Észrevétel!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pár perce akartam rakni a Detroit - Lakers meccsre, de nem engedte ugyanis ez a szöveg fogadott: "Hiba: Régebbi dátumra nem tippelhetsz!"! Először azt hidtem, hogy azért, mert kicsúsztam az időből, de volt már, hogy tudtam rakni a meccs megkezdése után egy pár mp-el (természetesen nem direkt :) )! Szerintem az volt a gond, hogy a 26-i meccsekből néztem ki, de viszont ezt magyar idő szerint ma játsszák! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum március 27, 2009, 00:39:53
Pár perce akartam rakni a Detroit - Lakers meccsre, de nem engedte ugyanis ez a szöveg fogadott: "Hiba: Régebbi dátumra nem tippelhetsz!"! Először azt hidtem, hogy azért, mert kicsúsztam az időből, de volt már, hogy tudtam rakni a meccs megkezdése után egy pár mp-el (természetesen nem direkt :) )! Szerintem az volt a gond, hogy a 26-i meccsekből néztem ki, de viszont ezt magyar idő szerint ma játsszák! ;)

S ha még időben vagy...akkor beirod a tippet egy elkövetkezendő dátumra, s a téves tippek témában kéred, hogy módositsuk a dátumot.

Idézetet írta: TiB86 Dátum március 27, 2009, 08:28:44
Dátum módosítást kötelező kérni ? Mert szabályzatban úgy van, hogy az amerikai sportoknál a hajnali meccseket(reggel 7-ig befejeződő) lehet előző napi tippnek venni.

Nem kötelező, sőt amerikai meccseknél nem kell, amelyek befejeződnek reggel 7-ig.

Azt viszont nem mindig lehet előre tudni, hogy az adott meccs befejeződik-e reggel 7-ig. Szerintem tisztább lenne minden, ha a GMT+1, vagyis a közép-európai időt vennénk alapul a kezdési időpontoknál. Így amelyik e szerint éjfél előtt kezdődik, az aznapi, amelyik éjfél után, az másnapi mérkőzés lenne. Persze, csak ha a többség is egyetért, meg persze Milan is.

Idézetet írta: benson Dátum március 27, 2009, 14:19:23
Azt viszont nem mindig lehet előre tudni, hogy az adott meccs befejeződik-e reggel 7-ig. Szerintem tisztább lenne minden, ha a GMT+1, vagyis a közép-európai időt vennénk alapul a kezdési időpontoknál. Így amelyik e szerint éjfél előtt kezdődik, az aznapi, amelyik éjfél után, az másnapi mérkőzés lenne. Persze, csak ha a többség is egyetért, meg persze Milan is.

Ezt a pontot a szabályzatban nem módositjuk. Ez jól van igy ahogy van... ;)

Ha pl. egy mérközés megkezdödik magyar idő szerint hajnali 5-kor, akkor az még belefér szerintem simán az időbe, a lényeg, hogy mikor kezdödött a meccs.

Gondolom éjjel 1-kor nem fognak mérközéseket kezdeni az Egyesült Államokban sem.

Idézetet írta: benson Dátum március 27, 2009, 14:19:23
Azt viszont nem mindig lehet előre tudni, hogy az adott meccs befejeződik-e reggel 7-ig. Szerintem tisztább lenne minden, ha a GMT+1, vagyis a közép-európai időt vennénk alapul a kezdési időpontoknál. Így amelyik e szerint éjfél előtt kezdődik, az aznapi, amelyik éjfél után, az másnapi mérkőzés lenne. Persze, csak ha a többség is egyetért, meg persze Milan is.
Ideálisan ez lenne a legjobb, csak ha olyankor kell számolgatni az amerikai időzónák szerint az eltolódást, akkor még jobban keverednek a dolgok. Főleg, hogy az amerikaiknál több időzóna van.

Idézetet írta: tibi181818 Dátum március 27, 2009, 00:39:53
Pár perce akartam rakni a Detroit - Lakers meccsre, de nem engedte ugyanis ez a szöveg fogadott: "Hiba: Régebbi dátumra nem tippelhetsz!"! Először azt hidtem, hogy azért, mert kicsúsztam az időből, de volt már, hogy tudtam rakni a meccs megkezdése után egy pár mp-el (természetesen nem direkt :) )! Szerintem az volt a gond, hogy a 26-i meccsekből néztem ki, de viszont ezt magyar idő szerint ma játsszák! ;)
Ez az időzónák keveredése miatt van. Én igyekeztem ezekre vigyázni, de csak bekevert valami ezek szerint. Valószinűleg visszavitte a dátumot egy nappal mikor a meccsre klikkeltél

#37 április 06, 2009, 09:25:37, horzol
Akartam 2 tippet tenni ma. WTA Marbella nincs a listában ezért WTA-Madriddal küldem el.  A másik SVÉD ALLSVENSKAN- nincsennek benne a mai mérkőzések!

Idézetet írta: horzol Dátum április 06, 2009, 09:09:34
Akartam 2 tippet tenni ma. WTA Marbella nincs a listában ezért WTA-Madriddal küldem el.  A másik SVÉD ALLSVENSKAN- nincsennek benne a mai mérkőzések!


Ok megraktam amit akartam, továbbra sincs benne a Svéd 1. Liga, de feltaláltam magam s beküldve. Ugyhogy a dolog tárgytalan!  ;)


Idézetet írta: horzol Dátum április 06, 2009, 09:09:34
Akartam 2 tippet tenni ma. WTA Marbella nincs a listában ezért WTA-Madriddal küldem el.  A másik SVÉD ALLSVENSKAN- nincsennek benne a mai mérkőzések!

Felkerült a WTA Marbella is.  ;)

#41 április 06, 2009, 13:32:15, Boldi
A baseball mérkőzések nincsenek a listában , azokat nekünk kell beírni? és a hazai pályán játszó csapatot írjuk előre...de néhány írodánál pár mérkőzést ez alapján nem jól raktak fel kinálatba, én mindenestre az MLB hivatalos odalát nézem.

Idézetet írta: Boldi Dátum április 06, 2009, 13:10:27
A baseball mérkőzések nincsenek a listában , azokat nekünk kell beírni? és a hazai pályán játszó csapatot írjuk előre...

Igen, azt kézileg kell beirni, s a hazai csapat előre.  ;)

Van egy javaslatom. a haladó tippjátékba nem aszerint kéne besorolni az embereket, h hány hozzászólásuk volt az előző hónapban, hanem pl. mennyi volt az elmúlt 3 hónapban a pontjai átlaga. Konkrétan: pl. csak az szerepelhetne a haladóban akinek megvolt az elmúlt 3 hónapban az átlag 30 pont. vagy evvel az a gond, nem inspirálja az embereket a hsz-ra? ne mááá.... így már kezdünk kicsit nagyon sokan lenni a haladóban.

Torrero17: itt nincs hely sértegetésekre....úgyhogy töröltem a hozzászólásod!