OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


na akkor.. :) hajrá majom! amúgy kis szorzókrol annyit,hogy én portugália under 5.5 ( !!!! ) öt tettem betfairen 1.03ért (40$al) :D mostmár csak nevetek rajta... bár tegnap az utcán hallottam ahogy egy kissrác ajnározza a portugálokat hogy fúú 7:0.. na mondom a T. K . Anyukád :)
'szerencsét!

#376 június 24, 2010, 22:35:15, oakland23
Lájv:

Japán-Dánia 2. félidőben 4 vagy több perc lesz a hosszabbítás odds 2,50 iroda bet365

Indok: a bíró hazai, szerepelni akar minél többet. A japók húzzák majd az időt remélem.  ;)

Eredmény : 4 perc


#377 június 25, 2010, 22:31:32, oakland23
Live:
Spanyolország-Chile
Lapok száma 7,5 over   odds 1,72 iroda: bet365

Indok: az a bíró, aki félidőig 5 lapot oszt, a másodikban még ha visszafogja magát, akkor is kioszt még hármat. Márcsak rutinból is.

Eredmény: 5 lap
*Hihetetlenül buta tipp volt, meggondolatlan, már-már amatőr hiba

#378 június 25, 2010, 23:00:23, oakland23
Live:
Női kosár  ;D Chile-Mexikó 129,5 alatt 50-53-nál 1,83-ért

Indok: a nők bambák kosárban

eredmény 64-62 az esélytelenebb Chilenek
*dupla téttel kicsit idegből ment, persze azért átgondoltam azért

Live:
Cubs-C WS
0-4nél +5.5 hendivel Cubs 1,71-ért

Kis tétes tipp
Indok: none, ez csak tipp, méghozzá megérzés nem több

#380 június 27, 2010, 18:09:08, oakland23
Live:
Németország-Anglia félidőben 2-1 ...
TipP:
Lesz 11-es a meccsen! odds: még nem tudom, de nem lehet kicsi

Indok: azért ekkora baklövést kompenzálni kell, és arra jutottunk, Larionda kiküszöböli a bakit. Ha nem, akkor is jó tipp, legfeljebb nem jön  :cya:

Eredmény: a tipp jó volt, csak nem jött... Előfordul az ilyesmi :D
*kistétes bohóckodásnak nem volt rossz, mert ha realizálódik akkor a majom királynak érzi magát.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 27, 2010, 16:50:25
Live:
Németország-Anglia félidőben 2-1 ...
TipP:
Lesz 11-es a meccsen! odds: még nem tudom, de nem lehet kicsi

Indok: azért ekkora baklövést kompenzálni kell, és arra jutottunk, Larionda kiküszöböli a bakit. Ha nem, akkor is jó tipp, legfeljebb nem jön  :cya:

Én is rögtön erre gondoltam, kíváncsiságból meg is néztem 1-2 helyen, sportingon van olyan hogy következő gól büntető 9 es odds. Most ezért nem fogok befizetni, de kíváncsi vok rá :)

Nem Live, de tipp:
Argentína - Mexikó
*nem tudom, jelez-e a Gery-monitoring, de a majom érez valamit, és az nem a következő anticiklon
Nagyon adja magát az argentín győzelem. De hát lehet nyerni hosszabbításban is...
Szóval amire én tippelek, az bizony egy rendes játékidős döntetlen, méghozzá under 2,5-el, azaz 1-1, vagy amire gondolni sem merek...
Odds: 3,70   Iroda: bet365
Épeszű ember nem teszi meg, ezért nagy esélye van, hogy jöjjön.

#383 június 30, 2010, 18:11:51, oakland23
Gisela Dulko és Flavia Pennetta  @ 1.28
Roger Federer  @ 1.20
Nadal-Söderling szettek száma: felett3.5  @ 1.44


Mi, ha ez nem...?
*Federer, a fene egyen meg. Szólhattál volna, hogy nem akarsz nyerni  :bash:

Brazília-Hollandia
1.tipp: Lucio szerez gólt
odds: 22.00
Iroda: unibet

Indok: vagy jó meccs lesz, sok góllal, vagy jó gyenge, gólok nélkül. Pontrúgásoknál Lucio veszélyes fegyver. Juannak már elsül a feje, miért nem sülhetne el Lucionak is. 22-es oddsért erősen ajánlom neki, hogy bólintson egyet.

2.tipp: végeredmény döntetlen
odds: 3,30
Iroda: unibet

Indok: Pénteken délután mindig megyünk focizni a haverokkal. Na mármost ezek lesznek olyan gecik, hogy leikszelnek rendes játékidőben. Nem örülnék a döntetlennek, ezért megtettem  :D  ;)  -majom logika-

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2010, 15:31:58

Indok: ... ezek lesznek olyan gecik, hogy leikszelnek rendes játékidőben.

Nem lehet egy szavad sem, rendesek voltak.  :)

Oakland Athletics - New York Yankees Kezdő dobójátékosok: T. Cahill - C.C. Sabathia: 2 1.61
Detroit Tigers - Baltimore Orioles Kezdő dobójátékosok: A. Galarraga - Jake Arrieta: 1 1.50
Philadelphia Phillies - Atlanta Braves Kezdő dobójátékosok: Cole Hamels - J. Jurrjens: 1 1.72

Szerintem.

Gery naplójában láttam, hogy bánik el a BAH 5 Eurós bónuszával. Hát én sem sokat tököltem vele. Élőben raktam a német-spanyolon, hogy hogyan szerzik az első gólt. Mondom ha rúgják, azon nincs szorzó, szabadrúgásból nem hiszem, Kassai baszik tizit befújni, mondom legyen fejes.  :D . Azért ez reális valamennyire, és volt rajta odds. Pár perc múlva jött Puyol ...
Most már 100 Euró alatt nem állok meg, vagy 100 Euró, vagy semmi. Szumos, te pedig jobb ha szurkolsz, mert a VB ágaskodó nyereményét is innen akarom finanszírozni :D . Kezdhetsz izgulni  ;D

Tegnap a geci ZTE kicsit visszavágott ( 5 Euró) . Nem is ezt bánom, hanem hogy +20 jöhetett volna, erre a genyó ZTE szopat meg. Persze, hogy nem volt olyan irodánál pénzem, ahol rá tudok biztosítani.  :bash:
Mára lehet rápróbálok Szávayra, de csak élőben. Megnézem, milyen lábbal kelt fel.  :cya:

#388 július 09, 2010, 15:14:04, oakland23
  Gimeno-Traver D. - Klizan M. (Tipp)   1 1,30
 Szavay A. - Cornet A. (Tipp)   1 1,45  
 Horvátország U20 - Németország U20 (Tipp)   1 1,05       7 EURÓÓÓ

BAH, tiszta vicc ez az iroda  ;D A live egy szar. Ez a kombi is genyó. G. T. meccsét csak hármas kötésben lehet rakni, ezért tettem a horvátokat harmadiknak . Hármas kötés  :D, mi ez, tippmix???  :noway:

Mellékelek egy képet, amit tegnap kaptam el. Live fogadás. Röplabda. Érdemes nézni az állást.  ;)
Nem csoda, hogy lezárták...  :D

grat a fejeses szelóhoz :great: hogy is van a mondás? aki mer az.. :beerchug: