OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

Salvio és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2014, 13:09:10
http://hvg.hu/gazdasag/20141118_Igy_kopaszt_meg_minket_jovore_az_allam

Jobban élünk, mint egy év múlva. Minek vitettek magatokkal még egy embert...

Mégis az egekben az államadósság. Most valami 25500 milliárd forintról beszélünk, ami a GDP 83% körül van. :noway:
Keményen eltapsoljuk a jövőnket. :bash:

Előbb-utóbb úgyis durran az a bizonyos lufi (nem csak nálunk). Az adósság nem növelhető a végtelenségig.

Krupiékat keres Vajna kaszinója.  :)

Szeretne Andy Vajnának dolgozni? Itt az újabb alkalom! http://hvg.hu/gazdasag/20141118_Szeretne_Andy_Vajnanak_dolgozni_Itt_az_uj

Előre ittatok a medve bőrére.. :)  Egy kedves "magyar" barátom megelőzött..

Reggeltől kezdve 100szor újrarakom a Windowst ;D ;D ;D


Tőlem kaptál még egyet. :ok:

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 17, 2014, 23:30:37
Akinek van egy kis ideje, szavazzon rám, hogy én legyek a Player of the week a mennyei megyeiben..

Illés Márk

http://www.somogyfoci.hu/tartalom/cikk/281019_megye_i_ki_volt_a_hetvege_legjobbja

Nekünk is vannak ismerőseink, de nem lesz gáz, ha mondjuk Szabolcs megyéből kapsz 15-20 szavazatot?  ;D


köszönöm

Végül is nem baj hogy nem nyerek :) Jelentősége nincs, a lényeg hogy nyertünk hétvégén, rúgtam 2 gólt, jól ment a játék, és a haverjaim/barátaim/fórum ismerőseim szavaztak rám innen és a facebookról. Van kb 100 voksom, jóval több mint vártam :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 19, 2014, 14:34:43
Végül is nem baj hogy nem nyerek :) Jelentősége nincs, a lényeg hogy nyertünk hétvégén, rúgtam 2 gólt, jól ment a játék, és a haverjaim/barátaim/fórum ismerőseim szavaztak rám innen és a facebookról. Van kb 100 voksom, jóval több mint vártam :)

Igaz, hogy legutoljára beszóltál nekem nekem, de én azért szavaztam.

Szavaztál, csak nem rám.. :DDDDD

Lehet hogy legutóbb beszóltam, de azért köszönöm. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 19, 2014, 15:19:13
Szavaztál, csak nem rám.. :DDDDD

Lehet hogy legutóbb beszóltam, de azért köszönöm. :D

Háhá, de, rád szavaztam! :D Még meg lehet az első hely ;) GL

Egy teljesen más téma: Az utóbbi hónapokban nagyon sok helyen, de főleg a városi zöldövezetben, családi házak előtt, és más parkolókban gyakran láttam, hogy az autók előtt, és mögött is egy-egy vizzel teli PET palack volt letéve. Tudja-e valaki, mi célból?

Idézetet írta: Winger Dátum november 19, 2014, 16:02:11
Egy teljesen más téma: Az utóbbi hónapokban nagyon sok helyen, de főleg a városi zöldövezetben, családi házak előtt, és más parkolókban gyakran láttam, hogy az autók előtt, és mögött is egy-egy vizzel teli PET palack volt letéve. Tudja-e valaki, mi célból?

Állítólag elijeszti a kis rágcsálokat és macskát, hogy ne a kocsi alatt vagy a motortérben melegedjen, miközben megrágcsálják az alkatrészeket.

Lássd Audi video. Link később

Gratulálok az összes mai (illetve most már tegnapi) Sportingbetes és Yoganos free spins nyertesnek! :)