OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Srácok!

Tudomásom szerint Boldi barátunk beteg! Régebben sokat beszélgettem vele és mindig rá is kérdeztem az egészségi állapotára. Konkrétan mi a baj én sem tudom, de nem is ez a lényeg. Csak reménykedem, hogy nem emiatt töröltette magát a fórumról!
Boldi! Ha vendégként olvasod e sorokat, jó egészséget és minden jót kívánok! Kell hogy tudd: visszavárunk!

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 10, 2009, 06:53:40
Srácok!

Tudomásom szerint Boldi barátunk beteg! Régebben sokat beszélgettem vele és mindig rá is kérdeztem az egészségi állapotára. Konkrétan mi a baj én sem tudom, de nem is ez a lényeg. Csak reménykedem, hogy nem emiatt töröltette magát a fórumról!
Boldi! Ha vendégként olvasod e sorokat, jó egészséget és minden jót kívánok! Kell hogy tudd: visszavárunk!

Boldi!

Amennyiben a hír igaz, akkor jobbulást és jó egészséget kívánok! Remélem hamarosan újra viszontláthatunk a fórumon!
misk@

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 10, 2009, 17:57:08
Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 09, 2009, 17:57:40




Drusza látom jól állsz egy nemmondhatommeg milyen tippjátékban, hajrá csak így tovább! A 8as kombók különösen tetszettek!  ;)

Köszi szépen! Cél az első hely! :) Tegnap volt egy 47X-es szelvény, ha az bejön akkor 1. vagyok! Te játszol ott? Ha igen milyen néven? ;)

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 10, 2009, 17:57:08
Idézetet írta: tibi181818 Dátum szeptember 09, 2009, 17:57:40




Drusza látom jól állsz egy nemmondhatommeg milyen tippjátékban, hajrá csak így tovább! A 8as kombók különösen tetszettek!  ;)

Mondjad csak nyugodtan :)

#454 szeptember 11, 2009, 20:58:34, Latzka
Mivel felfüggesztettek sb-nél már sem ez, sem az itteni totó nem érint sajnos ??? Tény, hogy a zöld póker oldal szimpatikusabb, de azért őket is szeretem, aminek most legfőbb oka a Betalandos rakerace verseny. 

Idézetet írta: TiB ® Dátum szeptember 10, 2009, 23:41:10
Tényleg jól állsz. Mennyi rake-kel állsz a második helyen ? Most nézem, milyen rövidek a rake race-eik. Lehet valamelyik következőre benevezek én is. Ha szabad kérdezni, miért vagy felfüggesztve ? Csitterkedtél ? :)

Olyan 450 FPP, ami több, mint 100 euro rake. De eddig csak 16-an vannak a listán, azaz ha nem lesznek új emberek akkor 1 cent termelt euró is 25-öt eredményezne a végelszámolásnál.
A sb-s történetem meg annyi, hogy még olyan 4-5 éve regeltem be hozzájuk a fősuliről egy haverral egyszerre. Az se tudtam akkor még mi micsoda és mivel nem volt e-mail címe, neki is az enyémet adtuk meg. Sose volt baj belőle, mindketten töltöttük fel és utaltunk is le jó párszor, míg nem csak észrevették ezt a hibát.
Felhívtam telefonon a havert, hogy mi van és azt mondja nyert vagy fél millát a kaszinó részen. Még a pénze megjött, de utána vele is ugyanez. Úgy tűnik aki nagyobbakat nyer/utal ki tőlük azt alaposabban ellenőrzik (végül is joggal)

10€+1-es 5 fős turbo SNG-ket és HU-kat(néha 20+2-est) játszok főleg; cash gamét csak annyit, hogy meg legyen az 1500 rake handem a hóvégi 10 000€-s freerollra. Bosson általában 30%-os rakeback van, de ebben nem vagyok jártas, mert majd most fogok először kapni. Cél olyan 1200 FPP, ami úgy 90-100 euróval érne fel hóvégén.

Abban meg igazad van, hogy felutalni egyszerű, mint egy pofon. Bezzeg negatív kiutalási élménye (szerintem) mindenkinek van.

Reszkessen mindenki, olvassátok el, és röhögjetek nagyokat. Köszönjétek szüleiteknek, hogy nem lettetek ilyen hülyék... ;D

http://index.hu/tech/hoax/2009/09/12/halalcsip_az_nem_vakcina/

Aztán olvassátok el az első kommentet, mindent megmagyaráz... :D

Idézetet írta: TiB Dátum október 04, 2009, 22:03:08
Eltűnt Milan. Aki megtalálja Betsson utalványt nyer :D

Közben meglett, nincs nyeremény.  ;D

;D

szasztok,visszatértem.Az a baj,hogy éppen be vok rúgva,szal nem tok fogadni.Mer nem szabad.(Sőt!munkahelyem sincs) :crazy: :bash: Szóval dippmixtipjeimet szeretném itt megosztani veletek,mert én nekem nem szabad fogadni.Már mondtam miért.
7meccs,az első hármat fixnek ajánlom.A többit 4/2be köll kombinatorikázni. Szal Matematika az nincsen!Aki mást mond az téved! :angel:
192v
195h
207v
-----
193h
194v
198h
214v

Fogadjátok 1-4euróval...oh,bocs.200fttal a dippmixen.
Csövi!
:police: :beerchug: :beerchug: :redchug:

#460 október 25, 2009, 16:41:03, demi
Nos.Bocsi a Tegnapi tippekért.Aki tette az bukott.7ből négy jött csak.Részegen ti se tippeljetek nagy pénzzel!  :great: :police:
Viunotsz bebizonyítottam,hogy matematika a bukik részéről nincsen!
Ez a négy jött (volna,ha tettem volna):
192-Moto GP - Se Rossi,se Lorenzo nem nyer-2,24
193-Talmácsi 1-14. helyen végez-14. :beerchug:Hajrá talma!!:)1,84
Hamiltom-Celtic--sima-1,28
Az alkamar-Ajax-Az első félidő alvása után,behozta a dolgokat az Ajax-2,34
Ezek a kakások:
198-Zenit-Spartak--2:2-Ez nekem bundás :police:
194-Zvezda -Győr---Nem tudom miért ,de nekem tetszik Pálinger hátsója---- :bash:MÉGMINDIG!!!
195 Barcelona-Ademar leon-Döntetlen!!!!

További pozitív beállítottságú tippelést kívánok mindenkinek! ;)

UI: a 80%os átlag helyes tippjeimhez képest most csak(4/7):57% :(( Öröm az ürömben,hogy nagyon beittam és még mindig 0 az egyenlegem.


Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2009, 19:06:55
Milan ti továbbadjátok a regisztrált tagok email címét ? Mert mindig megtalálnak az ilyen mindenféle noname sportfogadó oldalak, akikre egyáltalán nem vagyok kiváncsi. Simán kitörlöm ezeket a leveleket, tehát nem okoz nagy törést az életemben a dolog, csak érdekelne.

Nem nehéz kitalálni. Itt a tied is: fc*****var@*mail.com. Csak beregisztrálnak és már látják is a mail címed! Állítsd be, hogy ne láthassák! ;)

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2009, 19:06:55
Milan ti továbbadjátok a regisztrált tagok email címét ? Mert mindig megtalálnak az ilyen mindenféle noname sportfogadó oldalak, akikre egyáltalán nem vagyok kiváncsi. Simán kitörlöm ezeket a leveleket, tehát nem okoz nagy törést az életemben a dolog, csak érdekelne.

Nem Tib, mi nem adjuk senkinek tovább, de amint tibi is irta egyszerü nekik megszerezniük...sajnos.

Ne tudd meg, hogy én naponta mennyit törlök.... :D

Adminoktól kérdezném, hogy a naplóba berakott szavazásokat, hogy lehet törölni teljesen ?