Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A Premiumon van egy napi ajándékkártya promó. Minden nap fel lehet fordítani egy kártyát, amivel lehet nyerni valamit. Eddig azt hittem, ez is csak olyan időrablás, mint a Betfair promói, de ma nyertem egy 10 eurós kaszinó bónuszt. Ráadásul csak 20x forgatási követelménnyel. Tehát érdemes próbálkozni!
Egyébként egész jó ez a Premium. Gyakran adnak bónuszokat ezen kívül is.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 01, 2014, 11:08:36
A Premiumon van egy napi ajándékkártya promó. Minden nap fel lehet fordítani egy kártyát, amivel lehet nyerni valamit. Eddig azt hittem, ez is csak olyan időrablás, mint a Betfair promói, de ma nyertem egy 10 eurós kaszinó bónuszt. Ráadásul csak 20x forgatási követelménnyel. Tehát érdemes próbálkozni!
Egyébként egész jó ez a Premium. Gyakran adnak bónuszokat ezen kívül is.

De hogyan lehet ide bekerülni?  :)

Sehogy. Meghív a bwin ha gondolja..

én a kártyáson 2szer nyertem 10eurós 4szer 2 eurós sportfogadós bónuszt, párszor kaszinó bónuszt

Nem enged belépni. Mást sem? "Log-in failed. Please try again later." -üzenettel.

Idézetet írta: borbor Dátum november 16, 2014, 19:53:27
Nem enged belépni. Mást sem? "Log-in failed. Please try again later." -üzenettel.
Nálam megy a bwin.com-on. Semmi gond.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 01, 2014, 11:15:42
De hogyan lehet ide bekerülni?  :)

Szerintem már mindenki, csak mi nem vagyunk prémiumosok  ;D

Sziasztok!

Aki fent van premiumon milyen nyereményei vannak a napi ajándékkártyán. Az új rendszer vmivel jobb ezekkel a bónuszokkal. Ki mit szokott kapni?

Csak 25%os kaszinó v sport bónusz

Én sem vagyok, engem sem hívnak meg ezek a ... :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum november 22, 2014, 00:34:35
Én sem vagyok, engem sem hívnak meg ezek a ... :noway:

Engem sem

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 21, 2014, 23:42:40
Sziasztok!

Aki fent van premiumon milyen nyereményei vannak a napi ajándékkártyán. Az új rendszer vmivel jobb ezekkel a bónuszokkal. Ki mit szokott kapni?

Én egyszer kaptam befizetés nélküli 10 eurós kaszinó bónuszt 20x-os forgatással.

Az ajándékkártyából kapható 25%-os sportfogadás bónuszt érdemes kihasználni, mert a feltételekkel ellentétben csak a bónuszt kell ötször megjátszani, a befizetett összeget nem.

Nekem se akarták megadni a premium-ot, minden nap néztem reménykedtem, aztán mikor már felhagytam vele és nem léptem be kb 1 hétig, egynől jött a felkérés. Nem tudom mennyi köze lehet hozzá de sztm egy próbát megér... Sok sikert!

A Premiumon ma garantált nyereményt ad a napi ajándékkártya!

Hallomásaim szerint megint lehet skrillt használni friss regisztrációval is, bár már von le a befizetésnél is.
A kérdésem az lenne hogy regisztrált valaki mostanában? Ha igen, enged komolyabb téteket is tenni, vagy maradt ez a vicc 100 eus limit? köszi