Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én sajnálom. Az élő szekciójuk elég jó, hasonló a bet365-höz, gyors fogadás, gyors cashout stb.

Itt nyertem a legnagyobbakat, de tán itt is buktam a legtöbbet, összességében csak az én veszteségeimből kifizethetnék a magyar licencet  :D

Szevasztok!

Mivel a sportfogadásnak annyi és más itt nem nagyon érdekel, ezért ki szeretném venni a megtakarításomat banki átutalással. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyivel rövidítik meg az ember fiát, ha a bwin account ft-os és a bankszámla is ft-os? Úgy láttam banki utalásnak nincs költsége. Viszont ha jól gondolom, akkor euróra átváltják a lóvémat az irodánál, majd a bank visszaváltja nekem ft-ra.
Ti hogyan csináljátok, h a legkevésbé legyen fájdalmas a bukta?


#2582 december 18, 2022, 01:29:02, MessiÁs
Idézetet írta: dgabesz Dátum december 17, 2022, 23:54:51Szevasztok!

Mivel a sportfogadásnak annyi és más itt nem nagyon érdekel, ezért ki szeretném venni a megtakarításomat banki átutalással. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyivel rövidítik meg az ember fiát, ha a bwin account ft-os és a bankszámla is ft-os? Úgy láttam banki utalásnak nincs költsége. Viszont ha jól gondolom, akkor euróra átváltják a lóvémat az irodánál, majd a bank visszaváltja nekem ft-ra.
Ti hogyan csináljátok, h a legkevésbé legyen fájdalmas a bukta?



Ezt sehogy sem úszod meg. Valahol lesz költséged szal engedd el.
Ha skrillre kéred le akkor annak a levétele is bizonyos költséggel jár.
Amugy olyan tul sokat nem buksz a bankszamlas kifizetessel es konverzioval. Most fejbol nem tudom megmondani, hatha mas igen de szerintem minimalis. 1-2%max.

Pont korábban irtam ide a problémámat ami ezt is kb érinti.
Banki utalásnak nincs költsége nincs semmilyen ide oda koverzió.Nekem volt több kivétem is idén foritos számláról,rendben meg is érkezett pár nap alatt hiánytalanul.
A problémám ott kezdődött hogy ahova eddig megérkezett most visszateszik a számlámra nem tudják valamiért elutalni.(Magnet Bank)
Hátha te  szerencsésebb vagy.Azóta Raiffeisen -es számlával is próbálkoztam 1 hét alatt még nem jött meg.Ami azért érdekes mert egy rafis eurós számláról utaltak eddig.Lehet hogy a Visa-s bankok(OTP,Erste,CIB) megengedőbbek én is kiváncsi lennék hogy ezekre működik e a kifizetés.
Egyébként Skrill,Neteller is működőképes :be kell fizetni megforgatni és kivenni forintban utalást kérve

Idézetet írta: dgabesz Dátum december 17, 2022, 23:54:51Szevasztok!

Mivel a sportfogadásnak annyi és más itt nem nagyon érdekel, ezért ki szeretném venni a megtakarításomat banki átutalással. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyivel rövidítik meg az ember fiát, ha a bwin account ft-os és a bankszámla is ft-os? Úgy láttam banki utalásnak nincs költsége. Viszont ha jól gondolom, akkor euróra átváltják a lóvémat az irodánál, majd a bank visszaváltja nekem ft-ra.
Ti hogyan csináljátok, h a legkevésbé legyen fájdalmas a bukta?



Amikor én kb. egy éve egy szép kerek összeget kértem ki, annak 95,5 %-a érkezett a számlámra (Ft-os számla a bwinen is, a bankban is).

Idézetet írta: flamman Dátum december 19, 2022, 08:08:58Amikor én kb. egy éve egy szép kerek összeget kértem ki, annak 95,5 %-a érkezett a számlámra (Ft-os számla a bwinen is, a bankban is).

Te mondtál igazságot flamman! Köszi!
Én is egy szép kerek összeget kértem ki és ma megérkezett az OTP-s Ft-os bankszámlára a pénz. Azt hittem dobok egy hátas, amikor láttam hogy 5,6%-a köddé vált. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy ebből pár darab havi Bp bérletet tudtam volna venni :/)
No komment...

Ennel jobb megoldas a skrillre lekeres(ingyenes) es onnan bankszamlara 1%(ha jol remlik)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 19, 2022, 14:49:11Ennel jobb megoldas a skrillre lekeres(ingyenes) es onnan bankszamlara 1%(ha jol remlik)
Így van Skrillre nekem sem vont le semmit.Nem fix díjas a skrill withdraw?Vmi 5 euró.MOst nálam pont ingyenes azért nem tudom megnézni.
Netellerre viszont felszámolja a 4,9%-ot a Bwin.
A másik lehetőség:tegnap sikerült Wise virtualVisa kártyával befizetni,ennek a kifizetése még folyamatban.
Gondolkodtam CiB Visa kártyában is ,egyelőre úgy tünik erre nincs szükség.Ha netán van vki aki Visa kártyára kért ki megoszthatja tapasztalatait.

Most direkt megnéztem hogy nekem hogy volt ez a kifizetés,legutóbbi augusztusban volt de tényleg megérkezett minden forint nálam,igaz azóta meg lepattan ugyanarról a bankról.Nem mindegy milyen bankhoz kéred ki,ennyit tudok leszűrni ebből.

Még annyit hogy mivel nekem eurós a Skrill a forint kivéttel problémáim voltak,nem tudtam Skrill virtual kártyával befizetni revolutra a forint zsebből(eurónál így szoktam kivenni 0 költséggel a pénzt)

Nyitottam egy forintos Netellert és azzal működött a Neteller->Revolut transfer kötségek nélkül.
Szóval ha forintos a Skrilled Skrill kártyával ott is valószínű át lehet tolni Revolutra hiánytalanul.

Vannak azért lehetőségek

Idézetet írta: pukk Dátum december 19, 2022, 14:58:21Így van Skrillre nekem sem vont le semmit.Nem fix díjas a skrill withdraw?Vmi 5 euró.MOst nálam pont ingyenes azért nem tudom megnézni.
Netellerre viszont felszámolja a 4,9%-ot a Bwin.
A másik lehetőség:tegnap sikerült Wise virtualVisa kártyával befizetni,ennek a kifizetése még folyamatban.
Gondolkodtam CiB Visa kártyában is ,egyelőre úgy tünik erre nincs szükség.Ha netán van vki aki Visa kártyára kért ki megoszthatja tapasztalatait.

Most direkt megnéztem hogy nekem hogy volt ez a kifizetés,legutóbbi augusztusban volt de tényleg megérkezett minden forint nálam,igaz azóta meg lepattan ugyanarról a bankról.Nem mindegy milyen bankhoz kéred ki,ennyit tudok leszűrni ebből.

Akkor kérd le kartyara. Nekem azonnal megjott a mastercardoa kartyamra a penz. Ingyen volt, de arra van lehet 1%

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 19, 2022, 15:59:51Akkor kérd le kartyara. Nekem azonnal megjott a mastercardoa kartyamra a penz. Ingyen volt, de arra van lehet 1%
Honnan jött le kártyára azonnal? Mastercardra mióta van kifizetés?

Már régóta van MasterCard-ra is kifizetlés, tegnap kipróbáltam, befizettem 150 Dolit, az került 57715Ft-ba. Este kikértem 150dollárt reggel jóváírtak 56994 forintot, (Granitbank)
Eltünt 720forint, ez nem olyan sok. :ok: 

#2592 december 19, 2022, 17:20:43, pukk
Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 19, 2022, 16:17:31Már régóta van MasterCard-ra is kifizetlés, tegnap kipróbáltam, befizettem 150 Dolit, az került 57715Ft-ba. Este kikértem 150dollárt reggel jóváírtak 56994 forintot, (Granitbank)
Eltünt 720forint, ez nem olyan sok. :ok: 
Tök jó,nekem ez kimaradt.Csak nem tudom miért nem ezzel kezdtétek(mármint Messiás),szenvedek itt hogy valahogy kivarázsoljam a pénz. :bash:
Köszi azért jobb későn mint soha.

#2593 december 19, 2022, 16:56:13, pukk
Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 19, 2022, 16:17:31Már régóta van MasterCard-ra is kifizetlés, tegnap kipróbáltam, befizettem 150 Dolit, az került 57715Ft-ba. Este kikértem 150dollárt reggel jóváírtak 56994 forintot, (Granitbank)
Eltünt 720forint, ez nem olyan sok. :ok: 
És máshol próbáltad a Mastercardot?Bet365-mél működik?
Nekem a magnet MC Skrill-re sem enged befizetni,Gránitos működik erre?

Idézetet írta: pukk Dátum december 19, 2022, 16:29:01Tök jó,nekem ez kimaradt.Csak nem tudom miért nem ezzel kezdtétek(mármint Messiás),szenvedek itt hogy valahogy kivarázsoljam a pénz. :bash:
Köszi azért jobb későn mint soha.

Bocsi,en is csak egyszer használtam, es nem volt eszemben.