Tippek feldolgozása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 16, 2010, 18:35:14, Milan
Egy darabik a tippek elfogadása lassabban fog menni idő és netelérés hiánya miatt. Továbbra is tippelhettek, csak később fog változni a pontszámotok.

Köszönjük a megértést. További sok sikert. :great:

Valoban harom hetig egy picit lasabban fogom elfogadni a tippeiteket, hisz nagyon el vagyok foglalva, de azert maximum minden harmadik nap elfogadom a tippeket, ha lehet akkor meg hamarabb is.

Elore is koszonom turelmeteket.
:cya:


Gyerekek, a Cuba-Bulgaria meccs 3-2 lett, tehát eltaláltam. A pontozás alapján pedig vesztes fogadásnak vettétek.
Nézzétek meg a fivb.com-on:  18-Jun CUB-BUL 3-2 27-25 21-25 23-25 25-21 15-9

Légyszi javítsátok, köszi!


Ugyan semmi értelme szólnom érte, na meg a pontszámom is stimmel, de 3 megnyert és 1 elvesztett tipp van a nevem mellett a toplistán. Pedig 4 jó tippem volt...
köszi :)

togo-libéria 3-0 miért nem jó az 1-es tippem? Kérem javítani.

                                                                                                kratan

Szia!

      az id 3802 jó tipp a horvát utánpótlás nyert 1-0 ra máltán. Légyszi javítsd ki
     köszi
                                                                 kratan

Bocs, a tévedésért, a gond csak annyi volt, hogy nem láttam, hogy ifi mérközés... :)

Szia!
AZ ID3884 Aachen-saarbrücken 4-0 1tippem miért nem jó? javítsd ki légyszi
,         
                                  kratan

Szia Milán!

Az ID4276 tippen jó rapid wien-wacker tirol 2:0 1-es. Javítsd ki légyszi

   köszi 
                                                                                              kratan


Egészségügyi okok miatt  egy picit lekéstem a tippek feldolgozásával, ezért bocsánatot kérek.
Hamarosan kijavitom az egész tippet.

Szia Milán!

Mielöbbi jobbulást!
                                       kratan

Köszönöm szépen, szerencsére semmi komoly bajom nincs, csak kellenek valami papirok és ezért kórházba kellett mennem.

Szia Milán!

örülök hogy semmi komoly.Javaslom hogy már a regisztrációnál mindenki adja meg a sportingbet azonosítóját,hiszen azegy névhez kapcsolódik.
                       
                                  kratan