VB Totó 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum június 26, 2010, 23:28:43
Elküldted most is, igaz?

hát ja volt ott hogy elküldés:S

de azt  gondoltam hogy újra elkell küldeni mindenkinek és ha nem változtatnak rajta akk marad a 20 pont ha meg igen akk levonnak 10et:S

Idézetet írta: bufa1993 Dátum június 27, 2010, 09:47:11
hát ja volt ott hogy elküldés:S

de azt  gondoltam hogy újra elkell küldeni mindenkinek és ha nem változtatnak rajta akk marad a 20 pont ha meg igen akk levonnak 10et:S

Három szelvény volt kint: nyolcaddöntős szelvény, vb győztes, és vb gólkirály.

Szabályzat szerint ha a nyolcaddöntők előtt módosítod a vb győztes,  illetve a vb gólkirály szelvényed, akkor már csak 10 pont jár a siker esetén.

Mivel te beküldted a két módosító szelvényt, nekünk nincs ahonnan tudjuk, hogy mi volt az első tipp, hisz nálunk csak az jelenik meg, hogy mit küldtél be most, illetve az, hogy max. 10 pontot kaphatsz.

Sajnálom, de ez ügyben már nem tehetünk semmit.

Egyáltalán nem volt világos, hogy nem kell újra beküldeni, úgyhogy én is újra elküldtem a régi tippemet.
Ezek szerint ez hiba volt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 27, 2010, 12:34:24
Egyáltalán nem volt világos, hogy nem kell újra beküldeni, úgyhogy én is újra elküldtem a régi tippemet.
Ezek szerint ez hiba volt.

De miért kellene beküldeni egy szelvényt újra?

Ne már, jó nagyba oda irtam pirossal, hogy ha módosítod vagy újra beküldöd akkor 10 pont.

lehet felületes voltam, és túl gyors...
részemről no problem  :beerchug:

A negyeddöntőre a szelvényeket mikor nyitjátok ki?

Idézetet írta: gati78 Dátum június 30, 2010, 19:04:40
A negyeddöntőre a szelvényeket mikor nyitjátok ki?

Mindjárt meglesz.  ;)

Megjelent a legújabb VbTotó szelvény, amely a foci VB negyeddöntőinek mérkőzéseit tartalmazza.

Ugyanakkor kint van a "vb győztes", illetve a "vb gólkirály" módosító szelvényünk, de szeretném felhívni figyelmeteket, hogy amennyiben ezt módosítjátok akkor csak 5 pontot kaptok ha helyesen tippelitek meg az illető dolgokat!!!

Amennyiben nem szeretnétek módosítani korábbi tippeteket, akkor ezt a két módosító szelvényt hagyjátok figyelmen kívül.  ;)

Nagyon sok sikert kívánunk mindenkinek!  :beerchug:

A negyeddöntők során dellas teljesített a legjobban az SfTotó játékunkban. 4 mérkőzésből 3-mat eltalált.  :great:

http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/sfscore.php?mod=megnez&id=8&userid=2753

Idézetet írta: Milan Dátum július 04, 2010, 21:46:36
A negyeddöntők során dellas teljesített a legjobban az SfTotó játékunkban. 4 mérkőzésből 3-mat eltalált.  :great:

http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/sfscore.php?mod=megnez&id=8&userid=2753

Az nagyon szép!!  Gratulálok!   :beerchug:   :great:

Felkerült a legújabb VBTotó szelvény. Sok sikert.  :great:

Egy kis bónusz:

A szelvénynek a beküldési határidejét 20 óráig toltam, úgyhogy aki véletlenül lemaradt eddig, most még kitöltheti az elődöntős szelvényt.

Sok sikert.  :beerchug:

Üdv

én azt szeretném megkérdezni hogy mi is az a moneybookers pontosan?

Idézetet írta: bufa1993 Dátum július 07, 2010, 19:58:55
Üdv

én azt szeretném megkérdezni hogy mi is az a moneybookers pontosan?


Internetes bank, amely által befizethetsz pénzt az irodákhoz, pénzt kaphatsz, küldhetsz haveroknak, illetve rengeteg helyen vásárolhatsz a Moneybookers segítségével.

További infók itt:

http://www.sportfogadas.org/cikk-Moneybookers-68.html