OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Videókártya meghajtót tedd fel újra.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 18, 2012, 23:08:25
Videókártya meghajtót tedd fel újra.

Na erre én is gondoltam, de alapból nem volt telepítve ;D Mert Win 7-nél semmit nem szoktam feltenni, mert játszani nem játszok a gépen így nem szükséges. DE előbányászom a lemezt és feldobom. Hátha az segít...

Feltettem, nem segített :(

Hát akkor a win nagyon megzavarodhatott. Újra kellene tenni, vagy a telepitővel egy valami javitást próbálni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 19, 2012, 09:03:17
Hát akkor a win nagyon megzavarodhatott. Újra kellene tenni, vagy a telepitővel egy valami javitást próbálni.

Vagy baltával felaprítom...

Elindítok egy filmet és full pixeles...de amikor bekapcsolom a gépet és az elején (amikor a Windowst még be sem tölti) felvillan az alaplap izének a logószerűsége, már az is rossz minőségű.

Egyszerűen nem értem, hogy egy újraindítás után mi tudott elszállni...

csökkentett mód visszaállítás, vagy betöltésnél a rendszerválasztó képernyőn (F8-al éred el) legutóbbi működőképes állapot, vagy valami ilyesmi. Ez talán segithet.


Tegnap kikapcsoltam a gépet, ma be és minden a régi :o ;D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 20, 2012, 09:45:15
Tegnap kikapcsoltam a gépet, ma be és minden a régi :o ;D
Istenem hányszor jártam már így! Egszer a fél megye a mi gépeink hálózatát próbálta összerakni (még win98 alatt!), semmi, hazavittük, összedugdostuk, és működött, előtte meg a város zsenijei se jutottak eredményre. :D

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 20, 2012, 09:45:15
Tegnap kikapcsoltam a gépet, ma be és minden a régi :o ;D

Voltam nálatok éjjel és megjavítottam  ;) Nem kell köszönnöd, 68 nap múlva Karácsony!!!!!

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 20, 2012, 09:55:26
Istenem hányszor jártam már így! Egszer a fél megye a mi gépeink hálózatát próbálta összerakni (még win98 alatt!), semmi, hazavittük, összedugdostuk, és működött, előtte meg a város zsenijei se jutottak eredményre. :D

;D De tényleg hihetetlen...

Idézetet írta: gerry Dátum október 20, 2012, 10:45:22
Voltam nálatok éjjel és megjavítottam  ;) Nem kell köszönnöd, 68 nap múlva Karácsony!!!!!

Oké, akkor Karácsonykor küldök majd virtuális töltött káposztát ;D
-------------

Egyébként köszönet mindenkinek aki próbált segíteni! :beerchug:

Nálam napok óta szaggat az Eurosport. Nálatok is fennáll ez a gond? A többi csatornánál nincs problémám.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum október 20, 2012, 17:08:13
Nálam napok óta szaggat az Eurosport. Nálatok is fennáll ez a gond? A többi csatornánál nincs problémám.

Nálam lila csíkos az egész, hang az van, kép meg nincs   ???

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 20, 2012, 09:45:15
Tegnap kikapcsoltam a gépet, ma be és minden a régi :o ;D
Lehet hardverhiba is, kicsit kimozdult a videokártya a slotból, vagy éppen a GPU haldoklik.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 21, 2012, 10:29:39
Lehet hardverhiba is, kicsit kimozdult a videokártya a slotból, vagy éppen a GPU haldoklik.

Áááá a videókarit masszívan a helyén tartja a por! ;D A GPU az micsoda?

Amúgy a windows veszettül haldoklik már...chrome-ban sok mindent elindítok akkor a vinyó pörcög mint az állat és majd megszakad úgy dolgozik. Elindítom a photoshop-ot alig tudok benne bármit csinálni, mert annyira lassú.

Kb. félórája meg olyat csinált, hogy elsötétült minden és eltűnt a windows...újraindítottam, kiírta üdvözöljük, belépett és csak a sötétség volt ott meg az egér mutatója. Aztán csökkentett módban elindítottam, úgy betöltötte, utána meg normálban is bejött.

A jövőhéten tuti újra rakom, mert lassan már semmit nem tudok csinálni, ha meg sok mindent indítok el akkor meg pláne...