Eurovíziós Dalverseny 2013 - Malmö

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma a dalok nagy része lassú (és szerintem unalmas) lesz. Ami a magyar dal mellett szólhat, hogy eléggé fülbemászó dallamú, így talán jobban megmarad a külföldi fülekben is és hátha kapna annyi szavazatot, hogy becsusszan a 10-ik helyen. Tavaly a Compact Disco szintén utolsóként jutott a döntőbe és akkor is egy csoportban voltunk Romániával. Persze ez csak egy apró tényező, sok fog múlni azon, hogy mennyire tetszik majd a magyar szöveg és a szakmai zsűrik hogyan értékelik az egyszerű dalt.

nem tudom ti, hogy vagytok vele de szerintem 3.25-ért(bet365) megér egy próbát Alex továbbjutása  :) nem olyan acélos ez a mezőny..és akár pár országtól kapott szavazattal is tovább lehet jutni... finnektől meg románoktól valószínűleg kapunk is... és amiért még látok esélyt a továbbjutásra az az, hogy sok olyan videó van amin egy másik országból énekli valaki a dalt..és hátha külföldön értékelik ezt a valamit  ::) szerintetek?  :redchug:

Morning showban Balázs fogadott Ferivel, Balázs tett arra, hogy Alex továbbjut. Amikor fogadnak, mindeig Feri nyer, szóval Alex nem jut tovább  ;D

Idézetet írta: rosco Dátum május 16, 2013, 15:00:56
Ma a dalok nagy része lassú (és szerintem unalmas) lesz.

Ezzel elbizonytalanítottál, hogy Barátok Közt után átkapcsoljak-e  ;D

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 16, 2013, 18:00:52
nem tudom ti, hogy vagytok vele de szerintem 3.25-ért(bet365) megér egy próbát Alex továbbjutása  :) nem olyan acélos ez a mezőny..és akár pár országtól kapott szavazattal is tovább lehet jutni... finnektől meg románoktól valószínűleg kapunk is... és amiért még látok esélyt a továbbjutásra az az, hogy sok olyan videó van amin egy másik országból énekli valaki a dalt..és hátha külföldön értékelik ezt a valamit  ::) szerintetek?  :redchug:
Én is egyre jobban így érzem. Mondjuk főleg ennek a topicnak a hatása ez, de ezen az oddson talán megéri. Meg annyira nem szeretem ezt a számot, hogy simán el tudom képzelni, hogy mégis továbbjusson... Ez az "egyszerűen annyira nem juthat ilyen zene a döntőbe, hogy mégis" kategória nálam!  ;)


BYEALEX 0515_21-54-40_HD és ez meg a videó róla, hogy a tv-be, hogy fognak mutatni...szerintem nem olyan rossz  ::)

Idézetet írta: pestigabo Dátum május 16, 2013, 18:36:47
BYEALEX 0515_21-54-40_HD és ez meg a videó róla, hogy a tv-be, hogy fognak mutatni...szerintem nem olyan rossz  ::)

Szerintem is jó lesz ez. C'monAlex!

Ezzel a számmal be lehet jutni a TOP10-be; kérdés, hogy ennyire tele gatyával sikerülhet-e. Vagy csak én érzem úgy, hogy nagyon be van szarva? ???

Engem a bulgár csaj megvett, úgy hogy én is megveszem őket 1,90-ért

Alex szerintem jó volt, a közönségnek is tetszett! 6 produkcióra mondom most azt hogy ritka rossz volt, úgyhogy van esély bejutni a 10-be :ok:


Alex olyan kib...ott hamisan énekelte a refrént, hogy azt hittem kiesik! Erre simán benn van. Kérlek Alex ne akarj énekelni, mert nem megy!!! Csak a szokásos sztájlt kéne nyomni!!!
3,40 - es oddson volt meg..

Nekem csak 3.00-án, de azért szépen hozott. Közben jött a hokimeccs is, szóval jó kis este volt  :redchug:



Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum május 14, 2013, 20:06:45
Simán ott lesz, az összes Man Utd. drukker és SAF fan szavazatára számíthatunk. Jól időzített az öreg a visszavonulással. Ingyen reklám nekünk. Bye Alex!  ;D
Elég sima volt. :ok: