Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is másnap délelőtt 11 körül már rajta volt a számlán. (OTP)



Ezt a befizetésre járó freebetet fel lehet tenni mondjuk hétvégi eseményre is?
Tegnapi depo után ma kaptam a freebetet, ma éjfélkor lejár, de ha felteszem mondjuk egy szombati meccsre, akkor gondolom az érvényes marad. Jól tudom?

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 07, 2018, 13:57:47
Ezt a befizetésre járó freebetet fel lehet tenni mondjuk hétvégi eseményre is?
Tegnapi depo után ma kaptam a freebetet, ma éjfélkor lejár, de ha felteszem mondjuk egy szombati meccsre, akkor gondolom az érvényes marad. Jól tudom?

Igen, felteheted hétvégi meccsre is, az a lényeg, hogy a lejárati dátum előtt használd fel.

A címemet hol tudom megváltoztatni? Nincs sehol ilyen és sportingbetre sem tudok már belépni

Idézetet írta: Bucak77 Dátum november 07, 2018, 14:35:25
A címemet hol tudom megváltoztatni? Nincs sehol ilyen és sportingbetre sem tudok már belépni

Számlám -> Adatok és preferenciák

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 07, 2018, 14:42:40
Számlám -> Adatok és preferenciák

Köszi! Mobilon nem volt ilyen, csak asztali webhelyen :) Amúgy lenne még egy kérdésem. A címnek egyeznie kell a lakcímkártyán szereplővel vagy csak elég ha bemutatok egy közüzemit és annak kell egyeznie?
Mert nincs olyan címre közüzemi ami a lakcímkártyán van, mivel nem lehetséges átírni a címet rajta bizonyos okok miatt :/ most akkor melyiket írjam be, lakcímkártyán szereplőt?

Idézetet írta: Bucak77 Dátum november 07, 2018, 15:06:31
Köszi! Mobilon nem volt ilyen, csak asztali webhelyen :) Amúgy lenne még egy kérdésem. A címnek egyeznie kell a lakcímkártyán szereplővel vagy csak elég ha bemutatok egy közüzemit és annak kell egyeznie?
Mert nincs olyan címre közüzemi ami a lakcímkártyán van, mivel nem lehetséges átírni a címet rajta bizonyos okok miatt :/ most akkor melyiket írjam be, lakcímkártyán szereplőt?

Hát, passz. Én a lakcímkártyát erősebbnek érzem, de nem tudom, hogy zajlik itt a számla igazolása. Lehet, hogy érdemes rákérdezni.

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 07, 2018, 15:21:11
Hát, passz. Én a lakcímkártyát erősebbnek érzem, de nem tudom, hogy zajlik itt a számla igazolása. Lehet, hogy érdemes rákérdezni.

Oké majd élő chaten rákérdezek... Gondolom van magyar nyelvű  :laugh: (ha már az oldal is magyar)

Általában a lakcím és a közüzemi számla címe kell találjon. Ha nincs a lakcímre számla, akkor ilyenkor szokott képbe jönni a bankszámlakivonat.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 07, 2018, 17:59:04
Általában a lakcím és a közüzemi számla címe kell találjon. Ha nincs a lakcímre számla, akkor ilyenkor szokott képbe jönni a bankszámlakivonat.

Még az is a "levelezési cím"re van mivel gondok voltak a póstázással, mert utcanevek lettek bevezetve, előtte csak simán tanya volt de ezt nem lehet megváltoztatni a lakcímkártyán sajnos... 

Idézetet írta: Bucak77 Dátum november 07, 2018, 14:35:25
A címemet hol tudom megváltoztatni? Nincs sehol ilyen és sportingbetre sem tudok már belépni

Ha a sportingbeten hitelesítve voltál, volt be-kifizetés, akkor a sportingbull elvileg nem akadékoskodik, kérdés (tehát címbeállítás stb.) nélkül kifizetnek.

Szia!
Simán megy a banki kifizetés.
Az IBAN és a SWIFT is kell.
Az IBAN helyes beírása HU.........
Szóközök és kötőjelek nélkül végig egyben.
Üdv.

Üdv,

dec 21 óta nem érkezett meg a sportingbullról a 100000ft-os kifizetés. Ők azt mondják hogy elutalták és minden rendben. Mit lehet ilyenkor tenni?