Sport Befektetők Klubja (átverés ??!!!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem lassan akciós lesz a kereslet-kínálat törvénye alapján  :jump2_125:

Idézetet írta: serpet Dátum április 01, 2009, 14:15:24
Szia Boldi !

Ide leírhatnád, hogy micsoda, szerintem sok embert érdekelne, vagy ha ez nem megy küldd el légyszíves privátba. Kösz !



Ez az én magánvéleményem és vállalom a tévedést és ha rossz infókat adok:
Nézd nem veszem 100%-ra, de amit leírtak az SBK oldalon az illik arra, amit láttam egy külföldi oldalon. És nem sure bet, csak majdnem, hanem a bónusz freebetekről van szó és bet tradelés. De úgy vélem nem éri meg .Pár emberrel már beszéltem privátba és ők is ezt mondják. Az SBK tulajdonképpen szerintem ezt a lehetőséget adja, mint infót 149 euróért, mert ez egyszeri díj. Vagyis ebből a szempontból is összállt nálam a kép. Egyébként ennél egyszűrebb fogadások is vannak és nem érdemes vele foglalkozni. Részemről ennyi és itt vége.

Én azt nem értem, hogy ha tényleg  havi 100%-os tuti a megtérülés, akkor minek a 149 Euró beszálló? Talán a nyert összegből többet is szakíthatnának a kitalálók , sőt én nem vonnék be senkit, ha nekem ilyen biztos szisztémám lenne.
Vagy akkor már egyszerűbb, ha  pl. 10-en összedobnak xy összeget és azzal játszanak, de ne kérjenek már az infóért pénzt...


Idézetet írta: Boldi Dátum április 01, 2009, 18:14:14
Idézetet írta: serpet Dátum április 01, 2009, 14:15:24
Szia Boldi !

Ide leírhatnád, hogy micsoda, szerintem sok embert érdekelne, vagy ha ez nem megy küldd el légyszíves privátba. Kösz !



Ez az én magánvéleményem és vállalom a tévedést és ha rossz infókat adok:
Nézd nem veszem 100%-ra, de amit leírtak az SBK oldalon az illik arra, amit láttam egy külföldi oldalon. És nem sure bet, csak majdnem, hanem a bónusz freebetekről van szó és bet tradelés. De úgy vélem nem éri meg .Pár emberrel már beszéltem privátba és ők is ezt mondják. Az SBK tulajdonképpen szerintem ezt a lehetőséget adja, mint infót 149 euróért, mert ez egyszeri díj. Vagyis ebből a szempontból is összállt nálam a kép. Egyébként ennél egyszűrebb fogadások is vannak és nem érdemes vele foglalkozni. Részemről ennyi és itt vége.


Az oldal szerint nem az általad említettekről van szó. Ezt találtam:

" Válasz :- A Sport Profit Maker különbözik minden eddig ismert stratégiától, ehhez hasonlóval eddig meg nem is találkozhattál! Nem surebet, nem arbitrázs, nem betfair kereskedés, nem bónuszvadászat, stb...Egy olyan kiskapura épül amiről a sportfogadók 99.9%-a még soha nem is hallott. Mivel nem is tudnak a létezéséről ezért eszükbe sem jut keresni"


Lehetségesnek tartom, h van benne profit lehetőség a stratégiájukat illetőleg.
- angolul ha megszerezhető lenne akkor talán többet is megtudhatnánk  :pimp:  és lehet nem kellene a stratégia infóért azt a bizonyos 149 € kicsengetni  :drak: meg a módszer alkalmazásért.
A stratégia abban állhat, hogy összegyúrták azokat amikkel a SBKlub NEM foglalkozik és persze on-line mérkőzésekre kell fogadni, mert szoritkozik egy fő dologra ("Csak és kizárólag az interneten alkalmazható") .
Úgy vélem h pl: a Tippmixen nem lehetne alkalmazni.

:topbet_125:





Nem tudom ,de az egész oldal és szöveg, olyan mint a hálazótépitős dumák. Hogy ez valami teljesen új, nem kell eladni semmit , regisztrálni sem , aztán kiderül, hogy mégsem...Ugyanez van a sportfogadós szisztémáknál hirdetőknél is.
Tényleg az a döntő nálam is, hogy ha müködik és bizonyíték van rá és nem csak infót adnak , akkor szerintem sokan nem csak 149 Euróval szállnának be a buliba...
A 149 euro is marketing fogás, ez olyan mint a 199 forintos termék a boltban, de  mégsem 200, óriás különbség van bármennyire is furcsának hat esetleg.

Szerintem, ha van benne profit lehetőség és duplázod a pénzed havonta, de kb ez az állítás is hülyeség, mert után egyből ütik a másik állításukkal, hogy egy tétre, tuti nyersz 3%-10%-ot, ha én modjuk felrakok XX Tétet akkor a haszon az XX*0.03-XX*0.10 között mozog, ha tuti nyersz minden fogadáson 3% vagy 10 %-ot ha tényleg TTTTUUUUTTTIIIII akkor gondolkodjál miért akarják eladni a stratégiát, mert az aki tippet ad el az más, ez TUTI nyerő stratégia ha van mondjuk 100 Eurójuk, akkor ha havonta dupláznak akkor ki lehet számolni hogy ez 409600 Euró egy év múlva ez 122 880 000 forint , és ez 100 eurós kezdő tőkéről indulva, ennél kevesébbért is követtek el már nagyon csúnya dolgokat !!!!

1. Ilyen tudást általában 149 Eur-ért árulnak  :)
2. Ha ezt a tudást odadja valaki nekem az valószínű, hogy az az apám, de nem hiszem hogy egy SBK-s milliomos !  :)

Most rossz leszek, de valaki még emlékszik az Il Ferrora? Hogy volt, befizettél, nem kaptál semmit és eltűntek a pénzeddel?

Most kicsit naív leszek , de hozzáteszem, hogy én se hiszek ebben a csodadologban

DE TEGYÜK FEL:
-Létezik egy ilyen csodastratégia
-Vannak kiskapuk
-Ha befizetem a pénzt nagyon sokat nyerek

De ha valójában létezik egy ilyan csodamódszer, szerintetek meddig tartana az irodáknak, amíg kiküszöbölik ezt a kiskaput, mert ők simán megtehetik, hogy 149€-ért megveszik a szisztémát és fél nap alatt korrigálják a kiskaput,
SŐT ha ez működik akkor szerintem már rég megszüntették ezt a kiskaput

Szóval ha ez létezne , akkor ez is mint minden csoda "3 napig tartana"...

Idézetet írta: Gery185 Dátum április 02, 2009, 11:43:52
Most kicsit naív leszek , de hozzáteszem, hogy én se hiszek ebben a csodadologban

DE TEGYÜK FEL:
-Létezik egy ilyen csodastratégia
-Vannak kiskapuk
-Ha befizetem a pénzt nagyon sokat nyerek

De ha valójában létezik egy ilyan csodamódszer, szerintetek meddig tartana az irodáknak, amíg kiküszöbölik ezt a kiskaput, mert ők simán megtehetik, hogy 149€-ért megveszik a szisztémát és fél nap alatt korrigálják a kiskaput,
SŐT ha ez működik akkor szerintem már rég megszüntették ezt a kiskaput

Szóval ha ez létezne , akkor ez is mint minden csoda "3 napig tartana"...

Feltetted a pontot az i-re.

Kezdjünk rá gyűjteni a közösség érdekében. Én felajánlom az első euró-t!  ;D Csak leszünk 149-en erre a tutira...


Tőlem is mehet az 1 euró! De hova küldjem? :D

Idézetet írta: Gery185 Dátum április 02, 2009, 11:43:52
Most kicsit naív leszek , de hozzáteszem, hogy én se hiszek ebben a csodadologban

DE TEGYÜK FEL:
-Létezik egy ilyen csodastratégia
-Vannak kiskapuk
-Ha befizetem a pénzt nagyon sokat nyerek

De ha valójában létezik egy ilyan csodamódszer, szerintetek meddig tartana az irodáknak, amíg kiküszöbölik ezt a kiskaput, mert ők simán megtehetik, hogy 149€-ért megveszik a szisztémát és fél nap alatt korrigálják a kiskaput,
SŐT ha ez működik akkor szerintem már rég megszüntették ezt a kiskaput

Szóval ha ez létezne , akkor ez is mint minden csoda "3 napig tartana"...

Szerintem itt nem minden irodánál van külön-külön egy kiskapu, hanem az az összesnél egyszerre, úgy, hogy az egyiknek sem hátrány! Valami ilyesmi lehet a surebet is! Ezért ezt nem is fogják sosem korrigálni az irodák!

Ja én 2 euróval is beszállok!  ;)