenül visszaesik, azért nem olyan sokára úgyis felmegy annyira, hogy már arb legyen.

közben kicsit nézelődtem és kibővítettem az irodáim számát (leginkább arra figyeltem, hogy még a tét megrakása előtt kiírja a max. tétet (ezeket innen a fórumból, egy korábbi hozzászólás alapján gyűjtöttem ki még az elején), meg surebet.com alapján próbáltam úgy összeválogatni, hogy minél kevesebb irodával legyen minél több arb), most így lett 11, így már azért szép számmal vannak értékelhető arbok, de hát mire ezeket mind "bevezetem"... lehet az lesz, hogy belevágok egyből az új irodáknál, bár gondolom sokáig nem fogom húzni...

bár továbbgondolva az egészet, lehet úgy kellene, hogy az új irodáknál kezdek el live arbozni, ha már az nem olyan feltűnő, aztán ha bejött, akkor lehet maradok annál. bár ebben azért több a kockázat, de felvezetésnek jó lehet.

egyébként az irodák, amiket kinéztem:
bet365, betfair, pinnacle, (és marathon, ami közben már kiesett, de ezzel a néggyel kezdtem el), sportingbet, stanjames, (erre a kettőre már töltöttem fel pénz, mindkettőn volt már egy 0%-os fogadásom, de hát ez egyelőre még kevés az üdvösséghez), paddy power (erre korábban már írtad, hogy valszeg hamar korlátoznak, de elég sok arbot dobott a surebet), 12bet, 188bet, betinternet, ladbrokes, és sbobet.
esetleg van valamilyen (negatív) tapasztalatod az alábbi irodákkal?