Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 20, 2015, 13:46:21
Nagyon szép :ok:
Grat :ok: :ok: :ok:
Direkt kétezerforintos téten nyomtad?

Igen, 4000 bónuszt adott a daily aztán gondoltam pörgetek kettőt nagy téten.

Jò látni hogy ilyen is van....engem folyamatosan befizetèsivel tömnek mondanom sem kell ugye hogy mennyire örülök és mennyire hasznàlom ki.Grat a nyereményedhez.

Idézetet írta: csatarid Dátum november 20, 2015, 14:31:36
Igen, 4000 bónuszt adott a daily aztán gondoltam pörgetek kettőt nagy téten.

Szuper :)
Nekem is ezt kellet volna tennem amikor 100€ kártyát húztam :(

Sikerült már kiforgatni?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 20, 2015, 19:57:42
Szuper :)
Nekem is ezt kellet volna tennem amikor 100€ kártyát húztam :(

Sikerült már kiforgatni?

Persze, mert buta a rendszer és csak 40 ezret kellett kiforgatni ami gond nélkül ment. :)

Hogy érted hogy buta a rendszer?

100 eurós befizetéshez nem kötött kaszinó bónusz!!! Na mondom, szerencsés reggelre ébredtem?
6 %-ig jutottam egy óra alatt   ;D Most legalább tudom hogy még véletlenül sem szabad náluk kaszinóbónuszért befizetni. Sehol egy Starburst, egy Frankies Dettori, egy Bloodsuckers - ja, hát illetve suckers az van, szemrebbenés nélkül leszopta a pénzt  ;D

Egyszer VPN-nel léptem be a bwinre, és megjelent 8-10 netent játék a kaszinójukban. Fontos hogy német IP címmel menjetek fel.

8-szor egymás után befizetési bónusz. Már nem is reménykedem...  :noway:

3 hete nekem is minden nap befizetéses bónusz   :(

Idézetet írta: HubiFCB Dátum november 27, 2015, 18:44:31
Egyszer VPN-nel léptem be a bwinre, és megjelent 8-10 netent játék a kaszinójukban. Fontos hogy német IP címmel menjetek fel.

Na majd holnap  :D

Mondjuk valahol érthető hogy szinte mindig a kaszinót erőltetik nálam, kb. 8 éve játszottam náluk utoljára, az a bankszámlám pl már évek óta halott  ;D De azért kapják be. Egyszer úgy kipörgetem nekik hogy összeszarják magukat!

Idézetet írta: betg Dátum november 27, 2015, 18:45:34
8-szor egymás után befizetési bónusz. Már nem is reménykedem...  :noway:

Nekem minden hétre ad valami igyenpénzt :ok:
Volt már:
100€  c bonus
50€   c bonus
10€  Freebet
8€   Freebet
6€ Freebet
5€ Freebet ...stb
Meg egy csomó kissebb c bonust :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 27, 2015, 19:10:09
Nekem minden hétre ad valami igyenpénzt :ok:
Volt már:
100€  c bonus
50€   c bonus
10€  Freebet
8€   Freebet
6€ Freebet
5€ Freebet ...stb
Meg egy csomó kissebb c bonust :great:
Nekem semmit sem ad soha...csak onnan tudom hogy van 100 eurós hogy ti itt ìrjàtok

Idézetet írta: szalist Dátum november 27, 2015, 19:26:55
Nekem semmit sem ad soha...csak onnan tudom hogy van 100 eurós hogy ti itt ìrjàtok

Nézzél fel a gamebukira is  ;)
Ott is adják péntek szombat vasárnap, ugyanezeket a kártyákat :ok: :ok: :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 27, 2015, 19:59:21
Nézzél fel a gamebukira is  ;)
Ott is adják péntek szombat vasárnap, ugyanezeket a kártyákat :ok: :ok: :ok:

Oda nem fizettem be még soha így kártyát sem ad de befizetni sem enged már mert magyar vagyok..

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 27, 2015, 09:09:46
100 eurós befizetéshez nem kötött kaszinó bónusz!!! Na mondom, szerencsés reggelre ébredtem?
6 %-ig jutottam egy óra alatt   ;D Most legalább tudom hogy még véletlenül sem szabad náluk kaszinóbónuszért befizetni. Sehol egy Starburst, egy Frankies Dettori, egy Bloodsuckers - ja, hát illetve suckers az van, szemrebbenés nélkül leszopta a pénzt  ;D
Nekem kétszer volt nem kötött, a 4 eurósból ki sikerült blackjackezni, de legközelebb a 15-ösnél nekem mindig 17, 18, 19 lett, amire nem kérhetem rá, a banknak meg egyből 20 és 21. Kb. 40 körből egyet nyertem...