Sport Befektetők Klubja (átverés ??!!!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem semmi bajom vele, de "ingyér" nem adnak pénzt, főleg aki közgázt meg valami hasonlót végzett a honlap szerint. Ehhez kb. mennyi pénz kell, hogy 2-3 %-os nyereséggel jól végezz ? Mert ha utalgatsz egyik helyről a másikra abból is lejön valamennyi, ha visszaveszed a pénzt abból is lejön valamennyi. Marad kb. 1-2 %. Ha mondjuk nyomom 50 000 forinttal akkor az kb. 500-1000 forint. Ha meg netán nem tudom megjátszani akkor jön a szívás .

A betting exchange az pontosan micsoda ?
Mennyi haszon jön belőle ?
Mennyi pénz kell hozzá ?

Kösz

Idézetet írta: serpet Dátum június 03, 2009, 08:20:44
A betting exchange az pontosan micsoda ?
Mennyi haszon jön belőle ?
Mennyi pénz kell hozzá ?

Kösz


Kezdésnek szerintem olvasd el ezt:
http://sportbefekteto.onlinevallalkozas.eu/letoltes/Betfair_suli_1.0.pdf

Néhol ugyan pontatlan a szerző, de a lényeg benne van.
A Betfair a világ legnagyobb ilyen típusú irodája, Angliában pedig a legnagyobb fogadóiroda (habár nem biztos, hogy szerencsés annak nevezni, mivel több annál).
A Betssonnak is van betting exchange részlege (tippbörze néven), bár közel sem akkora választékkal és forgalommal, mint a Betfairnek.

Kösz !

Megnéztem, ez nagyjából ugyanaz ami volt régebben a Gamebookersen, P2P fogadás, ha jól értelemezem. Ott is ki lehetett ajánlani a meccseket, amennyiért akartad, aztán vagy elvitte valaki vagy nem, aztán meguntam mert nagyon ritkán fogadtak rá.

Kösz !  :)

Ja, hogy nem tudtad eddig, hogy mi az a betting exchange!!! Akkor azért nem tetszett! :) Az egy marha nagy fogadási piac, amivel nagyon sok ember nagyon sok pénzt nyer! Én 1,5-2 hét alatt 142€ pluszban vagyok 100€ kezdőtőkéből! Én pedig csak egy kis hal vagyok a nagy cápák között! :)

Egyébként, ha jobban átolvasod azt az oldalt akkor rájössz, hogy mi az és az alapokat meg is tanulhatod! Ez nagyon fontos, mert nagyon sok hülye van aki minden tudás nélkül beleugrik és ő biztos, hogy bukni fog!

Itt egy bizonyíték rá, hogy ezt nem lehet megunni és biztos meg lehet élni belőle: http://tradingtennis.blogspot.com/

Azért zöld mindkét összeg a képeken, mert akármi lesz a végeredmény, biztos, hogy nyerni fogsz! ;)

ui.: itt a nyereség nem 2-3%, hanem sokkal több annál havi szinten! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum június 03, 2009, 14:48:25
Ja, hogy nem tudtad eddig, hogy mi az a betting exchange!!! Akkor azért nem tetszett! :) Az egy marha nagy fogadási piac, amivel nagyon sok ember nagyon sok pénzt nyer! Én 1,5-2 hét alatt 142€ pluszban vagyok 100€ kezdőtőkéből! Én pedig csak egy kis hal vagyok a nagy cápák között! :)

Egyébként, ha jobban átolvasod azt az oldalt akkor rájössz, hogy mi az és az alapokat meg is tanulhatod! Ez nagyon fontos, mert nagyon sok hülye van aki minden tudás nélkül beleugrik és ő biztos, hogy bukni fog!

Itt egy bizonyíték rá, hogy ezt nem lehet megunni és biztos meg lehet élni belőle: http://tradingtennis.blogspot.com/

Azért zöld mindkét összeg a képeken, mert akármi lesz a végeredmény, biztos, hogy nyerni fogsz! ;)

ui.: itt a nyereség nem 2-3%, hanem sokkal több annál havi szinten! ;)

Bocs, sajnos most nem érek rá olvasgatni, mert dolgozom, csak annyi érdekelne , hogy csak a Betfair-on kell regisztrálnom és ott variálok, tehát csak egy helyen van a pénzem és nem kell jobbra-balra utalgatnom ?

Kösz  :)

Így van! Mindvégig a betfairen lesz a pénzed! ;)

Kösz, ha lesz nyáron időm átnézem. Most úgysem játszom csak ha majd indulnak a bajnokságok megint.

Üdv  :great:

Nincs annál bosszantóbb dolog, mint amikor az ember elvégezz egy hosszabbnak vélt kutatói munkát, és felfedezi, hogy mások is hasonló témakörben már/még tevékenykednek. ( most akadtam rá erre a topikra - ugyanis ezt a fórumot átolvasni teljes egészében kb egy év kell)

Azt mondhatom, hogy kb. egy hónapja balek módon újrakezdtem sport fogadni ( olvasni ezt a fórumot- Biztonságos tippelés) , mert nagyon kell egy kis plusz kereset bizonyos orvosi szolgáltatások kifizetésére, amit anyagilag már nem lehet bírni ( az országban nem lehet megcsinálni, németbe kell utazni évente 2x,kéthétre). Szóval azt hittem, hogy az a hagyományos módszer ( balek mód)- kis téttel kombinált fogadások megjátszása- a nagy számok törvényével bejön. Hát nem jött be, s azt hiszem, hogy nem is fog ebben a formába bejönni ( fuccs 20 eurónak).
A fórumos internetes naplómba kaptam jónéhány "fejmosást" ( egyik sem volt rossz szándékú, sőt ellenkezőleg) , ennek hatására kidolgoztam egy stratégiai rendszert, amelyt offline irodában négy személy tesztelt le, online pedig 2 ( nem mondhatom, hogy nagyon nagy a tesztalany bázisom), és időközben tudtam finomítani a dolgokon. Itt történt egy érdekes dolog : a betclickhez saját gépemen regisztráltam az egyik tesztalanyt, és odalett az első fogadás bónusza, és aztán olvastam el a regizés feltételeit. ismét egy tanulság : fontosak a kisbetűs részek, nem szabad figyelmen kivül hagyni.
A stratégia nem ígér nagy jövedelmet ( csak 30-50%-os tőke pluszt), de vannak bizonyos feltételek amelyeknek teljesülniük kell, illetve a bonúszkiforgatáshoz elég alkalmas-nak tünik.
A véglegesnek vélt verziót ( kb. 85%-ban végleges) átküldtem Milannak is véleményezésre, ő tapasztaltabb mint én, hátha észrevesz néhány dolgot amit én nem. Amint meglesz a válassza a stratégia kapható lesz ebook formátumba.

...
Most pedig kellemes napot és jó munkát mindenkinek.   

Idézetet írta: portiklaci Dátum március 29, 2012, 07:48:43
Nincs annál bosszantóbb dolog, mint amikor az ember elvégezz egy hosszabbnak vélt kutatói munkát, és felfedezi, hogy mások is hasonló témakörben már/még tevékenykednek. ( most akadtam rá erre a topikra - ugyanis ezt a fórumot átolvasni teljes egészében kb egy év kell)

Azt mondhatom, hogy kb. egy hónapja balek módon újrakezdtem sport fogadni ( olvasni ezt a fórumot- Biztonságos tippelés) , mert nagyon kell egy kis plusz kereset bizonyos orvosi szolgáltatások kifizetésére, amit anyagilag már nem lehet bírni ( az országban nem lehet megcsinálni, németbe kell utazni évente 2x,kéthétre). Szóval azt hittem, hogy az a hagyományos módszer ( balek mód)- kis téttel kombinált fogadások megjátszása- a nagy számok törvényével bejön. Hát nem jött be, s azt hiszem, hogy nem is fog ebben a formába bejönni ( fuccs 20 eurónak).
A fórumos internetes naplómba kaptam jónéhány "fejmosást" ( egyik sem volt rossz szándékú, sőt ellenkezőleg) , ennek hatására kidolgoztam egy stratégiai rendszert, amelyt offline irodában négy személy tesztelt le, online pedig 2 ( nem mondhatom, hogy nagyon nagy a tesztalany bázisom), és időközben tudtam finomítani a dolgokon. Itt történt egy érdekes dolog : a betclickhez saját gépemen regisztráltam az egyik tesztalanyt, és odalett az első fogadás bónusza, és aztán olvastam el a regizés feltételeit. ismét egy tanulság : fontosak a kisbetűs részek, nem szabad figyelmen kivül hagyni.
A stratégia nem ígér nagy jövedelmet ( csak 30-50%-os tőke pluszt), de vannak bizonyos feltételek amelyeknek teljesülniük kell, illetve a bonúszkiforgatáshoz elég alkalmas-nak tünik.
A véglegesnek vélt verziót ( kb. 85%-ban végleges) átküldtem Milannak is véleményezésre, ő tapasztaltabb mint én, hátha észrevesz néhány dolgot amit én nem. Amint meglesz a válassza a stratégia kapható lesz ebook formátumba.
Most pedig kellemes napot és jó munkát mindenkinek.

Ő...annyit hadd tegyek hozzá, hogy ezt az 5€-os dolgot most felejtsd el. Nem, mintha nem értékelnénk a munkádat, viszont ez a fórumunkon szigorúan tilos.
Az, hogy a végére, vagy bárhova leírod, hogy aki akar adományozzon az egy dolog, de előre megszabni összeget nálunk nem lehetséges.

Köszönöm megértésed.  ;)