Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


M. Siena dögöljön meg az összes pályára lépő geciputtony!!!!
4 vereség zsinórban faszszopók???????????????????????????????????????????????

Szép volt Barca!
Szép volt Tico! 
  :lehany:


Ügyesen kivetettek pár milliót a fogadók zsebéből.. köcsögök.. Tici taca meg a tico... :crazy:


Dögölj meg te szaros skót mocsadék!
Te béna majom, remélem eltűnsz a süllyesztőben!
Break előnyből nem tudod kiszerválni azt a kurva meccset, megint mehet az under a levesbe.
A kurva anyádat!
Amit a harmadik szettben csináltál, az egy hulladék!
Egyszerű kis csaló vagy! Ez a helyzet!  :noway:

Hulljon ki a fogatok Atletico Madrid focistái! Nem volt sok a talált pénzem, de azt is elvittétek. :bash:

bekaphatják a Dánok... :police:

Ivanovic bazmeg h rohadnál meg te anorexiás szerb kurva... évente merészelek rád 2x kb pénzt rakni akkor persze kiszopsz...

A mocskos kibaszott kurva életbe!

Azarenka a büdös kurva anyádat, te is nőből vagy bassza meg, ne sportolj, szopjál :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 22, 2014, 04:24:06
Azarenka a büdös kurva anyádat, te is nőből vagy bassza meg, ne sportolj, szopjál :bash:

Úgy kap egy 6-0át hogy az előző szettet brékhátrányból fordította meg, és a végén vette el a lengyel adogatását. Ha ezt nem tudja kihasználni akkor nyomorodjon meg. Ha meg ez a lengyel kurva nyeri a tornát meg is lehetne szüntetni a WTA-t  :crazy:

És a kurva unibet is hogy most már 54 órája bassza kifizetni a pénzemet skrillre  :knuppel2: :shockwhore_125:

Aktuális!
Ma van a Magyar Kultúra Napja. Ezen a napon fejezte be Kölcsey Ferenc a Himnusz megírását. Sajnos egyik sora nagyon is aktuális volt a mai napon (is). "Bal sors akit régen tép"
Én, személy szerint a Sidney-i Olimpia óta nem nézek meg magyar kézilabda - főleg női -mérkőzést. Azóta 13 év eltelt, de sorsdöntő mérkőzéseket lehetne sorolni, ahol az előrelépéshez, sőt a végső diadalhoz is nagyon közel voltunk. Több gólos előnyt tudtunk hátránnyá változtatni. Mindig jött a fordulópont, amikor is törvényszerűen (?) látványosan visszaesett a csapatjáték. Mi ennek az oka? Mivel magyarázható ez? Túlzott önbizalom?- Ennyire jók vagyunk ,innen már csak nyerhetünk! Vagy éppen az ellenkezője: Megtorpanunk a lehetőség kapujában, görcsölünk, nehogy az ellenfél feltámadjon és elveszítjük a mérkőzést.  Én nem vagyok szakértő, de valakinek már rá kellene jönni ennek a "bal sors"  fóbiának a megszüntetésére. Félidőben 4-el vezettünk, mégis vesztettünk. Nem láttam a mérkőzést, így nem tudom a miértjét. Azt azért nem hiszem el, hogy a fiúknak a mérkőzés előtt mindegy volt, hogy 5. vagy 8. helyen végez a csapat. Sajnálom.
Tudom, többen azt gondolják, mennyire tudnánk örülni, ha a labdarúgó csapatunk egy világversenyen az 5-8 helyek egyikén végezne. Ez így igaz, de ennek igen kevés az esélye. De a remény hal meg utoljára.

NEC    1 gól ?     Mi a kurva A......kat csináltatok ti szerencsétlen barmok a PSG vel együtt! Viszont van egy kis öröm is mert a tetves Milánál éreztem ,hogy kerüljem a meccset  ;D

Soha többet ebben az életben nem fogadok magyar eseményre vagy magyar sportolóra.

Az első félidőben 3 gólos előnynél tettem élőben 25k a magyar győzelemre 1.25 odds-on éppen mielőtt levitték volna.
Erre kikapnak egy szedett-vetett fakezű csapattól, akik közül talán ketten születtek Ausztriában.
Mocskos tetves szarrágók, akarat nélküli, "a pénzem legyen meg, a többi nem érdekel" emberek. Élén Mocsaival, akinél még a nagyanyám is jobban vezetne egy kézilabda csapatot, pedig már öt éve halott.
Serdülő 5-ben nem kapnak 3 gól kettős emberhátrányból!
Kifogás az van. Mi a fasztól fáradna el egy "sportolónak" nevezett ember, akinek minden második!!!!!!!! napon kell 2x30 percet játszania, de akkor sincs végig a pályán! Erejük teljében lévő fiatalok!!

"Soha többet ebben az életben nem fogadok magyar eseményre vagy magyar sportolóra."

én erre már régen rájöttem.....

Dancevic szépen lebundáztad a meccset... gondolom megint nagy volt a hőség?! hugyozd össze magad faszfej