Melyik a kedven labdarugó egyesületed?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az én kedvenceim:

Magyarország: Ferencvárosi TC
Olaszország: Juventus
(azon belül is Del Piero a kedvenc játékosom)
Anglia: Newcastle United,  Arsenal (ikertesóm kedvence, ezért nekem is azzá vált)
Spanyolország: Real Madrid


Remélem ebben az évben már tényleg sikerül a jogtalan kizárás  :nu: (mocskos MLSZ) után feljutni a valós helyünkre az NB1-be, majd a BL főtáblára!

u.i.: Kézilabdában Görbicz Anita amúgy tényleg utólérhetetlen (és focizni is tud, láttam már, elég jól nyomja!)  :smitten: Görbe a legjobb, a no.1!

Az én kedvencem a  Villarreal !!

hogy miért!? asszem 2004ben volt egy celtic elleni uefa mecs és nem mellékes hogy jó mecs is volt ,de a lelátói hangulat az nagyon nagy volt !Az azért köz- tudot hogy az északiaknak kicsit brutál szurkoloik vannak és pár ingyen sörtöl és virslitől meg szelidültek , annak ellenére hogy ki esttek a skótok mecs végén együtt buliztak a Villa fanokal? én nem láttam addig ilyet és ez meg fogott. Plussz tetszetek az igazolások is jó nem mindegyik de többségük(föleg tomasson de már már majdnem megbékéltem vele) ?szóval fasza csapat csipem őket!!


HUN: VASAS :coolsmiley: 18 éve a 22ből ;)
ITA:Cagliari :coolsmiley:
RUS: CSKA Moszkva :coolsmiley:
CRO: Hajduk Split  :coolsmiley:
ROU: Steaua Bukarest :coolsmiley:

HUN : FTC
ENG: Chelsea
ITA: Inter
SPA: Real Madrid

Olaszország: AS Roma (+Genoa, AC Milan...nagyon szeretem az egész olasz focit :)
Anglia: Middlesbrough, Wigan
Franciaország: AS Monaco
Hollandia: AZ Alkmaar
Spanyolország: Sevilla, Valencia
Magyarország: Budapest Honvéd

HUN: Fehérvár
ENG: Manchester United
NED: Ajax Amsterdam
ITA: Roma
ESP: Barcelona

SRB : OFK Beograd :)
ENG : Tottenham
ITA : Fiorentina
ESP : Real Madrid
GER : Hoffenheim,Wolfsburg
NED : AZ Alkmaar

Olasz-Juventus,Fiorentina,Udinese,                                                                                                                                                                                                          Spanyol-Barca,Mallorca,Getafe                                                                                                                                                                                                                     Angol-Newcastle :great:

olaz= Juventus, német=Bayern München,spanyol=Gimnastic de Tarragona!!,magyar= ZTE!!!! :great:




Itthon: csak a Vidi, Külföldön: Hala Madrid!