VIP Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


VIP Tippjáték, Április - Győztes:  csatarid!

Nyereménye: 1000 SPF Klub Pont!

Gratulálunk!  :beerchug:

VIP Tippjáték, Május - Résztvevők:

csacsa44
BvB_09
Cesc18
Cpt. Szikla
csabax
csatarid
hillandkimi
horzol
jax
Kagawa
Lacapi
miragehun
ncis88
oakland23
Őrült Király
Pikaa
RedMunchen2010
saltanus
András
Várda64
vmlinuz

Összdíjazás: 1050 SPF Klub Pont

Sok sikert!  :beerchug:

A toplista, a holnap reggeli feldolgozás után fog frissülni, s akkor lesz helyes.  :ok:

Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy ha betclicnél nem töltök fel pénzt akkor a nyereményt nem is töltitek fel nekem?

Idézetet írta: Scuderia13 Dátum május 20, 2013, 10:18:29
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy ha betclicnél nem töltök fel pénzt akkor a nyereményt nem is töltitek fel nekem?

Bár ez nem VIP téma, de ha nem fogadtál Betclicnél, akkor itt sincs nyeremény!

- A fogadást bizonyító képet a hónap végéig kell feltöltened (hónap utolsó napja, 23 óráig), máskülönben nem részesülhetsz a nyereményben.
- A fogadást bizonyító kép olyan eseményt kell tartalmazzon amely az adott hónap 15-ig (15. is) zajlott le.

#50 május 23, 2013, 10:32:29, horzol
Gratulálok a mai tippjeidhez RedMunchen!!! Szép volt, sajnálom hogy a Mattersburg nem lőtt egy gólt, akkor lett volna az igazi... :D :great:

Ezt jol benéztem álmosan :D, azt hittem végeredményekre tetted! ;)

Újra megnyílt a jelentkezés a júniusi VIP Tippjátékra!

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

Hajrá!

Idézetet írta: Milan Dátum május 27, 2013, 11:03:58
Újra megnyílt a jelentkezés a júniusi VIP Tippjátékra!

http://www.sportfogadas.org/tippjatek-vip

Hajrá!
A VIP tippjátékhoz is kell a Betclices dolog?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum május 27, 2013, 11:18:43
A VIP tippjátékhoz is kell a Betclices dolog?

A "VIP Tippjáték" valójában csak egy extra, aki ott szerepel az szerepel a rendes tippjátékban is.

Ettől eltekintve nem érvényes a "Betclices" dolog.

Továbbra is úgy gondolom, hogy a VIP tippjátékot nyitottá kéne tenni mindenki számára, aki hajlandó rááldozni 50-100 spf pontot...
Ha a résztvevők száma csökken, akkor nem lesz túl érdekes hosszú távon.


Idézetet írta: Knapp Dátum május 30, 2013, 20:21:38
Továbbra is úgy gondolom, hogy a VIP tippjátékot nyitottá kéne tenni mindenki számára, aki hajlandó rááldozni 50-100 spf pontot...
Ha a résztvevők száma csökken, akkor nem lesz túl érdekes hosszú távon.

Köszönjük a javaslatot, ezen gondolkodunk, de lehetséges, hogy a köv. hónaptól már úgy lesz.  :ok:

Sajnálom,hogy a VIP tippjáték nem igazán népszerü a régi fórumtagok körében, valószinü azért mert nincs nyeremény s csak pontra megy...tényleg nincs más megoldás nyiltá kell tenni! De akkor az már nem VIP tippjáték lenne,hanem SPF pontonkért folyó tippjáték.

Idézetet írta: horzol Dátum június 01, 2013, 13:54:54
Sajnálom,hogy a VIP tippjáték nem igazán népszerü a régi fórumtagok körében, valószinü azért mert nincs nyeremény s csak pontra megy...tényleg nincs más megoldás nyiltá kell tenni! De akkor az már nem VIP tippjáték lenne,hanem SPF pontonkért folyó tippjáték.

Ott a másik gond, hogy akkor az már nem VIP.

Én jövö hónapban indulok, csak most nincs elegendő pontszámom hozzá! :)

VIP Tippjáték, Május - Győztes:  horzol!

Nyereménye: 1050 SPF Klub Pont!

Gratulálunk!  :beerchug: