Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum január 06, 2015, 16:33:29
De az biztos, hogy ZTE88-nak a legsűrűbben látogatott topikja ;)

Hiányolom is őt mostanság :D

A retkes kurva picsáját a faszszopó fehérvári geciknek. Világ vicce, hogy a mezőny egyik leggyengébb csapatától simán kiszopnak öttel  :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: kunisse Dátum október 29, 2014, 03:24:28
hát komolyan a kurva isten pofozza rátok a temető kapuját LA Union kosárlabdacsapat, egy kibaszott pont kellett volna hozzá hogy meglegyen az over erre kihagytok zsinórban HÉT büntetőt az utolsó két percben, hát ilyen profi kosárlabdázókat bazmeg hogy nyelnétek sósavat mindannyian, hétből nagyanyám bedob egyet szívműtétből ébredve, baszódjatok meg senkiházi kosárlabdázó sarlatán szarok  :bash: >:( >:( >:(

:ok: :ok:

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 06, 2015, 16:33:29
De ilyen is volt:
Persze az oldal aljára már odakerült:
És csak a Gumiszobában 88 oldalt töltöttünk meg egy év alatt! De az biztos, hogy ZTE88-nak a legsűrűbben látogatott topikja ;)

88 oldal? Hát ezért ZTE88 ír ide a legtöbbet! Ő tudta. :laugh:

Waaaa, rohadt póker! K10 a kezemben, flopon K102, all in, gyereknek 88 kézben. Zsííír :D Turn 8 ... Ugyanaz a hülyegyerek két körrel később emel 65-re. All in megyek kezemben QQ val. Flop: 664..... Pffffff

Vesely, törjön kezed-lábad :)

Idézetet írta: drogos Dátum január 07, 2015, 16:37:36
Vesely, törjön kezed-lábad :)

Meg a nyaka is. Meg a Murphynek és a törvényének is. Még jó hogy említettem hogy az esetek 11 %-ban tud fordítani Haider Maurer...  :D

Faszom ki van az orosz bundás gecikkel....tettem egy 5-st a Sibir hoki győzelemre...
2. harmad közepén 2-0ra vezetünk, 2-1 a második harmad vége.
Erre a 3. harmad a hazai csapat kap 4 db emberelőnyt kb. zsinórban, köztük volt kettős emberelőny is...persze a sokadikat már belőtték...2-2, utolsó 5 percben már persze lófasz nem történik...rohadjanak meg ezek a faszszopók is!

Marrero és Verdasco a qrva anyátokat!

Mekkora tipp volt ez a soproni kosárgyőzelem is te jó Isten...persze egy jó kis Zvezda-Partizan röpivel volt kombinálva... :D
Csak úgy  süvítenek el az ilyen 1,4-1,5ös szorzók mint a szar...

Régen láttam már a Barcelonát játszani. Most is elvettek az életemből egy órát. A helyzet változatlan. Ratyi az egész amit művelnek. Egy rakás ratyival. Hányingerem van az egész mocsok passzolgatós szartól. Ha pályán lennék meg sem bírnám állni, hogy ne lőjek kapura... Ők megbírják... :noway:
Ehhez az Elche tökéletesen asszisztált is. Nem tudom mit lehetne velük kezdeni törvényes kereteken belül. De ez már tényleg nézhetetlen nekem, főleg, ha még le is ül a meccs. Ezek a játékosok ráadásul el is vannak már baszva. Játékos életük jó részét ebben élték (már aki rég itt van). Aki innen egy teljesen más közegbe megy majd el (hosszú itt töltött idő után) megy majd a levesebe. Nem tudom mikor jönnek már rá, hogy ez eredményre nem fog vezetni. Ezt még egyszer nem fogják tudni megetetni a futballvilággal. Idióta barmok.  :fakk: :hanyas:

#6536 január 09, 2015, 03:08:38, luckyzoz
xy rohadjál meg  :bash: :noway:

Wozniacki mi kell ahhoz hogy megcsinálj egy kurva bréklabdát? Ennyi lehetőség kb 4 meccs nyeréséhez elég lenne...

Halvackova és Hradecka :fakk:

Kedves Casey Dellacqua! Légyszíves fogj egy ütőt és dugd fel magadnak. Jó mélyen te büdös kis riherongy! :bash: