3 éves a Sportfogadas.org

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2005 április 7-én, vagyis három évvel ezelött inditottuk ezt a weboldalt.
Eleinte még www.sportfogadas.tk volt az első cime, s kb. 1 hónap után meglett a www.sportfogadas.org

A cél az volt, hogy felvilágositsuk az embereket az online sportfogadásról, s minnél több információval szolgáljunk. Ezt valamilyen szinten sikerült is elérni, de mindig van hely jobbra, illetve többre is...

Lassacskán kialakult egy igazi sportfogadó közösség, mely nap mint nap visszajár, s értékes információkkal, vagy akár tippekkel szolgál.

A még ma is müködő tippjáték már az első hónapoktól jelen van, de azóta már megjelentek más játékok is. A fonal nem áll itt meg...a továbbiakban is lesz még tippjáték, SfTotó, SFGuru, s miért ne....más játékok is fognak majd szerepelni.

Egy a lényeg: mi a továbbiakban is mindent meg fogunk tenni, hogy ez a weboldal, mint egy segitőeszközként szolgáljon számotokra.

Mindenkinek meg szeretnénk köszönni, hogy velünk voltak, s azoknak is akik a továbbiakban is velünk lessznek.

Sok sikeres tippet/fogadást kivánunk nektek!!!

:beerchug: :beerchug: :beerchug:


Sziasztok!

Gratulálok!
És most is csak azt irhatom, amit legelőször, nem sokkal az indulás után: hiánypótló volt ez az oldal, és sok kitartást kívánok nektek az oldal további működtetéséhez, az eddigi munkátok előtt pedig minden elismerésem.
:bigok_125:    :bigok_125:     :bigok_125:

Lacapi

Boldog Születésnapot sportfogadas.org!
Szuper az oldal és nagyon jók a játékok.

Boldog Születésnapot az oldalnak!    Csak így tovább.    :great:

Boldog Születésnapot! Gratulálok!  :beerchug:  :great:

Valami képed nincs róla, hogy nézett ki az oldal régen? Csak a nosztalgia kedvéért!! ;)
Boldog születésnapot!! :great: ;)

Köszönjük!

Régi változat 2005 november 25: http://web.archive.org/web/20051125131404/http://www.sportfogadas.org/
A kódolást iso-8859-2-re kell állitani kézzel, mert másképp a betűk nem jelennek meg jól :)

Idézetet írta: Milan Dátum április 07, 2008, 12:55:14
2005 április 7-én, vagyis három évvel ezelött inditottuk ezt a weboldalt.
Eleinte még www.sportfogadas.tk volt az első cime, s kb. 1 hónap után meglett a www.sportfogadas.org

A cél az volt, hogy felvilágositsuk az embereket az online sportfogadásról, s minnél több információval szolgáljunk. Ezt valamilyen szinten sikerült is elérni, de mindig van hely jobbra, illetve többre is...

Lassacskán kialakult egy igazi sportfogadó közösség, mely nap mint nap visszajár, s értékes információkkal, vagy akár tippekkel szolgál.

A még ma is müködő tippjáték már az első hónapoktól jelen van, de azóta már megjelentek más játékok is. A fonal nem áll itt meg...a továbbiakban is lesz még tippjáték, SfTotó, SFGuru, s miért ne....más játékok is fognak majd szerepelni.

Egy a lényeg: mi a továbbiakban is mindent meg fogunk tenni, hogy ez a weboldal, mint egy segitőeszközként szolgáljon számotokra.

Mindenkinek meg szeretnénk köszönni, hogy velünk voltak, s azoknak is akik a továbbiakban is velünk lessznek.

Sok sikeres tippet/fogadást kivánunk nektek!!!

:beerchug: :beerchug: :beerchug:


Kicsit megkésve bár, de én is Boldog Születésnapot kívánok!  :great:

Köszönet az eddig végzett munkátokért és erőt, kitartást az elkövetkezendőekért!  :bigok_125:

Köszönjük szépen a jókivánságokat.  :beerchug:

Én is kifejezem gratulációmat az eddig elvégzett munkátokért! Le a kalappal!
Csak így tovább!!!! :beerchug:

Pici késéssel de boldog szülinapt kívánok, ja és legyen ilyen jó az oldal még ameddig csak lehet!!!! :yeah: ;)

Boldog szülinapot, a további munkátokhoz pedig erőt egészséget!

Amint már korábban emlitettem, 8 polót fogunk küldeni azon fórumtagoknak, akik ügyeskedtek az áprilisi hónapban.

3 poló az SfTotó nyerteseinek:
- zgergo, toliga1986, celtic74

2 poló a kezdő tippjáték nyerteseinek:
- kisjoc, pikado

2 poló a haladó tippjáték nyerteseinek:
- Torrero17, Seckó

1 poló az SfGuru játék áprilisi legjobbjának:
- Seckó gyüjtötte a legtöbb pontot, de mivel neki már jár egy poló, igy a második legjobb ryeb kapja meg a polót.

Megkérem a polónyerteseket, hogy küldjék el nekem privát üzenetben a következő adatokat:

- név
- postai cim

Ha nem külditek el akkor nincs ahogyan megkapjátok a polókat.