Gólvadászat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#885 november 27, 2016, 13:57:15, Ksanyi-CFC
Bohemians 1905 Youth - Karvina Youth
18' perc: 0-0
1. félidő 0,5 gols OVER 1.50

26' perc: 1-0

#886 november 27, 2016, 16:33:45, Ksanyi-CFC
Laudrup naplójából:

FC Sion - FC Basel
12' perc: 0-0
1. félidő 0,5 gols OVER 1.50

34' perc: 0-1

A mai teljesítményed figyelemre méltó!

Főleg, ha az eddigi elemzéseidet nézem. Tehát együttvéve.

Na mindegy, én akkor is kiállok a stratégiám mellett. :)

Szépen haladunk egymás mellett.

Örülök, hogy gondolkodsz! Sajnos itt a fórumon, az egy kezemen megtudom számolni, hány ilyen ember van, ebben a fogadási stílusban.

#888 november 27, 2016, 18:55:12, Ksanyi-CFC
Idézetet írta: ivanyi Dátum november 27, 2016, 18:37:55
A mai teljesítményed figyelemre méltó!

Főleg, ha az eddigi elemzéseidet nézem. Tehát együttvéve.

Na mindegy, én akkor is kiállok a stratégiám mellett. :)

Szépen haladunk egymás mellett.

Örülök, hogy gondolkodsz! Sajnos itt a fórumon, az egy kezemen megtudom számolni, hány ilyen ember van, ebben a fogadási stílusban.

Köszönöm ezeket a gondolatokat, ha másért nem is... akkor az ilyen véleményekért érdemes csinálni ezt az egészet!  ;) Pár nappal ezelőtt volt itt 1 hosszabb írásom, vagy is ennek a mostani rendszernek 10 hónap kellett. Munka és család mellett hétvégente rengeteg hosszú éjszakák és rengeteg hajnali ébredések kellettek hogy ez a stratégia ebben a formába így összeálljon.  :ok:

Nagyon bírom az ilyen embereket! Így is kell. Bele kell adni mindent!

Csak így megy!

Köszönöm, hogy megosztod a stratégiád.

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha 1 év múlva úgy a te, illetve az én stratégiám is hozza az e hónapi szintet, akkor az már hosszabb távon is remélhetőleg hozhatja az eredményt.

Még egyszer köszönöm!

További sok sikert kívánok! Nehogy fel add! :D




Végül még annyit írnék, hogy azt írtam a saját naplómban, hogy 1 hónap, aztán külön elemzek, tehát nem közlöm a napi tippeket.

Téged elnézve úgy döntöttem, hogy én is folyamatosan kiírom a tippeket.

Jó ha van egyfajta egészséges verseny. Bár nem az, de motivál engem, hogy van még valaki, aki belead mindent.


Idézetet írta: ivanyi Dátum november 27, 2016, 19:01:27
Nagyon bírom az ilyen embereket! Így is kell. Bele kell adni mindent!

Csak így megy!

Köszönöm, hogy megosztod a stratégiád.

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha 1 év múlva úgy a te, illetve az én stratégiám is hozza az e hónapi szintet, akkor az már hosszabb távon is remélhetőleg hozhatja az eredményt.

Még egyszer köszönöm!

További sok sikert kívánok! Nehogy fel add! :D

Neked is sok szerencsét! Hajrá!  :great:

#892 november 27, 2016, 20:17:09, Ksanyi-CFC
100%  :great:

#893 november 28, 2016, 20:23:57, Ksanyi-CFC
Holnapra:

Írtad, hogy 1.5 over-t figyelsz.

Hol húzod meg a minimum határértékeket? (%. 2 gól/meccs)

Illetve milyen határt húzol a bajnokságoknál? (Gólátlag)

A csapatoknál nem nézel gólátlagot, csak azt, hogy legalább 2 gól legyen az előző meccseken?

Idézetet írta: ivanyi Dátum november 27, 2016, 20:25:03
Írtad, hogy 1.5 over-t figyelsz.

Hol húzod meg a minimum határértékeket? (%. 2 gól/meccs)

Illetve milyen határt húzol a bajnokságoknál? (Gólátlag)

A csapatoknál nem nézel gólátlagot, csak azt, hogy legalább 2 gól legyen az előző meccseken?

Elsőnek csak is olyan bajnokságok ahol a bajnoki gólátlag minimum 2.75 Persze a top bajnokságok nem tartoznak ide, ugyan is nem igazán érik el ezt az átlagot.
Következő lépés olyan bajnokságok ahol eltelt már minimum 10 forduló vagy is hazai csapatnál 5 hazai bajnoki, vendégnél 5 vendég bajnoki. Ez a minimum, de jobban szeretem ha már több forduló telt el. Ezek után megnézem a párosítást hogy a két csapat meccsein hány alkalommal volt 1,5 OVER ezek után pedig lebontom félidőkre hogy melyik félidőben voltak a lőtt illetve kapott gólok. Ezeket a számokat ahogy az excel képeken is látszik, %-ban határozom meg és ennek az egész végére jön az átlag % számítás, itt dől el minden. 1. félidőre 80%-tól, míg 2. félidőre 90%-tól jó a tipp. Ha mondjuk 1 kiválasztott meccs a 2. játékrészre kell, és már az elsőben megvan a 2 gól akkor én már hagyom is a meccset hiába a 2. félidőre vártam gólt. Statisztika miatt persze követem tovább, de már nem játszom meg. Így röviden tömören ennyi a dolog lényege.  :ok:

#896 november 28, 2016, 19:46:07, Ksanyi-CFC
Kaiserslautern II - Stuttgarter Kickers
9' perc: 0-0
1. félidő 0,5 gols OVER 1.50

Félidő: 0-0

#897 november 28, 2016, 20:22:29, Ksanyi-CFC
KV Kortrijk U21 - Sint-Truiden U21
20' perc: 0-0
1. félidő 0,5 gols OVER 1.50

Félidő: 0-0

Bezzeg ha X-re fogadtam volna...  :tickedoff:  :)

Szia!

Jobb lenne várni 6-6 meccs leteljen. Lassan a 7 felé megyek, de még tesztelem.

Azon is gondolkodtam, hogy érdemes lehet megnézni mind a kettő csapat előző évi meccseit, hogy mennyire voltak megbízhatóak. Akkorát nem változik a csapat összetétele, hogy kihasson.

Ez is egy szempont.

Én az első félidőt ezért húztam fel 90 %-ra. A 80 %-ot kevésnek találom.

Ahogy írtam, az nem megoldás, hogy egyik pillanatban lejön első félidőre a tipp, utána pedig nem.

3 meccs kell, hogy pluszba zárjunk.