Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet, én még nem tapasztaltam ilyet több mint ezer fogadás után...
Előtte simán "megette" az 1000EUR-t is.
Azt hittem, ország alapon korlátoznak, de azt írták nem.
Az a gyanús, hogy csak a focit korlátozták, amire mindig fogadtam.
MINDEN más továbbra is mehetett full téten.
Olyanról tudsz, hogy feloldották a korlátozást?


Ha szépen nyeregetsz előbb-utóbb lekorlátoznak ráadásul a bwin ebben élen jár.Ha régi motoros vagy kész csoda hogy még nem hallottál róla,valamennyi hagyományosan működő iroda topicjában lehet olvasni tétkorlátozásról és a rossz hír hogy nem mostanában fogják feloldani...Válts irodát.

Olyat tapasztaltam régebben is,hogy egy-egy meccsre nem engedett nagy tétet,de most napokon keresztül egyre sem.Már váltottam:RedKings-re,csak ott meg (szerintem) rossszabb az élő kínálat,az oddsok meg a felület is.Tudsz valami jót?Főleg az élő kínalat érdekel.Voltak olyan fogadástípusok,amiket én csak a bwin-nél láttam.Sok oldalt megnéztem mostanában,de egy se fogott meg.

Azt gondolom a hagyományosan működő irodák közül a bet365 a legnépszerűbb.

Idézetet írta: elop54 Dátum augusztus 08, 2014, 10:34:30
Olyat tapasztaltam régebben is,hogy egy-egy meccsre nem engedett nagy tétet,de most napokon keresztül egyre sem.Már váltottam:RedKings-re,csak ott meg (szerintem) rossszabb az élő kínálat,az oddsok meg a felület is.Tudsz valami jót?Főleg az élő kínalat érdekel.Voltak olyan fogadástípusok,amiket én csak a bwin-nél láttam.Sok oldalt megnéztem mostanában,de egy se fogott meg.

Partybet-et nézd meg, hátha fogad még magyarokat.  ;)

Bet365-öt már néztem és használtam is szimultán a bwin-nel de a bwin-nél jobbak voltak az oddsok.
De tény, hogy rohadt nagy a kínálat a bet365-nél.

Partybet-et megnézem, ott van is accountom. Viszont nem lehet Skrill-lel befizetni. Létezik???

Régen pokereztem ott elég sokat, oda skrillt használtam.
Töltsd le a  pkr szoftvert és nézd meg ott. Ha oda be tudsz vele fizetni akkor meg rakd át a sportegyenlegre.
Már ha külön van egyáltalán. De retkek az oddsok én kerülném a bwin klónjait.

Már nincs Skrill, Radoslav mondta a chatjükön. :-)
Megnéztem a poker klienst, onnan se lehet. Majd találok valami módot.
Nekem nem voltak gondjaim a bwines oddsokkal. De én csak live dolgokra fogadtam,
abban tetszett a kínálatuk, többihez nem tudok hozzászólni.

Akkor próbáld a netellert.Hasonlít a skrillhez.

LoL, ma is 10-n bingóztunk az egyik teremben, de teljesen mindegy, hogy ki mennyiért vett szelvényeket, mindig trueman99 és fabi0709 nyert mindent :D
És érdekes módon egyik sem chatelt soha.
Kaszinója dupla nulla
Bingó tripla nulla
élő fogadás hulladék
Egyedül a mérkőzés előtti miatt szoktam hébe-hóba játszani itt, de amúgy gyűlölöm ezt az irodát  :bash: :noway:

Idézetet írta: elop54 Dátum augusztus 08, 2014, 19:14:01
Már nincs Skrill, Radoslav mondta a chatjükön. :-)
Megnéztem a poker klienst, onnan se lehet. Majd találok valami módot.
Nekem nem voltak gondjaim a bwines oddsokkal. De én csak live dolgokra fogadtam,
abban tetszett a kínálatuk, többihez nem tudok hozzászólni.

Nekem a skrill és a neteller is eltűnt a lehetőségek közül.

https://livebetting.bwin.com, m.bwin.com elérhető de kifizetni csak Visa-ra lehet

pókerkliensben Skrill-re is lehet!

Idézetet írta: elop54 Dátum augusztus 08, 2014, 18:46:57
Bet365-öt már néztem és használtam is szimultán a bwin-nel de a bwin-nél jobbak voltak az oddsok.
De tény, hogy rohadt nagy a kínálat a bet365-nél.

Partybet-et megnézem, ott van is accountom. Viszont nem lehet Skrill-lel befizetni. Létezik???

de lehet

Gyűjtsünk aláírásokat a bwin blokkolásának feloldásáért!