99.99% os fogadas: ARB

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szoval a sport arbitrazsrol erdeklodnek, 

biztos vannak verbeli profik is itt a forumon , toluk kernek otletet , tapasztalatot

Itt egy táblázat, ahol az odds-ok beírása után kidobja, hogy mennyi az össz befektetésed ahhoz, hogy 1 egységet kapj vissza. (Nyilván 1 egység alatti szám esetén éri meg ezt a módszert használni.) Oddsok összehasonlításához itt van pl. ez: http://www.betexplorer.com


Itt egy nagyon konkret honlap> 

www.arbspy.com

ezek nem viccelnek

                                                ja es neked is udv
               ugy nez ki 2emberes privat topic lesz   :yeah: :ok: :topbet_125: :great:

huhh. tényleg nem viccelnek...
nagyon jó a honlap. jó ez az elképzelés is, de nekem egy kicsit gáz a sok hátrány:
- többször 10 irodánál regelni, és befizetni mindenhová. irodánként 100 EUR * 20 irodával = 2000 EUR befektetés.
- levonások a kezelési ktsg+átutalások miatt. ==> már kevesebb a haszon.
- napi, heti nyeremény-korlátok az irodáknál.

most ennyi jutott eszembe. az előnye egyértelmű. valakinek tapasztalat, vélemény?

te figyu a heti 100 000 euro meg nem fog gatolni ugy erzem  :yeah: :cya: :jump2_125: :ok: :D :beerchug:

Idézetet írta: liyard Dátum április 11, 2007, 21:04:21
te figyu a heti 100 000 euro meg nem fog gatolni ugy erzem  :yeah: :cya: :jump2_125: :ok: :D :beerchug:
hm. mit mondjak? meggyőző érveid vannak. ;)
tapasztalat érdekelne olyantól, aki foglalkozott már ezzel.

 azt a nyeremenyt nem 1 irodanal csinalod hanem mondjuk 50 nel,  ugyhogy a korlat ezert sem annyira para

hat igen kell toke hozza az biztos,

megkerdeztem tegnap a bet-at-home nal, 1 esemenyre 2-3 ezer eurot lehet felrakni max, de azt is lehet valtoztatni mondjuk 10000 euro   annak az 1 szazaleka 100 euro , es ezt naponta meglehet jaccani  ,  persze tudom toke toke toke

#9 április 11, 2007, 21:30:10, liyard
na de toket pl 1,03 as szorzoju meccsekkel meg lehet csinalni , meg pl elo fogadasoknal over/under stb
szoval az elso lepes : toke "csinalas "

Na az 1,03-as oddsokkal nem árt vigyázni. Soha nincs tuti tipp, csak jó megérzés, tapasztalat, és egy nagy adag szerencse!
Lacapi



Ilyen kis oddsokkal legyetek ovatosak, mert soha sem lehet tudni, hogy mi történik.

Kis oddsos tapasztalat: kb. két hete szemezgetek a legtutibb tippek között. Óriási különbség van két 1.01-es lehetőség között.
Pl: tenisz, best of 3 set, állás:
6-1, 4-3, egyes játékos szervál. Itt akár 1,01-ért is megjátszom azt, hogy az egyes nyeri a meccset.
Viszont láttam már olyat is, hogy (haspélda) 5 perc van hátra a focimeccsből és nem lesz több gól: 1,01, vagy 1,02. Na ez azért tényleg gáz...
Szóval vigyázni az 1,01-ekkel, de lehet találni jó tippeket...
(Saját tapasztalat: elmúlt két hét alatt 40% haszon. Tudom, ehhez elég 1 db 1,4-es szorzó is...)