Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 12, 2015, 23:54:28
Köszönöm!!  :great:

Szerintem elég, ha csak egy témában kérdezel rá legközelebb!   ;)
Ez már a 4. duplikált üzeneted volt, ami ment a marathonbet témába és ide is. (szó szerint ugyanazok a kérdések...)


Az észrevételed tökéletes.. Biztosra mentem  ;)

Hát kénytelen vagyok kérdezni még ( de mostmár csak egy helyen :ok:) ezek jelentését szeretném megtudni:
meccs: Espanyol-Real Madrid
AH 1   -0,25
EH2      +1
AH 2   -0,5
AH 1  +0,25
AH 1   0 ( ez gondolom a nincs fogadás döntetlenre és nyer az Espanyol, de nem biztos, csak sztem...)

Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 13, 2015, 00:47:27
Hát kénytelen vagyok kérdezni még ( de mostmár csak egy helyen :ok:) ezek jelentését szeretném megtudni:
meccs: Espanyol-Real Madrid
AH 1   -0,25
EH2      +1
AH 2   -0,5
AH 1  +0,25
AH 1   0 ( ez gondolom a nincs fogadás döntetlenre és nyer az Espanyol, de nem biztos, csak sztem...)

Az európai hendikepnél (EH) mindig 3 lehetőséget látsz a tétlapon (külön van szorzó döntetlenre is), az ázsiai hendikepnél (AH) csak kettőt.  (igen, ezért az AH 1 0 a döntetlennél tét visszajár opció)

Szerintem vedd előbb külön a kettőt és ha az egyik teljesen világos, akkor gondold végig a másikat!

Itt egy leírás róla:

http://www.sportfogadas.org/cikk-Asian_handicap-40.html


Ahogy látom nem is nagyon érdemes erőltetni ezt a dolgot... lehet nyerni 1x 2x de akkor csak nagyban érdemes játszani és 90%, hogy fel figyelnek az emberekre és korlátozzák... Van aki csinálja ezt már régóta és sokat kaszál vele ?

Köszönöm Knapp! Kezdem érteni,ez a link amit küldtél, ebben minden benne van. Szóval konkrét példa:
meccs: Espanyol-Real Madrid ( mert most pont ezeket láttam)
1  (8.1) /nyer az Esp/
EH2  +1 (2,05)  /x vagy nyer a Real, mert +1-ről indul - bár kicsit fura ez esetben a nagy szorzó/
akkor ez egy bazi nagy sure bet

másik példa:
AH1   0 (6,4) /x vagy nyer az Esp/
EH2   +1 (2,05) x vagy nyer a Real    ez is nagy sure bet

példa:
Victoria-Jihlava

AH1  -1.75  (1,85)  /legalább 3 góllal nyer a Victoria, ha 2-vel a tét fele vissza/
EHX  -2   (4.3)    /két góllal nyer vmelyik csapat/
Ah    +1.5 (4.6)   /ha nyer a Jihlava, x, vagy 1 góllal kikap/
ebből is lesz egy surebet, csak kisebb, bár ha 2 góllal nyer a Victoria, akkor az első fele és a második is nyer..
Húúú, lehet hogy totál szarul gondolom és belezavarodtam... Főleg a végére  :redchug:

farkasdani82:
A példák alapján még nem igazán érted.

mit rontottam el? az EH2   +1-nél fordítva van? -azaz a Real-nak legalább kettővel kell nyerni?
de akkor mi ebben a sure bet...

de nem, csak jól írtam, az elsőnél máshogy nem jönne ki a 63 %-os arb...

na már meg is változtatták azt a 2.05-ös szorzót!  várható volt   :)

Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 13, 2015, 15:56:03
mit rontottam el? az EH2   +1-nél fordítva van? -azaz a Real-nak legalább kettővel kell nyerni?
de akkor mi ebben a sure bet...
Stimmel,a Realnak kell kettővel nyernie.
A surebet pedig ebben a percben amit az Oddsportal oldalán láttam az EH+1-nél pedig az hogy a bet365-ön 3,0-val adják az 1-est (vagyis az Espanyol a kapott +1 gólt hozzáadva a találataihoz nyeri a meccset);a Winelinebeten 4,1-ért adják az x -et(vagyis pont eggyel nyer a Real) és az Interwettenen 2,4-el adják a Real legalább kétgólos győzelmét.(A 2,06-os odds amit írsz az nem egy iroda oddsa hanem az irodák oddsainak az átlaga!)Ha ezt a három kimenetelt megfelelő arányban megfogadod ebben a három irodában akkor kemény 100,6%-os surebet jön ki (vagyis 0,6% a nyereséged,100ftra 60 fillér....).
Egyébként jól teszed hogy kérdezősködsz mielőtt bármit is csinálsz,látszik hogy még sokat kell tanulnod.Nyugi,mindenki így kezdte,türelem.(A balfaszok meg úgy hogy előbb csináltak valamit aztán sírtak,csalóztak,stb.).


Idézetet írta: farkasdani82 Dátum május 13, 2015, 15:28:13

másik példa:
AH1   0 (6,4) /x vagy nyer az Esp/
EH2   +1 (2,05) x vagy nyer a Real    ez is nagy sure bet


Leragadtunk az első példánál, de a másodiknál is van gond:
A 0-ás ázsiai hendi sem 1x-et jelent, hanem ha x, akkor a tét visszajár, azaz nincs fogadás döntetlenre - draw no bet (dnb).


igen, valóban AH 0 "draw no bet"! 
amit írtam/ Espanol-Real meccs/ az EH2   +1  az 2.05 volt a betgun-nál, ( amit elcseszhettek, mert aztán javították) én a
jack-frost.co.uk/sports_betting_arbs.php oldalon láttam, itt (is) keresgélek... Ez azt jelentette ugyanis, hogy a Madrid nyer 1:0-ról indulva :) /ezt ugye jól gondolom?/ mivel ez esetben a Madrid a (2) és +1-el indulnak! Én eddig csak 1x2, under/over stb, amivel fogadtam.. Mivel azonban korlátoznak, szét kell nézni több helyen és bizony meg kéne tanulni ezeket, (de nagyon), mert ezeket is tudni kell, ha keresni akar kicsit az ember... Ezért is nagyon köszönöm hogy válaszoltok és bocsi ha sokat értetlenkedek. Én a wettportal, myarbets, bmbets oldalakat használtam, de ez, amit ideírtam most, jónak tűnik.. Az oddsportal idegesít, mert elvisz mindent az az 1xbet, ami ugyebár xart se ér... A maradék meg ami marad, morzsák..

Igen,igazad van,valóban madridi győzelmet kell hogy jelentsen +1-es segítséggel.Én tévedtem,csak olyan értelmetlennek tűnt az odds,meg kevertem az EH+1 2-essel.Egyszerűen elrontották és a EH2 -1-es oddsal felcserélhették.