Sportfogadas.org Magyarorszag legjobbja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintetek a Sportfogadas.org Magyarorszag legjobbja ?

Igen
22 (81.5%)
Nem
5 (18.5%)

Összes szavazó: 26

Szavazás lezárva: október 04, 2007, 14:47:57

Sziasztok
a neten bongeszve az jutott eszembe , mas magyar sportfogadassal kapcsolatos oldalakt/forumokat keresve , hogy a ~mi~ forumunk-e a legjobb es hogy oszinte legyek en nem talatam jobbat . ha ti tudtok egy jobb magyar forumot akkor szivesen varom hogy ide beirjatok es termeszetesen varom a velemenyeteket a szavazasban

udv

Én nem is ismerek másik sporfogadásos fórumot kicsi országunkban, így hát egyértelmű hogy a sportfogadas.org a legjobb! :great:

Ide ki mer nemet írni?? ;) :o Mondjuk egy páran már meg tették!! :o

Idézetet írta: tibi181818 Dátum január 11, 2008, 15:26:31
Ide ki mer nemet írni?? ;) :o Mondjuk egy páran már meg tették!! :o

Mindenkinek megvan a saját véleménye, s jógában van ezt megtartani. Van akinek tetszik a weboldal, s értékeli a munkánkat, s van akinek nem tetszik.
Mi tisztelünk mindenkit, különbségeket nem csinálunk.
Probáljuk a weboldalt egy bizonyos szinten tartani, a magyar sportfogadókat segiteni. Ez a mi feladatunk.
Probálunk az elsők közt lenni ezen a téren.

Teljesen igazad van Milan, mindenkinek lehet saját véleménye amit ki is nyilvánithat.Nekem nagyon tetszik ez a weboldal, és további sok sikert kivánok hozzá! :great:

Kinézetre biztosan a legjobb, szerintem nekünk fogadóknak kéne felnőni a designhoz.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 12, 2008, 16:29:52
Kinézetre biztosan a legjobb, szerintem nekünk fogadóknal kéne felnőni a designhoz.

Tudod, hogy van Latzka?
Az alapkő megvan...aztán arra lehet épiteni...

Idézetet írta: Milan Dátum január 12, 2008, 16:33:07
Idézetet írta: Latzka Dátum január 12, 2008, 16:29:52
Kinézetre biztosan a legjobb, szerintem nekünk fogadóknal kéne felnőni a designhoz.

Tudod, hogy van Latzka?
Az alapkő megvan...aztán arra lehet épiteni...

Ez igaz, jó építkezést mindenkinek :) Vizsgaidőszak után remélem én is hozzárakok valamit.

szep szavak , mar csak tenni kell valamit ...

Szerintem ESZMÉLETLENÜL jó ez az oldal. :jump2_125: :jump2_125: :jump2_125: