Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!
Regota erdekel a tema, kivancsi lennek, h az arbitrazs adozasa mily modon tortenik, hivatalosan egy-egy nyero fogadas utan eleg komoly adoterhek vannak, ha vki nagyobb tettel fogad esetleg akkor egy-egy nap az egyik irodaban ugye szep nyeremenyre tehet szert, megha azt rogton el is veszti egy masikban . vajon eleg lenne-e csak az arbitrazs profit utan adozni? A ket(harom) irodaban tett tetek osszevonhatok?
Tudom , h hasznaljunk moneybookerst, netellert ne legyen szem elott a dolog, megis erdekelnenek az otletek, tapasztalatokat ezugyben.
Istvan

Idézetet írta: horvathistvan Dátum november 04, 2014, 10:01:57
Sziasztok!
Regota erdekel a tema, kivancsi lennek, h az arbitrazs adozasa mily modon tortenik, hivatalosan egy-egy nyero fogadas utan eleg komoly adoterhek vannak, ha vki nagyobb tettel fogad esetleg akkor egy-egy nap az egyik irodaban ugye szep nyeremenyre tehet szert, megha azt rogton el is veszti egy masikban . vajon eleg lenne-e csak az arbitrazs profit utan adozni? A ket(harom) irodaban tett tetek osszevonhatok?
Tudom , h hasznaljunk moneybookerst, netellert ne legyen szem elott a dolog, megis erdekelnenek az otletek, tapasztalatokat ezugyben.
Istvan

Az arbitrázs semmiben nem kell, hogy különbözzön adózás szempontjából a "normál" sportfogadástól, hisz ez is ugyanaz: a fogadásaid egy része nyertes, egy másik része vesztes, az a magánügyed, hogy nálad 50:50% lesz a "találati arány" és egyszerre mindig két (vagy több) fogadást teszel meg.

Elvileg a bevételeid után kell adóznod és ezekkel szemben nem tudod elszámolni a veszteségeidet.
Egyrészt azért, mert ezeket nem tudnád hivatalosan formában igazolni, bemondásra meg nem fogják elhinni, hogy te mennyire bukóban vagy egy irodánál, másrészt azért, mert csak.  :)

Ha viszont a bevételekkel szemben elszámolhatóak lennének a kiadások (veszteségek, befizetések és egyéb költségek), akkor ugyanúgy még a nyereséges játékosok is kihoznák nullára az éves egyenlegüket és nem kéne adót fizetniük. (bár az adóbevallások idején sem szokott tömeg lenni a fórum adózás topikjában...)

(szerintem szigorúan véve már akkor adózni kéne a bevételeink után, mikor az a netes pénztárcánkra megérkezik...)

Arra lehetne törekedni, hogy a pókerhez hasonlóan önálló tevékenységnek fogadják el a sportfogadást, ahol már lehet érvényesíteni a költségeket az adózás előtt, de nem biztos, hogy annak a talán néhány száz embernek, akit ez valóban érintene az országban, érdeke lenne felhívnia magára a figyelmet...
(a probléma meg továbbra is fennállna: hogyan igazolom hitelesen, hogy egy adott irodánál éppen 1 millió az egyenlegem vagy nulla ft. Ha meg csak a be- és kifizetéseket néznék 8ezek különbözetéből számolnák az adóalapot), akkor december 31-én tolnánk be a pénzeket az irodákhoz, hogy egy legalább évvel eltoljuk az adófizetést...)

Sziasztok,

VPN ügyben kérnék segítséget. Olyan Opera, Firefox vagy Explorer beépülőt keresek, melyben van magyar szerver lehetőség is, és nem baj ha fizetős. Olyat keresek mint a zenmate, ezt opera-hoz használtam, sajnos nincs benne magyar lokáció. Kipróbáltam a Hulu-t firefox alatt, de valamiért nem változott meg az UPC-s IP címem. Van egyáltalán használható böngésző beépülő?

RebelBetting mennyire éri meg az árát? Könnyű vele lebukni?

Még fogadható:
Franciaország - Svédo.
1 - Tippmix: 1,50
X2 - Bet365: 3,25

Sziasztok!
Kérdés melyik irodáknál érdemes számlát nyitni ennek a rendszernek sikeres használatához,
legalább 10 iroda tudomásom szerint, de melyek legyenek ezek?

Üdv!
Kellemes karácsonyt!

Pinnacle: egyik legjobb oddok, magas tét-limitek, nem korlátoznak
Betfair, Matchbook: a nagy eseményekre jó oddsok és magas tétek, a tőzsde-jelleg miatt nem korlátoznak
ázsiai bukik (188bet, Sbobet, Dafabet): viszonylag magas limitek és jó oddsok
Marathonbet: nagyon jó oddsok, de hamar korlátoznak

Az eddigiek lesznek valószínűleg az arbitrázs fogadás emelkedő oldalán. A csökkenőn meg az európai bukik:

Bet365: átlagos/jó oddsok, nagy kínálat, nagy tét-limit
Paddypower, Willhill, Sportingbet, Unibet, Betclic, Betsson, Betvictor stb. Igazából minél több helyre regelsz, annál könnyebben találhatsz arbot, de az említettek mindenképp kellenek.

Az európai bukik korlátozni fognak, ha nem tudsz radar alatt maradni.


Mire kell figyelni hogy radar alatt maradjunk?

Az új irodákat be kell járatni az arb fogadások előtt, tehát rendesen kell fogadni egy ideig, hogy normális játékosnak tűnj. És ezt követően is az arbokon kívül ajánlott pár népszerű fogadást is tenni. Ezen kívül kerek téteket használj. Most ennyi jut eszembe, de volt már erről szó a topikban, olvass vissza. Egyébként manapság már nem olyan nagy buli az arbolás, mint régebben, mert sokkal hamarabb jön a tétkorlát.

Sziasztok,
En a következő stratégiát szeretném kiprobálni es érdekelne mi a véleményetek róla. Regisztralok kb 50 irodába de nem fizetek be, csak akkor ha ket irodánál 2 kimenetelü arb lehetőség all fent, ami kb 5 százalékos. A kezdő tőkém 1000 euro lenne az első fogadásra 500at tennek fel. A nyerő oldalnál bentmaradt penzzel pedig várnék mig új arb lehetőség lesz. Ezután pedig ugye vagy kivenném az összes penzt vagy csak annyit kb amennyi az ujabb fogadashoz szükséges egy masik oldalnal. A bmbets oldalan figyelem mar reg a meccseket es sokszor volt olyan hogy jo sok idejig allt fent az arb lehetoseg 2 irodánál, szóval lenne időm arra hogy befizessek es megtegyek egy adott meccsett. Pénzt termeszetesen moneybookerssel fizetnék be. Ha jön a korlátozás új felhasználoval kezdeném ujra az egeszet. A kérdésem az lenne hogy volte olyan hogy egy adott irodanal befagyasztottak a számlátokat es a penzetek is bent maradt?
Válaszotokat, véleményeteket előre is köszönöm. 

Pörgess ki néhány bónuszt, hagy fenn mindig pénzt irodáknál.
Ne 2 perc alatt akarj 10 ezret kersni.
Másrészt elég 5-6 buki mert az 50-ből 30 klón.

Idézetet írta: Lowfax Dátum január 14, 2015, 21:12:09
Sziasztok,
En a következő stratégiát szeretném kiprobálni es érdekelne mi a véleményetek róla. Regisztralok kb 50 irodába de nem fizetek be, csak akkor ha ket irodánál 2 kimenetelü arb lehetőség all fent, ami kb 5 százalékos. A kezdő tőkém 1000 euro lenne az első fogadásra 500at tennek fel. A nyerő oldalnál bentmaradt penzzel pedig várnék mig új arb lehetőség lesz. Ezután pedig ugye vagy kivenném az összes penzt vagy csak annyit kb amennyi az ujabb fogadashoz szükséges egy masik oldalnal. A bmbets oldalan figyelem mar reg a meccseket es sokszor volt olyan hogy jo sok idejig allt fent az arb lehetoseg 2 irodánál, szóval lenne időm arra hogy befizessek es megtegyek egy adott meccsett. Pénzt termeszetesen moneybookerssel fizetnék be. Ha jön a korlátozás új felhasználoval kezdeném ujra az egeszet. A kérdésem az lenne hogy volte olyan hogy egy adott irodanal befagyasztottak a számlátokat es a penzetek is bent maradt?
Válaszotokat, véleményeteket előre is köszönöm.


Nekem csak iroda csődje miatt maradt bent pénzem, amit nyertem, eddig kifizették, még ha közben korlátoztak is. De ez persze sajnos változhat.  :)

Úgy nehéz lesz ez a stratégia, hogy nem ismered az irodák kifizetési gyorsaságát és a felrakható maximális téteket!
Ráadásul az első kifizetés előtt az azonosításon is át kell esned, ami általában napok kérdése.

A bmbets-en látható arbokra is sokszor elmondható, hogy a valóságban már nem élnek, vagy egyéb okból használhatatlanok!
Egyéb okok nálam:
- megbízhatatlan iroda
- olyan iroda, amely magyarokat nem fogad
- alacsony limit
- olyan eseményen van az arb, amire egyébként a kutya nem fogadna

Alapból azok az arbok, amelyek sokáig fennállnak, eleve gyanúsak.
Ha te nagy téttel játszol és kizárólag kirívó arbokra teszel, akkor hamarabb felhívod magadra a figyelmet.
Nem tudom, hogy 5% ér-e annyit (ez 500 euróra ugye 25 euró, azaz 8000 ft sem), mikor életszerű fogadásokkal, kisebb arbokkal is el lehet ekkora profitot érni, nem beszélve az élőben jelentkező lehetőségekről.
Ha még eleve nem vagy sok irodánál regisztrálva, akkor 1000 euróval inkább a kezdőbónuszoknak ess neki, azokat is ki lehet arbolni.

A surebet.com,bmbets,oddsportal,betbrain négyesen kívül tudtok esetleg még ingyenes surebet oldalakat,amit lehet használni bónuszforgatáshoz?köszi


A rebelbetting ingyenes verziója is szóba jöhet, bár én már régen használtam.