Játékaink > Tippjáték Archívum

Tippjáték Infó (régi)

(1/145) > >>

Milán:
Ebben a témában a tippjátékkal kapcsolatos információkat (szabálymódosítás stb.) fogjátok megtalálni, s ugyancsak itt lehet lehet kérdezgetni...

Milán:
Változott egy picit a szabályzat (a változás a december 10-ei tippektől lép érvénybe):

Handicapes tippelés esetén megjegyzésbe kötelező odaírni, hogy kire vonatkozik a handicap, máskülönben tévesként könyveljük el a tippet!

adaifiu:
Akkor lenne is 1-2 kérdésem!

1. Jégkorong Elsö harmad gyöztesére lehet e fogadni?

2.Kosárlabdára tippeltem ma Alatt-Felettre és a megjegyzésbe nemirta be semmit, ez gond e? Vagy oda is bekell irni a ponthatárt és hogy alatt-feletre tippelünk? ( de ez szerintem egyértelmüen látszik a tippből is a megjegyzés beirása nélkül is)

Milán:

--- Idézetet írta: adaifiu - December 10, 2009, 08:34:50 am CET ---Akkor lenne is 1-2 kérdésem!

1. Jégkorong Elsö harmad gyöztesére lehet e fogadni?

2.Kosárlabdára tippeltem ma Alatt-Felettre és a megjegyzésbe nemirta be semmit, ez gond e? Vagy oda is bekell irni a ponthatárt és hogy alatt-feletre tippelünk? ( de ez szerintem egyértelmüen látszik a tippből is a megjegyzés beirása nélkül is)

--- Idézet vége ---

1. Nem lehetséges, csak teljes mérkőzésre

2. Alatt/Fölött-nél megjegyzésbe nem kell odaírni.  ;)

Milán:
Tisztelt játékosok,

Szeretném felhívni figyelmeteket, hogy december 29 és január 3 között nem leszünk gépközelben, így a tippek feldolgozása is elmarad, s leghamarabb január 3-dika este tudjuk feldolgozni.

Ettől eltekintve a tippeket nyugodtan lehet tenni, hisz semmi sem marad feldolgozatlanul.

Köszönjük megértéseteket!

További sok sikert kívánunk mindenkinek.  :cya:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése