Unibet VB tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#135 július 08, 2010, 10:05:35, oakland23
NA, most telt be a pohár!
Ma harmadik napja, hogy olyan kérdést kapok, ahol nincs ott a lehetőségek közt a helyes válasz. Ma ez volt:
Hány gólt lőtt Fontaine az '58-as VB-n ? Helyes válasz a 13 lett volna-(Tudtam volna, mert ott volt a jegyzet előttem)
Erre jönnek a lehetőségek: 12; 14; 17  :crazy:
Csatolom is

Most már kicsit felment a pumpa, írtam egy ilyet az ügyfélszolgálatnak:
Tisztelt Unibet Ügyfélszolgálat!

Amikor indult ez a kvíz, nagyon örültem, mert fejleszti a tudást, és még pénzt is lehet vele nyerni. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez nem így van! Már harmadik napja, hogy olyan kérdést kapok, ahol a válaszlehetőségek közt nincs ott a helyes megoldás. Ez nagyon inkorrekt a játékosokkal szemben. Még az elsőt betudtam rendszerhibának, de ez már a harmadik nap sorozatban.
Ma például ez volt  a kérdésem:
Hány gólt lőtt Fontaine az 1958-as VB-n? Válaszlehetőségek: 12; 14; 17
A helyes válasz 13 de az sehol sem volt. Mi ez, ha nem átverés. Persze így 7/6 lett, azaz nem jár a bónusz. Mindhárom hibás kérdésről csináltam képernyőfotót is, ha akarják elküldöm. Én eddig a legkorrektebb irodák közé soroltam az Unibetet, ez nem méltó az Unibet imagéhez. Szeretnék valamilyen kompenzációt, mert így lehetetlen 7/7-et elérni. Aki nem néz utána a kérdéseknek, az észre sem veszi, hogy át lett verve. Nagyszerű promóció lenne, de sajnos ha így folytatódik, a visszájára fog elsülni.

Tisztelettel: ******* *******

Na kiváncsi vagyok, mit böfögnek vissza.

#136 július 08, 2010, 13:28:48, oakland23
Idézetet írta: oakland23 Dátum július 08, 2010, 10:01:35
NA, most telt be a pohár!
Ma harmadik napja, hogy olyan kérdést kapok, ahol nincs ott a lehetőségek közt a helyes válasz. Ma ez volt:
Hány gólt lőtt Fontaine az '58-as VB-n ? Helyes válasz a 13 lett volna-(Tudtam volna, mert ott volt a jegyzet előttem)
Erre jönnek a lehetőségek: 12; 14; 17  :crazy:
Csatolom is

Most már kicsit felment a pumpa, írtam egy ilyet az ügyfélszolgálatnak:
Tisztelt Unibet Ügyfélszolgálat!

Amikor indult ez a kvíz, nagyon örültem, mert fejleszti a tudást, és még pénzt is lehet vele nyerni. Sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez nem így van! Már harmadik napja, hogy olyan kérdést kapok, ahol a válaszlehetőségek közt nincs ott a helyes megoldás. Ez nagyon inkorrekt a játékosokkal szemben. Még az elsőt betudtam rendszerhibának, de ez már a harmadik nap sorozatban.
Ma például ez volt  a kérdésem:
Hány gólt lőtt Fontaine az 1958-as VB-n? Válaszlehetőségek: 12; 14; 17
A helyes válasz 13 de az sehol sem volt. Mi ez, ha nem átverés. Persze így 7/6 lett, azaz nem jár a bónusz. Mindhárom hibás kérdésről csináltam képernyőfotót is, ha akarják elküldöm. Én eddig a legkorrektebb irodák közé soroltam az Unibetet, ez nem méltó az Unibet imagéhez. Szeretnék valamilyen kompenzációt, mert így lehetetlen 7/7-et elérni. Aki nem néz utána a kérdéseknek, az észre sem veszi, hogy át lett verve. Nagyszerű promóció lenne, de sajnos ha így folytatódik, a visszájára fog elsülni.

Tisztelettel: ******* *******

Na kiváncsi vagyok, mit böfögnek vissza.

Jött a válasz:

Kedves Játékosunk,
Köszönjük levelét.

Javítottuk a kvízt, holnap jóváírjuk a bónuszt. Elnézést a kellemetlenségért!




Üdvözlettel,
István
Unibet Ügyfélszolgálat

Holnap várom a bónuszt  ;) , nem hiszem, hogy csalódnom kell bennük.


Melyik ország válogatottjában játszott Bryen Roy?
Hány gólt lőtt vm vb.-n Vava?
Melyik város nyerte el a 2008. évi olimpia rendezési jogát? Peking
Hanyadik lett Magyarország az 1952.-es olimpia éremtáblázatán? Harmadik
Hol rendezték az 1962es vb-t? Chile

beazrás megint sikerült de olyan tippek voltak...aztaa csak nézem hogy gratulálunk cim szó  mondom ez tuti bebuktam


1. 90-es VB melyik csapat volt elődöntős?  Anglia  (ez még ment)
2. mikor volt moszkvában olimpia?  1980  (asszem ez volt, de ez is enyhe tipp)
3. kinek a beceneve volt  a BÉKA?  Török Gyula  (na ez egy hatalmas tipp volt mondjuk 1-et kizártam albert flóri)
4. melyik az az olimpiai sportág ahol férfiak és nők közvetlenül egymás ellen harcolna?  lovaglás  (ezt is tippnek nevezném de mintha rémlett volna meg jobban belegondolva)
5. Annus Adrián milyen sportot űz?  Kalapácsvetés  (ezt tudtam)
6. melyik sportág kifejezése a fless?  tenisz  (egyébként óriási tipp de a többit kizártam mer volt labdarúgás meg talán sakk)
7. erre nem emlékszem vagy azért mert ez volt a legnehezebb avyg mert a legkönnyebb, ha eszembe jut irom

:cya:

Nekem sokadszorra 7/6 lett ma. Ami viszont még idegesítőbbé teszi, az az, hogy nem is sport volt a témája
annak a kérdésnek, amivel buktam. Ez volt a kérdés : mi a miniszter szó jelentése ?
Két válaszra emlékszem :  védő, szolga. Természetesen a rosszat tippeltem (védő), a szolga lett volna a jó.
Szerintetek megérne-e egy reklamációt az ügyfélszolgálatnál ez a kérdés ?

Hány évente rendeznek olimpiai játékokat? 4
Kinek a beceneve volt a szőke szikla? Mészöly Kálmán
Hol rendezték az 1974-es vb-t? Németország
Melyik csapat nyerte az UEFA kupát 2008-ban? Zenit
Hanyas mezszámot viselt Kaka a 2002-es vb-n? 18-19-23
Ezt buktam be, mert a másik kettő kérdés is könnyű volt csak már nem emlékszem rájuk.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 08, 2010, 13:21:49
Jött a válasz:

Kedves Játékosunk,
Köszönjük levelét.

Javítottuk a kvízt, holnap jóváírjuk a bónuszt. Elnézést a kellemetlenségért!




Üdvözlettel,
István
Unibet Ügyfélszolgálat

Holnap várom a bónuszt  ;) , nem hiszem, hogy csalódnom kell bennük.



Kicsit szopatva érzem magam. Ma újabb kérdést kaptam, amire nagy valószínűséggel a lehetőségek közt nem volt ott a helyes válasz. Csatolom a képet, és inkább befogom a pofám. Persze az ügyfélszolgállattal kicsit elbeszélgetek megint.

Bakker ezek rendesen kipécéztek maguknak... Lehet nálam is volt már olyan amire nem volt helyes válasz, de nem olyan egyértelműek, mint a te esetedben. Írj nekik megint aztán perkáljanak csak, van nekik miből...

ujra sikerült a 7/7...már kezd unalmas lenni!!  ;D

1., ki nyerte az 1976-os olimpia labdarugo tornát?  NDK
2., kinek a beceneve a rongylábú?  Czibor
3., ki volt mindenidők legfiatalabb wimbledoni teniszbajnoka? Boris Becker  (de még ha nem is tudtam volna a többi válasz Mark Spitz asszem úszó és Weissmüller meg focista)
4., francia ország hanyadik helyen végzett 82-es VB-n?  4.  (lengyel lett 3.)
5., mióta hivatalos versenyszám olimpián a triatlon?  2000  (ezt tudtam de aki nem tudja kiszürheti a jót mivel 1998 is ott volt a válaszok között és ugy 4 évente van olimpia)
6., valderrama milyen nemz. focista?  Kolumbiai  (na ez volt a legkönnyebb)
7., ki rendezte az első világkupát?  Uruguay (na azért elgondolkodtam mert csak trükkösen tették fel a kérdést de nem ugrottam be neki és persze hogy uruk az első foci VB-t...egyébként még azt sem irták oda hogy labdarúgó világkupát..csak simán világkupát..lehetett volna kutyafuttató világkupa is...de szerencsére észnél voltam)


még van 2 nap....hajrááá!!!   :cya:


Mióta szerepel az olimpiai sportok között a női párbajtőr? 1996
Ki volt a scájciak szövetségi kapitánya .... Vb-n?
Mikor nyerte Brazília első vb aranyérmét? 1958
Mikor nyerte Törökorsázg első vb érémét? 2002
Hány meccset veszített el Argentína az 1978as vb-n? 1
Hol rendezték a XXVI. nyári olimpiát? Atlanta

Hány olimpiai aranyérme volt Gerevich Aladárnak?
Hanyas mezszáma volt Vierianak a vm vb-n?
Hanyadikok lettünk az 1958-as vízilabda vb-n?
Ki volt a "Szőke szikla"?
Hány meccset nyert Anglia az 1990-es vb-n?
Melyik csapat stadionja a Nou Camp?
Hol rendezték az 1938-as vb-t?